Gönderen Konu: golfümüze rcd 200 nasıl olur?  (Okunma sayısı 104294 defa)

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
Ynt: golfümüze rcd 200 nasıl olur?
« Yanıtla #154 : 17 Mart 2009, 14:14:41 »
Selamlar
Arkadaslar bende az once RCD200 aldim. Bugun erken cikabilirsem taktiracam olmadi hafta sonuna kalacak.
Cihaz temiz uzerinde cizigi dahi olmayan bir cihaz. Insallah icinde de bir sorun yoktur sanzimiza bakalim. Montaj yapilinca bende resimleri burda yayinlarim artik.

Kaya hocam sen bayag basimiza masraf acacaksin bu gidisle arkadan takip ediyoruz seni :)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 17 Mart 2009, 15:26:28 »
Selamlar
Arkadaslar bende az once RCD200 aldim. Bugun erken cikabilirsem taktiracam olmadi hafta sonuna kalacak.
Cihaz temiz uzerinde cizigi dahi olmayan bir cihaz. Insallah icinde de bir sorun yoktur sanzimiza bakalim. Montaj yapilinca bende resimleri burda yayinlarim artik.

Kaya hocam sen bayag basimiza masraf acacaksin bu gidisle arkadan takip ediyoruz seni :)
       OOOOO cemele hocam hayırlı uğurlu olsn,hadi bakalım dört gözle senin de montaj resimlerini ve diğer resimleri dörtgözle bekliyoruz, hocam ya ben sizlere rcd 200 alın demedimki!! hatta kimse almasın yalnızca benim olsun istedim ama sitede herkes aldı mübarek :)  ;D  ;D  (şaka şaka)
      Hocam beni takip etmeyin yoksa evin yolunu şaşırırsınız,ben bekar adamım arkamda ekmek bekleyen veya maaşımı bekleyen birileri yok  ;D birkaç yıl daha neler yaparsam o kar diye düşünüyorum zaten evlendiğimde böyle şeyler yapabileceğimi sanmıyorum,bitane lpg li şahin alırım çocuklarımla akrabaları gezer dururum  ;D
     Ömer hocam en kısa zamanda paylaşımlarını (gözlükleri taktık) dörtgözle bekliyoruz   >:D

son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #156 : 17 Mart 2009, 17:06:54 »
kaya hocam bu saatten sora doğana şahine binemessin. zaten binsende lpgli şahin senin normal yaktığından fazla ayakar. bende şu öğrenim, arabanın taksitleri felan yaza bitiyo. bitsin bende senin görüşteyim evlenmeden jant felan bişiler yapacaz. kazasız belasız sürüşler ;D

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 18 Mart 2009, 00:12:37 »
Evet arkadaslar bugun sansli gunum. Bir 1 saat icinde RCD 200 buldum. Satici cihazi ofisime kadar getirdi. Cok uygun fiyata uzerinde cizik dahi olmayan saglam bir cihaz cikti. Saat 16:30 gibi sanayiye vardim sagolsun kaportaci kankam cok mukemmel bir usta buldu ve teybin montajini mukemmeml sekilde yaptik. Ustaya 20 tl + 10 tl soket ucreti toplamda 30 tl odedim.

Resimleri gece cektim. Fotograf makinasi Canon IXUS 80 IS yalniz dikkatimi flash li cekimde teybin etrafinda daha detayli cikan cizikler cekti ve canimi sıktı normalde bu kadar belli olmuyordu. Torpido ve ön konsol daki cizik ve soyulmalar icin cözüm önerilerinizi soyleyin. Malum benim arac sanatci bayandan cizik olmasi normal diye dusunuyorum :)
http://img19.imageshack.us/gal.php?g=img0273h.jpg

