Gönderen Konu: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım  (Okunma sayısı 140790 defa)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım
« Yanıtla #70 : 04 Mayıs 2011, 20:41:08 »
kırılmazmı haa bunu duydugum iyi oldu. deforme olur ama belkide çizik çizik flan :D zaten sis farının bir camı catlamıs sıcaktan moralim bozuk ya

Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #71 : 04 Mayıs 2011, 20:44:10 »
Benim çok çizmişliğim vardır onu.
Derin çizilse bile siyah olduğu için anlaşılmıyor.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 04 Mayıs 2011, 20:44:54 »
çizilsin çizilirse
bişey olmaz kartere sürmeyecek şekilde çık
ben artık ezberledim golfün limitlerini, tereddüt bile etmiyorum çıkarken, ama inerken dikkat et tamponu alırsın eline  :D

ayrıca kesme o parçayı, keseceğine komple çıkar koy kenara dursun
zaten çokta pahalı değil, yan sanayiside bolca  ;)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 04 Mayıs 2011, 20:45:42 »
Evde var benim ön-arka bir takım  :D

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 04 Mayıs 2011, 20:46:49 »
kenara koyarsan nasıl bir goruntu olusur arkadaslar valla goruntu iyi ise koyayım cidden ya COK sıktı o beni ...
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 04 Mayıs 2011, 20:50:41 »
MK 1, MK2 ,MK 3 Sonuna kadar ama  MK4  çin malı gibi bir araç bence (yanlış anlamayın diğerlerine göre ). benim bu araca hastalığım çocukluğumdan geliyor. hiç unutmam 99 yılında tüm otomotiv eleştirmenleri golf 4 ü yerden yere vurmuşlardı. Özet: ( golf sportif çizgilerini kaybetti, aile arabası modeline geçiş yaptı,kasa büyütüldü,vs ünlü bir eleştirmen golf neden böyle bir hareket yaptı anlamadım , çünki golf geçmişten bugüne sportif bir alman otomobili olmuştur. Golf 4 ile sedan bir arabaya benzeyip sportif çizgilerini kaybetmiştir. halbuki volkswagen in böyle aile konseptine uygun başka modelleri zaten mevcuttu koca bir hata.... diye yazısını okumuştum hatırlayabildiklerim bunlar.  kısaca:   mk1,mk2,mk3,mk6 (in) mk4 mk5 (aut)...

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 04 Mayıs 2011, 20:58:50 »
MK 1, MK2 ,MK 3 Sonuna kadar ama  MK4  çin malı gibi bir araç bence (yanlış anlamayın diğerlerine göre ). benim bu araca hastalığım çocukluğumdan geliyor. hiç unutmam 99 yılında tüm otomotiv eleştirmenleri golf 4 ü yerden yere vurmuşlardı. Özet: ( golf sportif çizgilerini kaybetti, aile arabası modeline geçiş yaptı,kasa büyütüldü,vs ünlü bir eleştirmen golf neden böyle bir hareket yaptı anlamadım , çünki golf geçmişten bugüne sportif bir alman otomobili olmuştur. Golf 4 ile sedan bir arabaya benzeyip sportif çizgilerini kaybetmiştir. halbuki volkswagen in böyle aile konseptine uygun başka modelleri zaten mevcuttu koca bir hata.... diye yazısını okumuştum hatırlayabildiklerim bunlar.  kısaca:   mk1,mk2,mk3,mk6 (in) mk4 mk5 (aut)...
saçmalık katılmıyorum MK4 çin malı gibi guldürmeyin lütfen ;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 04 Mayıs 2011, 21:09:07 »
yerden yere vurulan, eleştirilen araç ;
Avrupa da satış rekorları kırıyor, üstelik üreticisi ondan efsane diye bahsediyor. hakikaten ilginç  ;D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 04 Mayıs 2011, 21:09:55 »
BENCE Diye bir ibare kullandığımı düşünüyorum vede bir örnek sundum.. Bu bir görüştür katılır yada katılmazsın..

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 04 Mayıs 2011, 21:39:12 »
Golf IV günümüzdeki araçlarda kullanılan bir çok teknolojik ve güvenlik üstünlüğünü zamanında sunarak zamanındaki bir çok araçtan bir adım önce olduğu için Efrsanedir bence.

MK1, MK2, MK3 old school'dur MK4, MK5, MK6 moderndir.

MK4 MK3'den sonra farklı bir sınıftadır.

MK1, MK2, MK3 kendi içinde değerlendirilmeli MK4, MK5 ve MK6 da kendi içinde değerlendirilmelidir.

MK6'da olup da MK4'te olmayan tek özellik TSI motordur.
Onun dışında 15 yıllık bu araç günümüzde üretilen sınıfındaki tüm araçlara rahat rahat kafa tutar.

Sıfırının TSI motoru olsa MK6'dan çok satılacağına bahse girerim.

Zamanının bu kadar ötesinde olan MK4 çin mali demek bence hakarettir.

MK1, Mk2, Mk3 old shool'dur ve bu araçları kullananlara ve sevenlere saygım sonsuzdur.
MK4, MK5 ve MK6 ile kıyaslanmamalıdırlar.

Gerisi de teferruattır.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 04 Mayıs 2011, 21:47:26 »
doğru söze ne denir  ;)

tartışmaya gerek yok, zamanında da söyledim bunu

MK1 Golf bu sınıfın öncüsüdür, MK4 te golfe sınıf atlatmıştır. olayın özeti bu  ;)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 04 Mayıs 2011, 21:58:43 »
Golf IV günümüzdeki araçlarda kullanılan bir çok teknolojik ve güvenlik üstünlüğünü zamanında sunarak zamanındaki bir çok araçtan bir adım önce olduğu için Efrsanedir bence.

MK1, MK2, MK3 kendi içinde değerlendirilmeli MK4, MK5 ve MK6 da kendi içinde değerlendirilmelidir.

Onun dışında 15 yıllık bu araç günümüzde üretilen sınıfındaki tüm araçlara rahat rahat kafa tutar.

MK1, Mk2, Mk3 old shool'dur ve bu araçları kullananlara ve sevenlere saygım sonsuzdur.

Gerisi de teferruattır.
:tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 04 Mayıs 2011, 22:00:56 »

Gerisi de teferruattır.
çok doğru yazmışsın açıklayıcı olmuş bencede old school ayrımı güzel bir ayrım katılıyorum...  arkadaşlar konunuzu  bölmüş olmayayım siz takılın mk 4 lerle   vw olsun çamurdan olsun tabi ama zevk meselesi.  ben kısaca şunu yazayayım belki beni anlarsınız benim için araba 1985 ila 1999 model alman olsun ne olursa olsun. Buna bmw , opel, vw, merco, vs. eski kafalıyım  buda benim tarzım araçta çok teknoloji sevmiorum.  bu model aralarına örnek BMW E30, E 36 kim kötü diyebilir E 46 sevmiyorum mesela. Opel : manta, vectra gt, corsa gsi vs vs kısa örnekler.. vw mk 1 mk 2 mk3   corrado. gibi. bunlar gerçekten tarihine imza atan araçlar.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 04 Mayıs 2011, 22:04:22 »
fakat mk4 ler 1997 üretime geçti ;) biz sizin tarzına beğninize bişey demiyoruz ancak göz var nizam var mk4ün neresi çin malı gibi biz nasılkı sizin zevkinize laf etmiyoruz aksine saygı duyaraktan old school olarak niteliyoruz ki öylede sizdende aynı saygıyı beklmek hakkımız beğenmemek ayrı kötülemek ayrı çin malıda ne demekmiş :o
WOLFSBURG STYLE ;)