Gönderen Konu: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım  (Okunma sayısı 140345 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım
« Yanıtla #378 : 05 Ocak 2013, 10:06:26 »
yok be kardeşim bende yalan olmaz ama daha araba için arayan bile yok ona çok canım sıkılıo bır an once satsam da mk 4 alsam tek hayalım bu :D

yok kardeşim ben senın için değil eko60 için yazdım birden onu eko66 tasarruf cihazı olarak algıladımda :)

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 05 Ocak 2013, 21:39:56 »
abdullah kardeşim ilkbaharı bekle şimdi canın sıkıldıkca fıyat kırarsın sakın acele etme araban aklımda zaten ama pıyasa çok durgun.

tugay hocam benım arabayı satmamım 2 sebebi var 1 artık sığmıyoruz 2 artık polo dan sıkıldım dolu bir araç almak istiyorum  yarın araba pazarına götürsem mi diye dusunuyorum  fiyat kırmam zaten alıcı benım bılmedığım bır sey cıkarsa aracda kompıtest de ordan dusecem zaten ama 14 dun altına hayatta dusmem
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 05 Ocak 2013, 21:51:56 »
bence pazara hıc gıtme bu aylarda acelen varsa git. çok araba aldım sattım ne kurnazlar ne tılkıler var dıkkatlı olmanı öneririm. birde acele etme. caddeye yakın biryerde aracına satılık yaz. öylece dursun bir kaç hafta ıcınde alıcısı muhakkak çıkacaktır.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 05 Ocak 2013, 21:56:44 »
bızım mamak da bı cadde var şahıcıler sıfır egzos sow yapıyorlar o yuzden garaja cekıom  ;D ama benım aracın ustune 5 bın verıp takas yapan olursa o sekılde de olur ocak sonuna kadar ilan duracak bakalım hayırlısı be tugay hocam hıc polo kullanmadıysan gel bı kullan benı polocanı
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : 05 Ocak 2013, 21:59:52 »
benim hiç polom olmadı:) ben kamyon şöförüyüm sitelerde:) mamakada çok gelip gidiyorum. mamakta caddede şahin doğan satacaksın 3-5 yılda sicrocco sahibisin:)

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 05 Ocak 2013, 22:03:47 »
benim hiç polom olmadı:) ben kamyon şöförüyüm sitelerde:) mamakada çok gelip gidiyorum. mamakta caddede şahin doğan satacaksın 3-5 yılda sicrocco sahibisin:)

;D  ooo allah kolaylık versin kardesim o zaman benımde hıc golf um olmadı  8)
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : 05 Ocak 2013, 22:06:20 »
nette bugun bir beyaz golf koyuldu zaten ankara yazarsan hemn görceksin üstad beyaz 99 sunrooflu duzgun bir araç sol önde bir kaç işlem var 17500 e filan alınır bi bak ıstersen aklında bulunur.

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 05 Ocak 2013, 22:15:13 »
tugay kardesım burayı cok sabote ettık  ;D özelden link ı atarmısın ben bulamadım  ;D
GrEeN MaChİnE