Gönderen Konu: ayarlanmayan xenon agır kusur !!!!  (Okunma sayısı 26924 defa)

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: ayarlanmayan xenon agır kusur !!!!
« Yanıtla #70 : 25 Şubat 2012, 00:27:23 »
basacan parayı alacan sıfır arabayı da oda bizde yok  ;D

valla şeytan bazen fısıldamıyo değil "20000 çektin bunu aldın çek bi 20000 daha al bir sıfır polo veya golf" diye :)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 25 Şubat 2012, 00:32:42 »
valla şeytan bazen fısıldamıyo değil "20000 çektin bunu aldın çek bi 20000 daha al bir sıfır polo veya golf" diye :)
o şeytana uydum ben etme eyleme doğuş iyice s**tı batırdı sıfır almaaa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 25 Şubat 2012, 00:37:17 »
hmmm doğuşla ne alakası olabilir ki montaj burda mı yapılıyor? söz konusu durum nedir. bilgiçlik gibi anlamayın bilmediğimden soruyorum.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 25 Şubat 2012, 00:43:12 »
doğuş boş modelleri maksimum fiyata satıyor. volkswagen diye güvendik gittik aynı paraya opel corsanın dolu versiyonu varken comfortline polo aldık. hiç de comfortline değil. sis farı yok, bi jantı bile yok, direksiyondan kumanda yok, park sensörü yok. ne anladım böyle comfortline dan. trendline ı hiç sormayın bile.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 25 Şubat 2012, 01:07:33 »
owww o konuda haklısınız malesef. o paraya fiesta da titanium bile alınabiliyor ki donanımı ne siz sorun ne ben söyleyim. yok yok. ben bi ara boş yenidense dolu eski diyorken bazı arkadaşlar eski eskidir yeni yenidir demişti bende demiştim ki her yıl geçtiğinde maliyet düşürebilmek için ordan burdan kısıyorlar en ufak detayı bile kaldırıyorlar diyordum da olsun sonuçta yeni araba diyorlardı. anlattığım şey böyle birşey işte. öncekilerde en düşük donanımda bile olan şeyi şimdiki full de alamıyorsun. benim 2001 golf comf. da hiç gereği yokken yolcu koltuğu yükseklik ayarı varken şimdi yok galiba comf. lar da.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 25 Şubat 2012, 01:13:39 »
onu koymuşlar 2012'lere. ancak arka frenler hala kampana. 2010 model pololarda disk iken 2011 2012 de niye kampana koyarlar anlamadım. bu sadece doğuşun suçudur başka kimsenin değil. doğuş nasıl sipariş ederse, hengi donanımları isterse öyle üretilir bu araçlar. passatlara cc lere afedersiniz bilmem ne kadar donanımı tıkacaklarına poloya 3-5 donanım koysalar olmaz mı. tabi polo çok satıyor insanlar vw markasına güvenip polo satın alıyor. eğer böyle giderse, ikinci arabam kesinlikle vw olmaz.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #76 : 25 Şubat 2012, 06:26:18 »
aslında fordun full paketinde bakıyorsun hala önemli donanımlar opsiyonel olarak gözünüzün içine bakıyor. opel bu konuda gerçekten çok bonkör. giriş modelinde dahi, diğer markaların daha dolu donanım paketlerinde olmayan özellikler olabiliyor. mesela esp, yan hava yastıkları yol bilgisayar, dijital klimaı opsiyonel olmamalı.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 25 Şubat 2012, 11:03:47 »
özgür boş olsun moş olsun ama polo segmentinin üstünde bir araba.yol tutuş, konfor, sağlamlık açısından.neredeyse bir mk4 golf kadar var.

keşke daha dolu olsaydı ama bindiğin zaman o segmentin arabası değil hissi veriyor, bence o bile yeter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 25 Şubat 2012, 11:57:00 »
evet bir golf 4 kadar olduğu doğru dün yolda gördüm golf zannettim polo çıktı vay be na kadar kaslı golfe çok benziyor dedim ama kardeşim öyle bi arabada da arka frenlerin kampana işte manuel klima veya antin kuntin küçük özelliklerin olmaması ayıp oluyor. o yüzdendir ki işte hala o segmentin arabası olduğunu anlatıyor. ufak tefek dokunuşlarla pek ala da c sınıfı olabilecek bir araç olmuş gerçekten

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 25 Şubat 2012, 12:03:51 »
2010da gelen modellerde arka taraf disk, arkadaşımda var, 20gün beklese 2011i alabiliyordu, iyi ki beklememişim diyor

yeni polonun bu kadar boş piyasaya sürülmesinin, polonun kasasında 1.2 tsinin getirilmemesinin en büyük sebebi golf 6 nın satışını baltalayabilecek olmasıdır

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 25 Şubat 2012, 12:07:08 »
tamam onu bir nebze kesebilir ama onları yapınca da polodan şimdi kazandığından çok daha fazlasını kazanır. herkesin tercihleri farklı...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 25 Şubat 2012, 12:15:20 »
ben bir malı boş iken satabiliyorsam, ekstra donanım bana ekstra külfetse boş olarak satarım

aracı doldurmam dediğiniz gibi satış rakamlarımı artırır ama bir üst segmentteki aracın satışını dara sokacağından ben eklemiş olduğum donanımla ve satamadığım, daha pahalı olan üst segment stoğuyla başbaşa kalırım.

şuan yeni polo, elektronik klima, yol bilgisayarı, piyasada 60 liraya takılabilen bir park sensörü, 4 disk fren ve 1.2 tsi motor ile satılsın, kimse 1.6 trendline golfün yüzüne bile gidip bakmaz.hatta 1.4 tsi nin baz modeli ile de yarışır

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #82 : 25 Şubat 2012, 12:22:40 »
xenonum olmadı ki kusurum olsun.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 25 Şubat 2012, 12:52:19 »
ben bir malı boş iken satabiliyorsam, ekstra donanım bana ekstra külfetse boş olarak satarım

aracı doldurmam dediğiniz gibi satış rakamlarımı artırır ama bir üst segmentteki aracın satışını dara sokacağından ben eklemiş olduğum donanımla ve satamadığım, daha pahalı olan üst segment stoğuyla başbaşa kalırım.

şuan yeni polo, elektronik klima, yol bilgisayarı, piyasada 60 liraya takılabilen bir park sensörü, 4 disk fren ve 1.2 tsi motor ile satılsın, kimse 1.6 trendline golfün yüzüne bile gidip bakmaz.hatta 1.4 tsi nin baz modeli ile de yarışır

doğrudur kardeşim maddi durumlardan sıfır arabaya bakamadığımız için şu varken şunu almam diyebilecek bir pozisyonum hiç olmadı... ama şu an sıfır alacak olsam bu segmentte bu şartlarda polo ilk olması gerekirken son tercihim olur.