Volkswagen Türkiye

Volkswagen => Golf => Golf IV => Konuyu başlatan: karahisarli03 - 12 Haziran 2012, 21:05:32

Başlık: slm arkadaslar buda benim golfüm
Gönderen: karahisarli03 - 12 Haziran 2012, 21:05:32
alalı 1 hafta oldu yeni yeni alısıyorum  yanlız kilometreyi sıfırlayamıyorum ignesine basıyorum ama olmuyo nasıl duzeltilir

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/XT03e.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/c3Qkg.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/79Iqi.jpg)
Başlık: Ynt: slm arkadaslar buda benim golfüm
Gönderen: Buhar - 12 Haziran 2012, 22:22:06
Km yi sıfırlamak için bir süre basılı tutuyorsun hayırlı olsun bu arada
Gönderen: pastacı__006 - 13 Haziran 2012, 17:16:55
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullanman dileğiyle
Gönderen: karahisarli03 - 13 Haziran 2012, 21:08:20
sagolun allah razı olsun arkadaslar  basılı tutuyorum fakat olmuyo arızalı olabilirmiki saatte sorun yok o ayrlanıyo ama km olmuyo  bu m1 paketinin ozellikleri nedir  ve jantlar 17 inc nasıl sizce
Gönderen: deli_kan57 - 13 Haziran 2012, 21:35:57
hayırlı olsun kardeşim. ALLAH kaza bela vermesin inşaALLAH.  ''kolay alışırsın zor vazgeçersin''   ;)
Gönderen: heartybroken - 16 Haziran 2012, 23:49:00
Jantları Kaldır At :) Araba Güzel Duruyor Maşallah.
Gönderen: emrah_akkas - 19 Haziran 2012, 20:06:07
Jantları Kaldır At :) Araba Güzel Duruyor Maşallah.

Jantların nesi var, gayet güzel jantlar.
Aynısı benim aracımda var çok da güzel duruyor...
Gönderen: heartybroken - 19 Haziran 2012, 21:47:19
Jantların nesi var, gayet güzel jantlar.
Aynısı benim aracımda var çok da güzel duruyor...

bende de aynısı var malesef :)
Gönderen: emrah_akkas - 20 Haziran 2012, 08:26:20
bende de aynısı var malesef :)

İşte neden malesef bençe çok güzel gösteriyor aracı benim hoşuma gidiyor. Belki senin aracın gri diyedir. Benim aracım siyah ben jantlarımı çok begeniyorum. Sadece sende bende yok yurtdışında da oldukça yogun kullanan var bu jantlardan hen ne kadar bizimkiler replica olsada.

Aracını biraz düşür jantların yorumunu sonra yap bence o zaman çok farklı duruyor ve gösteriyor aracı.
Ben aracın resimlerini yükleyince sana linki özel msj olarak gösteririm. O zaman bu kadar güzel duruyormu dıyeceksin bence o jantlar...
Gönderen: kullanici0982 - 20 Haziran 2012, 11:54:39
İşte neden malesef bençe çok güzel gösteriyor aracı benim hoşuma gidiyor. Belki senin aracın gri diyedir. Benim aracım siyah ben jantlarımı çok begeniyorum. Sadece sende bende yok yurtdışında da oldukça yogun kullanan var bu jantlardan hen ne kadar bizimkiler replica olsada.

Aracını biraz düşür jantların yorumunu sonra yap bence o zaman çok farklı duruyor ve gösteriyor aracı.
Ben aracın resimlerini yükleyince sana linki özel msj olarak gösteririm. O zaman bu kadar güzel duruyormu dıyeceksin bence o jantlar...
jantları kızılay mı dağıttı herabı arkadaşın anlatmaya calıştığı :) comfort jantı gibi her arabada aynı jant...
Gönderen: emrah_akkas - 20 Haziran 2012, 13:59:51
jantları kızılay mı dağıttı herabı arkadaşın anlatmaya calıştığı :) comfort jantı gibi her arabada aynı jant...

Yakışanı takıyorlar sadece
Bu jantlar için öyle diyorsanız BBS RS'ler için neler söylersiniz allah bilir herkesin kendi zevki Bende BBS RS takmam.

