Gönderen Konu: 12 Mayıs'ta Galaksi Ouzoo. Çayı koy geliyorum ( :  (Okunma sayısı 72180 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kumandanımmm! Ouzo'da sonunda asker (=
« Yanıtla #224 : 11 Şubat 2012, 11:30:27 »
Sağol abi, geçiyor zaman ( :
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Ynt: Kumandanımmm! Ouzo'da sonunda asker (=
« Yanıtla #225 : 11 Şubat 2012, 12:25:28 »

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
hayırlı tezkereler oouzo
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
maşallah maşallah

iyi vakit geçiriyo gibisin :)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
maşallah maşallah

iyi vakit geçiriyo gibisin :)
+ 1 hayırlı teskereler  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
şafak kaç ouzum ?

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
oğuzum en son eklediğin fotolara bakıyorum gerçekten orjinal bir yerde askerlik yapıyorsun
özellikle vadi ve baykuşlu foto harika bu ara asker arkadaşlarınla doğayı tabiatı keşfetmek babında çadır kurmanız
arazi keşifleriniz bayağı makara oluyordur  :) ben senin yerinde olsam istanbulda istiklal caddesinde turlayacağıma
kaldırmam tezkereyi alırım uzman çavuşluğu ülkeye ordan hizmete devam ederim :D
(bitir askerliğide haziranda abantta buluşalım) kal sağlıcakla :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Selaaamm..Geçen hafta Cumhurbaşkanı, Gnlkurmay bşk vs  herkes burdaydı.. Tören kıtasına seçtiler bizide baya eğlendik. Şu askerde giymediğim bi denizciyle havacı kamufulajı kaldı hrlde :) Bu arada erken terhisi kaptım şafak 73-75 civarı sanırım yıh yıh

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Ayrıca Abdullah abi 75 gün sonra hiçbirşey beni burda tutamaz. Kölelik hayatı resmen. Ne demiş Ooooran baba " Kula kulluk edene yazıklar olsun"   :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
vayy bee tek tip kamuflaj nasılda özlemişimm allah hayırlı teskereler versin bak bu baştaki onbaşıda benim hacım :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Dakikalarca "Selam dur" da durmanın vermiş olduğu geriye yaslanma halini ben anlarım onbaşım :)

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
hele birde antalya sıcagında boynundan aşagı süzülerek postalların içine kadar ulaşan teri anlarmısın kardeşim.. :saskin:  allahtan makam şöförlügüne kapak attıkta yırttık  :D