Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İstanbul Atatürk Sanayide bir servis  (Okunma sayısı 5857 defa)

İstanbul Atatürk Sanayide bir servis
« : 01 Eylül 2010, 00:22:20 »
yer boğaziçi otomotiv. abilerim kardeşlerim sakın gitmeyin derim. resmen kul hakkı yıyorlar. araba hem 1.5 hafta yattı . hem bır ton parayı aldılar. ve sonuc bıldıgınız FELAKET !!  daha oncede bır servıse verdık . verdıgımız gıbı gerı aldık . degısen tek seyı soylıyım . sadece debrıyaj yumıusamıstı :) baska hıcbısey yapmamıslar. burdada aynısı oldu . hıcbısey degısmedı arabada. ses gelen tarafta nerdeyse cogu parca degıstı. ama sonuc gene aynı . hıcbırsey yapılmamıs. gene degısen tek sey. el frenı telını sıkmıslar :) bu derece komık bı durum ıste.
Atatürk Maslak Oto Sanayi. 2.kısımdan girince sağdan 3.sokak.
BOĞAZİÇİ OTOMOTİV. tavsiye etmiyorum kesinlikle. Biz yandık sizde yanmayın. Allah düşürmesin bu duruma.
onur.
ok men 8) let s go   :halazn:

Ynt: İstanbul Atatürk Sanayide bir servis
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2010, 01:25:44 »
bir servis dediğiniz VW servisimiydi?
aracınızın ne sorunu vardı ki sizce çözülememiş? debriyaj yumuşamışsa, baskı balata değişmiş...sonuçta usta birşeyler yapmış...
sizce yapamadığı kısımları, aracınızı geri götürün tekrar ilgilensinler...paranızı verdiyseniz, arabayı yapacaklar, yapamıyorsa başka ustaya versin yaptırsın, orası sizi alakadar etmez..

Aracınız kaç model, kaç kmde, kazalı mı? bazı arabalar var tutanın elinde kalıyor...her hatayı ustanın üstüne yıkmamak gerekiyor...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2010, 01:34:01 »
evet alman grubu bı servıs bahsettıgım yer. olayın ılgınc yanı . yapamıcaksa yapamıcam desın. bız goturdugumuzde abı şurdan abı burdan . değiştirirz olur dedı . her 2  servıste. ama bır tamırcıye goturdum . abı ben bunu yaparım ama ıstedıgın gıbı olmaz. dıkıs tutmaz dedı . eyvallah dedım.herkes emın konusuyor . ama aldıktan sorna sonuc husran. dıreksıyonu tam kırıp gerı veya ılerı hareket anında.( ilk kalkış anı ) trak dıye vuruyor yürüyenden. ayrıca debrıyaj deıstırmek ustalık degıldır abıcım bence. birşeyler yapmış dıyemıyorum ben o yuzden. gerı goturmedık Allah ından bulsun dedık . ama bu sefer demıycem. babam kadar rahat olmam ben. hakkımı sonuna kadar aramak ıstıyorum. kı yarın ınsallah gıdıcem sabahtan.araba 97 sportlıne. 180 bıne dayanmıs durumda. kazalı degıl cok sukur. sag arkadan ufak bı darbe var. söküp baktık bızzat. aldıgımız arabada. pıyasada cok goremedıgımız bı sekılde. ornek verırsek sunroof kırmızı renk tek kapı . nadır goruyorum . hergun sahıbındenı gezıyorum . hıc degısme yok. 7 ay baktık bu araca. ozellıke ıc mekan bu kadar temız olanını gormedık. ama her arabanın bır eksıgı var bu kesin.
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2012, 14:03:59 »
dogru ustayı bulmak cok zor..
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012, 04:34:05 Gönderen: PaSHa_1 »
Hani Seninle Yolda Giderken Tüm Dikkatleri Üzerimize Çekiyoruz Bakan Birdaha Bakıyorya Pişman Deiliz Aslında Hoşumuza Gİdiyor   34 ZN 6106