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 18 Mart 2009, 00:36:03 »
Resimleri gorunur sekilde yuklemeye calisiyorum insallah bu sekilde olur.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 18 Mart 2009, 00:48:14 »
hocam o soyulmalara en güzel çözüm, kolonyayı pamuğa döküp iyice siliyorsun. o soyulan tabaka tamamen çıkıyor. daha beyenmessen maun kaplama yaptır. ben maun kaplama yaptım gerçi adı maun kaplama, benimki gümüş renk ve aliminyum gibi görünüyor. arkadaşlarımın hepsi de çok beyendi. gece de bi ayrı güzel, hefif fosforlu galiba parlıyor. 80 TL ye yaptırmıştım. şimdide 100 TL civarı olsun. tavsiye ederim. araca ayrı bir hava katar.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 18 Mart 2009, 09:18:57 »
cemele hocam hayırlı uğurlu olsun,çok yakışmış güle güle kullanın, çok güzel durmuş,galiba bu sitedeki bütün arkadaşları rcd200 cü yapacağım :D bu gidişle öyle görünüyor! neyseki teyp te çizik yokmuş,tek çiziği olmayan teyp kalmış çünkü,hocam daha önce bu çizikleri gidermek için açtığımız sayfaları akip et istersen,çok daha güzel olacağını düşünüyorum..
       hocam affınıza sığınarak eski sahibinin bayan sanatçı olmasıyla çiziklerin oluşması arasında bir anlam kuramadım, kadın spıderman miymiş konsola mı tırmanıyormuş?  ;D
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 18 Mart 2009, 09:42:44 »
Merhaba dostlar.
Yeni bir konu açmak istemedim buraya soraya dedim.
Benim araçta orjinal 6 lı cd çalar var, ayrıca yanında da gama nın yine orjinal teybi var.Teyp üzerinden cd butonuna geçiş yaparak cd lerimi çalmaya başlıyorum.Fakat cd deki şarkılar 1-2-3 diye gitmiyorsa kafasına göre aynen winamp ta olduğu gibi shuffle yanı karısık şekilde atıyorum 1-9-3-5... diye çalıyor.Bunun ayarını kurcalarım ama bulamadım.Bilgilerinizden yararlanmak isterim...

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 18 Mart 2009, 09:53:05 »
Kaya tesekkur ederim sizin gibi arkadaslarin uygulamalari sonucunda bende hemde cok uygun bir rakama rcd 200 sahibi oldum. Bence rcd 200 ü olmayan her arkadas taktirmali. Birde benim taktirdigim yerdede ayni cihazdan vardi ve adamlar 500-600 tl gibi rakamlara takiyorlarmis. VW yetkili servisleride zaman zaman bunlardan rcd200-300 talebinde bulunuyormus. Bu yuzden temiz 300 tl ye kadar rcd200 almak hesapli ve mantikli.
hocam tirnaklarin uzun olmasi trafik durunca illa birsey ile mesguliyet ve tirnaklarla bir yerlere vurma seklinde ;D dikkatsiz kullanim itina gostermeme seklinde dusunebiliriz.
Teyb i takinca ve flash li cekimlerde cizikler daha belirgin olmaya basladi.

hocam affınıza sığınarak eski sahibinin bayan sanatçı olmasıyla çiziklerin oluşması arasında bir anlam kuramadım, kadın spıderman miymiş konsola mı tırmanıyormuş?  ;D

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 18 Mart 2009, 09:57:14 »
Hocam sanirim bu muzik formatinin mp3 ve track olmasindan kaynaklaniyor. Dun bende ayni seyi gozlemledim ve sanirim Kaya hoca da bu konuda bilgi verecektir.

Track olarak yapilmis ses dosyalari sira ile giderken, mp3 formatli data ses dosyalari karisik geliyor ve sanirim bir ayari yok. Bu yuzden cd yazarken data olarak degilde audio olarak yazmak gerekiyor. Tabii bu durumdada sikistirma az oldugu icin 17-20 sarki bir cd de yer aliyor.

