Gönderen Konu: Otomatik Far Sensörü + Follow me Home Modülü...  (Okunma sayısı 10597 defa)

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
Herkese selamlar,kendi imlatım olan modüllerdir.

Yazılımsız,tamamen elektronik devre ile yapılmışlardır,dolayısıyla tüm ayarları sınırsızca yapabilir,kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

Tüm araçlara uyumludur.Hava kararırken önce parkları,biraz daha kararınca farları açar.Tünel,kapalı otopark gibi yerlere girildiğinde park ve farları anında açar,size büyük bir kolaylık sağlar.

1. Cihaz Far Sensörü.Fiyatı: 45 TL

Özellikleri:

- Park ve Far açılma karanlık ayarları ayrı yapılabilir.
- Karanlık ortamlarda veya akşamları kontağı çevirdiğinizde hemen farları açmaması,marş basana kadar beklemesi için gecikme süresi ayarlanabilir (1-20 sn).
- Aydınlık ortama çıkıldığında farları hemen kapatmaması için bekleme süresi ayarlanabilir (7-25 sn).
- Aracınızın far çalışma sistemini etkilemez,istediğinizde yine manuel olarak açıp kapatabilirsiniz.
- Sistemi kendi anahtarından istediğiniz zaman devreden çıkarabilirsiniz

Çalışma videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=xmZ0qYCsMdA&context=C4c4f706ADvjVQa1PpcFPVE7_YC0atKWjNO1HLz9QHLB7O_jo4ZhE=

http://www.youtube.com/watch?v=JphsjbaNH_Y&feature=context&context=C4c4f706ADvjVQa1PpcFPVE7_YC0atKWjNO1HLz9QHLB7O_jo4ZhE=

2. Cihaz Far Sensörü+Follow Me Home.Fiyatı: 80 TL.

Özellikleri 1.cihazın özellikleri +

- Karanlık ortanda iken aracınızı kumanda ile açtığınızda ve kilitlediğinizde tavan lambası ve isteğe bağlı sis veya kısa farlarınızı açar
- Kontak açık iken merkezi kilit açılıp kapanırsa çalışmaz
- Follow me Home sistemi devreye girme karanlık ayarı ayrı yapılabilir
- Follow me Home aydınlatması açık kalma süresi ayarlanabilir (3-30 sn arası)

Çalışma videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=_5SLPgvPa0o&feature=related

3. Cihaz sadece follow me home modülü olarak görev yapmaktadır,2. cihazın far sensörü haricindeki özelliklere sahiptir,isteğe bağlı çıkış sayısı arttırılabilir.
Fiyatı: 45 TL

Montaj şemaları beraberinde gönbderilecektir,montaj sırasında telefon ile de yardımcı oluyorum.

Montaj yapılan araçların bazlıları:

92 Accord,86 Golf,2000 Polo,Broadway,Renault 12,2005-2009 ve 2011 Focus,99 Mondeo Vs...
Eski-Yeni model birçok araçta sorunsuz çalışmaktadır.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: Otomatik Far Sensörü + Follow me Home Modülü...
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2012, 10:49:10 »
güzel malzemeler, hayırlı satışlar kolay gelsin  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2012, 10:55:53 »
çok beğendim hayırlı satışar.

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2012, 10:57:19 »
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Bu arada telefonumu yazmayı unutmuşum.Tel: 0 533 351 18 85. Her türlü merak ettiklerinizi telefondan da sorabilirsiniz.

Bir de sadece follow me aydınlatmasında kullanılmak üzere isteğe bağlı azalarak sönme opsiyonu eklenebilir ve hiçbir yerde olmayan azalama hızı ayarlayabilme özelliğine sahiptir.Bu opsiyon ilave olursa 20 TL fiyat farkı vardır.
Çalışma videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=SqhhWp3mkSk&context=C4d9e9ccADvjVQa1PpcFPVE7_YC0atKc6NvYJpItcrkefT12Jmj9E=
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 11:00:21 Gönderen: aslan7333 »

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2012, 11:25:52 »
ustam çaılşmalar harika özelden msj attım nasip olursa müsait zamanda alıcam 2. cihazdan kolay gelsin.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2012, 14:14:06 »
Mesajınızı yanıtladım Kaan bey.

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2012, 01:24:46 »
Bugün montajı yapılan 2005 Focus,azalarak sönme özelliği ile.

http://www.youtube.com/watch?v=JHNwXYEjA5M&feature=youtu.be
« Son Düzenleme: 22 Mart 2012, 01:25:28 Gönderen: aslan7333 »

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2012, 04:03:27 »
Arkadaşlar bir aksilik olmazsa haftaya perşembe Adana da olacam,Eniştemin Jetta sına montaj yapılacak.Modül isteyen olursa elden getirebilirim,montajınada eşlik etmiş olurum.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2012, 02:18:16 »
Arkadaşlar bir aksilik olmazsa haftaya perşembe Adana da olacam,Eniştemin Jetta sına montaj yapılacak.Modül isteyen olursa elden getirebilirim,montajınada eşlik etmiş olurum.
talip bey ordanda tokata gelseniz :) çok teferruatlı bir ürün elinize sağlık, mecbur iyi bir elektrikci bulcam talip bey bunun bağlantıları sigorta tablosunun oradanmı yapılıyor?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2012, 03:34:44 »
Yakın bir yer olsa kesin gelirdim Kaan bey.Bugün Ankara da bir arkadaş VW Bora ya montajını yaptı,oto elektrik bilgisi olan birisiydi,montajıda zorlanmadan kendisi yaptı,takıldığı birkaç yerde de telefonlaştık.kendisinden kablo renkleri vs bilgisi alınca buradan detaylı tarif ederim.Gönderdiğim montaj şemaları yol gösterecektir.Siz bir elektrikçiye gidin ve beni görüştürün,kendisine tarif ederim.Bağlantılar far anahtarına yapılacak,kutuyuda direksiyonun altında uygun bir yere sabitlersiniz,araca alarm bağlamak gibi de düşünülebilir,bütün işlemler içerde direksiyonun altındaki far ve artı-eksi kabloları ile oluyor.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2012, 05:11:02 »
tamam talip bey yaptıracağım zaman ararım sizi teşekkürler.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2012, 08:56:51 »
Ankara dan bir arkadaş Bora ya montajını yaptı,bağlantı bilgilerini aldım Kaan.Kısmetse bende bu perşembe Adana da bir Jetta ve polo Gt montajına refakat edecem,onlarında bilgilerini şema halinde gönderirim sana.Montaj zor değil.Haberleşiriz.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Mart 2012, 20:17:52 »
teşekkürler talip bey, birşey rica edeceğim e-mail adresimi versem montaj resimlerini şemayla birlikte atabilirmisiniz acaba? nede olsa nasıl sökülür nereden kablo çekilir onları bilmiyorum? tabi sizin için uygun olursa?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı aslan7333

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2012, 09:56:24 »
Tamam Kaan,ilk müsait olduğum zamanda atayım.