Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 353943 defa)

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
Sağ aynanın neden küçük olduğunu bilen var mı?
Demek ki alarm olsa ötecek:Bu özelik de bunun için konulmuş.Yani siz arabada iken kapılar kitliyse alarm çalışmasın diye. :tamamdir
.  benim pasifikte alarmda var  arka kapılarda 4 adet sensor var ön ve arka kapı camları kırılması halinde  Yada  kaput fıln acıldıgnda yırtıyor ortalığı
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
.  benim pasifikte alarmda var  arka kapılarda 4 adet sensor var ön ve arka kapı camları kırılması halinde  Yada  kaput fıln acıldıgnda yırtıyor ortalığı
Bazen arabada yatmak zorunda kalıyorum içerden kitliyorum hareketimle alrm ötmeye baslıyor sonra napcam etcem diye düsündüm sensörün önüne kagıt koyup yatıyorum :)
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
iyi fikir  :D
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
Sensörün önünün kapatacağınıza içerideyken kumandayla değil, kilit butonuyla kilitleyin arabayı...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP

[/quote]
Sağ aynanın neden küçük olduğunu bilen var mı??
sıkışık trafikte ayna sürtme olasılığını en aza indirmek için...o aynanın açısı çok geniştir bu yüzden.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2015, 14:51:10 Gönderen: Frequency »
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Sensörün önünün kapatacağınıza içerideyken kumandayla değil, kilit butonuyla kilitleyin arabayı...
araba calısıyorken sıkıntı yok dediginiz sekilde ama stop halinde yaptıgım zaman yine devreye giriyor
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Arkadaşlar o alarmın devre dışı kalması için kilitlemeden önce şoför tarafındaki direğin altında iç denetim alarm duğmesine basılması gerektiğini  bilmeyeniniz yoktur sanırım.

Çevrimdışı eray_meri

• Otomobil
    golf 4
  • Volkswagen Türkiye
arkadaslar kendımce facede bı grup kurdum katılmanızı beklerım         https://www.facebook.com/groups/397608227099237/

Çevrimdışı akduman

Otomobil
    Golf 4 Pasific 2004
  • Pozitif Olun Eşek Sıpaları :)
Bende 1 tane ekleyeyim başıma geldi.  Golf Pasific   Eğer Akünüz zayıf ise sağ ön  kapınız açılmaz. kilitli kalır

Çevrimdışı AZİZ YILDIZ

Otomobil
    GOLF
merhaba arkadaşlar beni tanıştım golf ile 2002 model golf 4 aldım alttan antifiriz kaçırıyor bu araçta kalorifer musluğu var mı usta kalorifer musluğu değişecek diyor

Çevrimdışı Aleyniko

• Otomobil
    Golf4 Otomatik
Bir bilgide benden daha önce burada veya herhangi bi yerde göremedim.
Daha doğrusu bende benzinlikte yaşlı bi pompacıdan öğrendim, benzin kapağını açtığınızda (bundan kastım dış dikdörtgenin içindeki) parmağınızı içeri uzatın solda küçük bir düğme var. O düğmeye basılı tutarak benzin aldığınızda, depo içeriden, yedek depo bölmesini kaldırıp oraya da benzin alıyor ve yedek depo ile birlikte depoya benzin alıyosunuz. daha fazla alıyo.
Bizzat o zaman denedik, yarım depoya yakın benzin vardı tatile giderken, 215.00 tl (42,5lt) daha benzin aldı.(bu haziranda)
 inşallah işinize yarar, yolda kalmazsınız.  :saygılar

Pek tavsiye etmem kullanmanızı. zira yedek depo değil o genleşme tankıdır.
''Dünyayı güzellik kurtaracak
Bir insanı sevmekle başlayacak her şey''

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Yedek depo denilen yalan yanlış bir bilgidir.Genelde pompacilarin daha fazla yakıt satma stratejilerindendir.O depo,depoyu fullediginizde yakıtın hava sıcaklığı vs. Gibi durumlarda genleşen miktarın aktarıldığı bölümdür.
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Arkadaşlar o alarmın devre dışı kalması için kilitlemeden önce şoför tarafındaki direğin altında iç denetim alarm duğmesine basılması gerektiğini  bilmeyeniniz yoktur sanırım.

ama o düğme de hiçbir mk4te yoktur. :D :D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Aleyniko

• Otomobil
    Golf4 Otomatik
Yakın zamanda 2000 model aracımda açtırdığım bir özellik. Harekete geçtikten sonra 15km hıza ulaşınca kapıların otomatik olarak kilitlenmesi ve anahtarı çıkarınca kapıların açılabilmesi. Bu özellikle yolda birini indirseniz ya da bagajdan birşey alsanız da tekrar kilitleme yapıyor. :tamamdir
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 17:00:26 Gönderen: Aleyniko »
''Dünyayı güzellik kurtaracak
Bir insanı sevmekle başlayacak her şey''