Ayriyetten her araba da olsaydı herkes bu jantı bilirdi hala beni durdurup jantlarımın markasını soranlar var..
Kim ne söylerse söylesin ben jantlarımı begeniyorum arabamda olmasa bulur buluşturur bu jantlardan takardım.
Yada BBS CH
Gönderen: kullanici0982 - 20 Haziran 2012, 20:11:53
Yakışanı takıyorlar sadece
Bu jantlar için öyle diyorsanız BBS RS'ler için neler söylersiniz allah bilir herkesin kendi zevki Bende BBS RS takmam.

Ayriyetten her araba da olsaydı herkes bu jantı bilirdi hala beni durdurup jantlarımın markasını soranlar var..
Kim ne söylerse söylesin ben jantlarımı begeniyorum arabamda olmasa bulur buluşturur bu jantlardan takardım.
Yada BBS CH
Size katılıyorum, sonucta cantar aynı olsada her arabanın kendine özgü bir çizgisi oluyor lastik kalınlığı, yay yüksekliği, far, stop labaları seçimi vb. gibi. Zaten siz beğeniyorsanız keyifle biniyorsanız olay bitmiştir. Yinede farklı bir çizgi yakalamak için değişik aksesuarlar bulup kullanmakta fayda var :)
Gönderen: karahisarli03 - 20 Haziran 2012, 23:47:16
yorumlarınız için tskurler arkadaslar araca bakım yaptırıcam anadolu yakasında tavsiye edeceginiz servis varmı arkadaslar 
Gönderen: emrah_akkas - 21 Haziran 2012, 08:52:44
yorumlarınız için tskurler arkadaslar araca bakım yaptırıcam anadolu yakasında tavsiye edeceginiz servis varmı arkadaslar 

Maslak'da Erol usta var demir oto banada Emre ve Koray önerdi, kalkıp Tekirdağ'dan gittim çokta memnunum.
Hiç aklında soru işareti bile kalmasın gözün kapalı teslim et aracını.
Gönderen: emrah_akkas - 21 Haziran 2012, 08:54:06
Size katılıyorum, sonucta cantar aynı olsada her arabanın kendine özgü bir çizgisi oluyor lastik kalınlığı, yay yüksekliği, far, stop labaları seçimi vb. gibi. Zaten siz beğeniyorsanız keyifle biniyorsanız olay bitmiştir. Yinede farklı bir çizgi yakalamak için değişik aksesuarlar bulup kullanmakta fayda var :)

Size kendi aracımın detaylı fotograflarını yükleyince linki özelden atarım eminim kararınız değişecektir.
Gönderen: heartybroken - 22 Haziran 2012, 22:44:36
Emrah arkadaşım şuan aracı görsen gülersin :) ben kara jant aldım taktım. Jantlarımı çok seviorum replikalar çok ilgi çekior fakat benim arabam 1999 o yüzden geri orginalini aldım comfort jantı bulamadım bunu aldım taktım. benim arabamda baya ilgi görüyordu fakat golfume kıyamadım ben ufak jant taktım şekil için elimde duruyor sıkıldıkça takacam görüntü 10 numara fakat komforu azalıyor.
Gönderen: emrah_akkas - 23 Haziran 2012, 09:06:37
Emrah arkadaşım şuan aracı görsen gülersin :) ben kara jant aldım taktım. Jantlarımı çok seviorum replikalar çok ilgi çekior fakat benim arabam 1999 o yüzden geri orginalini aldım comfort jantı bulamadım bunu aldım taktım. benim arabamda baya ilgi görüyordu fakat golfume kıyamadım ben ufak jant taktım şekil için elimde duruyor sıkıldıkça takacam görüntü 10 numara fakat komforu azalıyor.

Konfor mutlaka azalacaktır zaten.
Eger yay takmayacaksan büyük jantın hiç bir anlamı olmuyor benim jantlarım şu an kendini gösterdi.
Bir arkadaşımda da var golf 4 16'' GTI jantı var konfor olarak pek fark edemedim. Şu anda arabamın bu haline aşığım resmen, zaten aracı bir ben kullandğım için sorun olmuyor çok memnunum halinden