Merhaba dostlar.
Yeni bir konu açmak istemedim buraya soraya dedim.
Benim araçta orjinal 6 lı cd çalar var, ayrıca yanında da gama nın yine orjinal teybi var.Teyp üzerinden cd butonuna geçiş yaparak cd lerimi çalmaya başlıyorum.Fakat cd deki şarkılar 1-2-3 diye gitmiyorsa kafasına göre aynen winamp ta olduğu gibi shuffle yanı karısık şekilde atıyorum 1-9-3-5... diye çalıyor.Bunun ayarını kurcalarım ama bulamadım.Bilgilerinizden yararlanmak isterim...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 18 Mart 2009, 10:15:44 »
Hocam sanirim bu muzik formatinin mp3 ve track olmasindan kaynaklaniyor. Dun bende ayni seyi gozlemledim ve sanirim Kaya hoca da bu konuda bilgi verecektir.

Track olarak yapilmis ses dosyalari sira ile giderken, mp3 formatli data ses dosyalari karisik geliyor ve sanirim bir ayari yok. Bu yuzden cd yazarken data olarak degilde audio olarak yazmak gerekiyor. Tabii bu durumdada sikistirma az oldugu icin 17-20 sarki bir cd de yer aliyor.

Merhaba.Zaten mecburen track yapıyorum çünkü track cd çalıyor.Nero dan audio seçeneğinden hazırlıyorum.Sorun orda değil.Track 6 tane cd yi yaptım zaten, cd changer in da içine yerleştirdim.Gayet güzel çalıyor, çalmada bir problem yok.Problem şarkıların teker teker ilermemesi.1. şarkıdan 2 ye geçmesi gerekirken kafasına göre atıyorum 5. şarkıya geçiyor.Ya da 8. şarkıdan 3. şarkıya vs...Benzetme olarakta winamp örneğini verdim.Winampta shuffle seçeneğini tıklarsak nasıl kafasına göre listeden çalıyorsa bu da aynen öyle.Ben bunu normal haline çevirmek istiyorum.Saygılar...

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 18 Mart 2009, 11:19:45 »
Selam
Ben hem mp3 hemde track calabilen cihazi dusunerek soylemistim. Cunki bende yeni taktirdim ve mp3 ve track da boyle bir ayrim soz konusu. Track lari sirali calarken mp3 lerde sira bozuluyor.
Winapta bulunan shuttle ozelligine benzer bir ozellik vardir. Cihazinizi tam bilmiyorum ama rcd 200 mp3 olanlarda CD surucunun bulundu sag tarafta MIX diye bir tus var benimkinde muhetelemen bu sarkilari kafasina gore karisik calmasi icindir. Sizin cihazda durum nedir bilmiyorum.

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 18 Mart 2009, 12:01:24 »
Yellow drive kardes
sizin yapmis oldugunuz kaplamadan haberim var. Baska bir topic altinda okumustum. Eger resimleri ekleye bilirsen sevinirim. Bide bu kaplama isini oto aksessuarcilara mi yaptiracagiz.

hocam o soyulmalara en güzel çözüm, kolonyayı pamuğa döküp iyice siliyorsun. o soyulan tabaka tamamen çıkıyor. daha beyenmessen maun kaplama yaptır. ben maun kaplama yaptım gerçi adı maun kaplama, benimki gümüş renk ve aliminyum gibi görünüyor. arkadaşlarımın hepsi de çok beyendi. gece de bi ayrı güzel, hefif fosforlu galiba parlıyor. 80 TL ye yaptırmıştım. şimdide 100 TL civarı olsun. tavsiye ederim. araca ayrı bir hava katar.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 18 Mart 2009, 18:26:10 »
      aynen öle oto aksesuarcılar yapıyor. yarımm saat en fazla 1 saat işi var. hafta sonu resim çeker buraya eklerim bir aksilik olmassa. kazasız belasız günler.