Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 353949 defa)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
bunu zaten biliyorlardır die düşünmeyin yazın yazın yazın :tamamdir
quattro

1) hareket halindeyken 1.vitese geçmez (senkromeçlerden dolayı)
2)Dikiz aynasının üzerinde bir kapak vardır hala ne işe yaradığını bilmem
3)sağ dikiz aynası sola göre daha küçüktür (mercedese biniyor havası verir insana)
4)sinyal kollarını aşağı yada yukarı basılmış halde bırakırsanız aracın basılmış tarafındaki parkları yanar sadece(yine mercedes giibi :))
5) silecek kolunu kendinize çektiğinizde ön cam yıkanıyordu ya ben gecen gün ileri doğru ittirdim valla arka camda yıkandı çok mutlu oldum  bak ben bunu bilmiyordum mesela
6) yanlış hatırlamıyorsam 4.vitesteyken (5 te olabilir inip bakmam lazım :) )devir saati ile km saati aynı gider çogu arabada yoktur..
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2009, 22:40:09 Gönderen: cesimoglu »

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
bnm aracım normal bi kullanımda
5. vites
3000 devirde iken 100 KM/H yi 
4000 devirde iken 130 KM/H yi

quattro

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
dikiz aynasının üzerindeki kapak, gece iç lambaları yaktığında ışığın aynaya vurmasını engelliyor.

bir bora kullanıcısı olaark golf 4 lerle kardeş sayılırız aynı motor  aynı özellikler...

1-Araca yaklaştığınızda kumandayla kilitleri açarsanız ve araca sanırım 30 sn (sn eksik yada fazla olabilir) sonra binmesseniz otamatik olarak tüm kapıları kilitliyo.

2-Kumandadan kapıyı açınca siz anahtarı sokana kadar enjektörlere benzin pomapasıyla benzin iletilir ve gaza basmadan çalıştırabilirsiniz.Ayağınızla gaza basıp benzin pompalamanıza gerek yok.

3-Anahtarı kapıya sokup sol tarafa çevirip beklerseniz 4 camıda istediğiniz kadar aşağıya çekip kapınızı yavaşça kilitleyebilirsiniz.Aracınız hava alır

4-Sürücü koltuğunu sürüş anında yükseltebilirsiniz ama araç çalışırken aşağıya inmez.Anca stop edince indirebilirsiniz.

5-Kumandadan sadece sürücü kapısınız açabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2009, 22:42:46 Gönderen: alpergndz »

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
bahsettiğin 3 . maddeye ek olarak anahtarı sağa doğru çevirip bekleyince açık olan camlar kapanıyor...
quattro

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
dikiz aynasının üzerindeki kapak, gece iç lambaları yaktığında ışığın aynaya vurmasını engelliyor.

dikiz aynasının üzerindeki küçük kapak gündüz güneşliklerin kapatamadığı, dikiz aynası üzerindeki kısımdan sızacak güneşi kesmek için. yani küçük bir güneşliktir. diğer markalarda, o kapağın yerine ön camın dikiz aynasına denk gelecek kısmında cam renklidir, yani güneşi kıracak şekildedir, bir nevi film gibi. ;)

bahsettiğin 3 . maddeye ek olarak anahtarı sağa doğru çevirip bekleyince açık olan camlar kapanıyor...

bu dediğini denemedim.Kumandadan kilitleyince camlar kalktığı için bilmiyorum bu özelliği.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition

dikiz aynasının üzerindeki küçük kapak gündüz güneşliklerin kapatamadığı, dikiz aynası üzerindeki kısımdan sızacak güneşi kesmek için. yani küçük bir güneşliktir. diğer markalarda, o kapağın yerine ön camın dikiz aynasına denk gelecek kısmında cam renklidir, yani güneşi kıracak şekildedir, bir nevi film gibi. ;)

yazdığımı bir uygula istersen, farkı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.
muhakkak güneşi kesmeyede yarıyordur ama güneş sadece o kapağın olduğu yerden vurmuyor cama.
keşke kitapçığında yazsaydıda tam olarak bilsek, yoksa yazıyorda ben mi geçtim o sayfayı  :D :D :D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
yazdığımı bir uygula istersen, farkı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.
muhakkak güneşi kesmeyede yarıyordur ama güneş sadece o kapağın olduğu yerden vurmuyor cama.
keşke kitapçığında yazsaydıda tam olarak bilsek, yoksa yazıyorda ben mi geçtim o sayfayı  :D :D :D

sanırım kitapçıkta o konuyla ilgili herhangi bi bilgi yok yanlış hatırlamıyorsam....
quattro

the_golf çok güzel bir konu açmışsın saol faydalı olacaktır herkeze  :tamamdir

Bu kumandadan tek kapı yani sürücü kapısının açılma olayı çok güzel birşey ama bende yok galiba sonradan yaptırılıyormuş....

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
sonradan değil, araçta var o özellik.
sadece aktif hale getirilmesi gerekiyor.
Koray görünce yazar mutlaka nasıl aktif yapıldığını.   :)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
the_golf çok güzel bir konu açmışsın saol faydalı olacaktır herkeze  :tamamdir

eyvallah kardeşim...
quattro