Gönderen Konu: slm arkadaslar buda benim golfüm  (Okunma sayısı 6963 defa)

Çevrimdışı karahisarli03

• Profili Görüntüle
slm arkadaslar buda benim golfüm
« : 12 Haziran 2012, 21:05:32 »
alalı 1 hafta oldu yeni yeni alısıyorum  yanlız kilometreyi sıfırlayamıyorum ignesine basıyorum ama olmuyo nasıl duzeltilir

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2012, 21:06:55 Gönderen: karahisarli03 »

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Ynt: slm arkadaslar buda benim golfüm
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2012, 22:22:06 »
Km yi sıfırlamak için bir süre basılı tutuyorsun hayırlı olsun bu arada

Çevrimdışı pastacı__006

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2012, 17:16:55 »
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullanman dileğiyle

Çevrimdışı karahisarli03

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2012, 21:08:20 »
sagolun allah razı olsun arkadaslar  basılı tutuyorum fakat olmuyo arızalı olabilirmiki saatte sorun yok o ayrlanıyo ama km olmuyo  bu m1 paketinin ozellikleri nedir  ve jantlar 17 inc nasıl sizce

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2012, 21:35:57 »
hayırlı olsun kardeşim. ALLAH kaza bela vermesin inşaALLAH.  ''kolay alışırsın zor vazgeçersin''   ;)

Çevrimdışı heartybroken

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2012, 23:49:00 »
Jantları Kaldır At :) Araba Güzel Duruyor Maşallah.

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2012, 20:06:07 »
Jantları Kaldır At :) Araba Güzel Duruyor Maşallah.

Jantların nesi var, gayet güzel jantlar.
Aynısı benim aracımda var çok da güzel duruyor...

Çevrimdışı heartybroken

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2012, 21:47:19 »
Jantların nesi var, gayet güzel jantlar.
Aynısı benim aracımda var çok da güzel duruyor...

bende de aynısı var malesef :)

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2012, 08:26:20 »
bende de aynısı var malesef :)

İşte neden malesef bençe çok güzel gösteriyor aracı benim hoşuma gidiyor. Belki senin aracın gri diyedir. Benim aracım siyah ben jantlarımı çok begeniyorum. Sadece sende bende yok yurtdışında da oldukça yogun kullanan var bu jantlardan hen ne kadar bizimkiler replica olsada.

Aracını biraz düşür jantların yorumunu sonra yap bence o zaman çok farklı duruyor ve gösteriyor aracı.
Ben aracın resimlerini yükleyince sana linki özel msj olarak gösteririm. O zaman bu kadar güzel duruyormu dıyeceksin bence o jantlar...

Çevrimdışı kullanici0982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2012, 11:54:39 »
İşte neden malesef bençe çok güzel gösteriyor aracı benim hoşuma gidiyor. Belki senin aracın gri diyedir. Benim aracım siyah ben jantlarımı çok begeniyorum. Sadece sende bende yok yurtdışında da oldukça yogun kullanan var bu jantlardan hen ne kadar bizimkiler replica olsada.

Aracını biraz düşür jantların yorumunu sonra yap bence o zaman çok farklı duruyor ve gösteriyor aracı.
Ben aracın resimlerini yükleyince sana linki özel msj olarak gösteririm. O zaman bu kadar güzel duruyormu dıyeceksin bence o jantlar...
jantları kızılay mı dağıttı herabı arkadaşın anlatmaya calıştığı :) comfort jantı gibi her arabada aynı jant...
HIZ YOLU KISALTMAZ!!!

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2012, 13:59:51 »
jantları kızılay mı dağıttı herabı arkadaşın anlatmaya calıştığı :) comfort jantı gibi her arabada aynı jant...

Yakışanı takıyorlar sadece
Bu jantlar için öyle diyorsanız BBS RS'ler için neler söylersiniz allah bilir herkesin kendi zevki Bende BBS RS takmam.

Ayriyetten her araba da olsaydı herkes bu jantı bilirdi hala beni durdurup jantlarımın markasını soranlar var..
Kim ne söylerse söylesin ben jantlarımı begeniyorum arabamda olmasa bulur buluşturur bu jantlardan takardım.
Yada BBS CH

Çevrimdışı kullanici0982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2012, 20:11:53 »
Yakışanı takıyorlar sadece
Bu jantlar için öyle diyorsanız BBS RS'ler için neler söylersiniz allah bilir herkesin kendi zevki Bende BBS RS takmam.

Ayriyetten her araba da olsaydı herkes bu jantı bilirdi hala beni durdurup jantlarımın markasını soranlar var..
Kim ne söylerse söylesin ben jantlarımı begeniyorum arabamda olmasa bulur buluşturur bu jantlardan takardım.
Yada BBS CH
Size katılıyorum, sonucta cantar aynı olsada her arabanın kendine özgü bir çizgisi oluyor lastik kalınlığı, yay yüksekliği, far, stop labaları seçimi vb. gibi. Zaten siz beğeniyorsanız keyifle biniyorsanız olay bitmiştir. Yinede farklı bir çizgi yakalamak için değişik aksesuarlar bulup kullanmakta fayda var :)
HIZ YOLU KISALTMAZ!!!

Çevrimdışı karahisarli03

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Haziran 2012, 23:47:16 »
yorumlarınız için tskurler arkadaslar araca bakım yaptırıcam anadolu yakasında tavsiye edeceginiz servis varmı arkadaslar 

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2012, 08:52:44 »
yorumlarınız için tskurler arkadaslar araca bakım yaptırıcam anadolu yakasında tavsiye edeceginiz servis varmı arkadaslar 

Maslak'da Erol usta var demir oto banada Emre ve Koray önerdi, kalkıp Tekirdağ'dan gittim çokta memnunum.
Hiç aklında soru işareti bile kalmasın gözün kapalı teslim et aracını.