Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 563563 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Vayy arabanin eski halini bayadir gormemisim :) kardesim araba orda orjinal hali yay yada amortisor yok jantlarda 14
ADK

Çevrimdışı hasoci

• Profili Görüntüle
usta araban çok güzel maşallah iyi bakıyorsun, havalar güzelleşsin bende biraz el atıcam inş  :) bu arada çok pro resimler yukardakiler sanki katalog çekimi gibi, üzerlerine watermark koysaydın, araklayıp kullanırlar valla biyerlerde  ^-^
96 HB 1.6 LPG Laci Polo

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim yukaridaki resimler ilk bulusmaya katildigimda saolsun ouz kardesim cekmisti ama ondan sonra cok sey yapildi arabaya gunceller ilk sayfada :) gercekten bu arabaya asigim kar da kista farketmeden zevk alarak biniyorum petformansida guzel yoksa coktan Degismistim , yani aslinda memlun kalana kadarda cok paramiz gitti daha gecen hafta cokta yakmisti  bi kac gun yatti madem motora giricez diyerekten nerdeyse yari
Motor yaptik herseyi 0 ladik simdi keyfini suruyorum nazar degmesin , sizde bilin bu arabanin degerini yaptikca guzellesiyor :)  :sevgi:
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
oğuz abı sagolsun :)))
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Sonraki resimler icin prof makina aldim tam kullanmayi anlamasamda guncel resimleri onla cektimm ilk sayfadaki
ADK

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
 :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı ahmetceylan

• [i]Volkswagen[/i] karşılığı olan bir aşk" tır...
    • Profili Görüntüle
teşekkürler....
>> LoNeLyWoLf  <<

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
üstad tavana yapmış olduğun siyah kaplama yazın sıcağın dahada artmasına sebep olurmu sence ?

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
üstad tavana yapmış olduğun siyah kaplama yazın sıcağın dahada artmasına sebep olurmu sence ?
zaten yaz sıcaklığı arabadayken klima veya camların açılmasını kesin etkilediği için tavan kaplamasının sıkıntısı olmaz olsada hissetmezsin çünkü hava zaten sıcak hertürlü camı  veya klimayı açıcaksın , ayrıca pederin arabası siyah bir sıkıntı olmuyo yazında çok bindim.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2011, 10:00:07 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
zaten yaz sıcaklığı arabadayken klima veya camların açılmasını kesin etkilediği için tavan kaplamasının sıkıntısı olmaz olsada hissetmezsin çünkü hava zaten sıcak hertürlü camı  veya klimayı açıcaksın , ayrıca pederin arabası siyah bir sıkıntı olmuyo yazında çok bindim.

kaplamanın yapıstırıcı kısımları kalkma yapmaz mı ? araba park halinde iken daha fazla ısınıyor ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
sıkıntı olcağını düşünmüyorum olursada hallettiririm tanıdık nasılsa
ADK

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
arkadaşımında acayip bi baskısı var kaplama yaptıralım diye ondan sormuştum :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ben tavsiye ederim maliyetine göre arabayı kat kat değiştiren bir durum yaptıralı bi kaç ay oldu cam tavan mı diye soran çok  tabi bilen kişi anlar ama uzaktan imkansız, ayırıca beğenmeyen görmedim ;)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
örnek olsun
ADK