Gönderen Konu: ANTALYA!! TERCİH VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS  (Okunma sayısı 18539 defa)

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
ANTALYA!! TERCİH VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS
« : 13 Ocak 2010, 18:09:49 »
arkadaşlar yaklaşık 5yıl önce açtığımız antalya yeni sanayide tercih volkswagene hepinizi bekliyoruz.
önceliğimiz güler yüzlü hizmet
orinjal yedek parça uygun fiyat ile hizmetinizde.

kesinlikle memnun kalacaksınız....

2 adet usta (herbiri yetkili servis deneyimli en az 10 sene)
1 ustabaşı
2 adet çırağı ile hizmet vermektedir.

bilgisayar ile arıza tespiti..
ve sorunlarınıza kesin çözüm... pişman olmayacaksınız.. arabanızın yapım aşamasını takip edebilir kullanılan yedek parçanın orjinalliğine şahit olabilirsiniz...

not: 24 saat acil hizmet ve çekici hizmeti sunulmaktadır.
usta: ümit eroğlu 05326823300
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2010, 18:34:58 Gönderen: kartal2339 »

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: ANTALYA!! TERCİH VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2010, 00:24:40 »
kefilim düzgün çalışan bi müessese :)

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2010, 00:26:19 »
hayırlı olsun :)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2010, 19:29:21 »
şimdiden teşekkürler hepinizi ziyarete bekliyoruz kazasıs ve bol güneşli günler diliyorum

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2010, 22:09:55 »
Tecrübe edinmeleri gerekir.Müşteri memnuniyeti benim için çok önemli.....Müşteri ile kavga ediyorlar gibi davranış ve işin ilginç yanı masalarında siyası tercıhlerını belirten gazete dergi ve resimler vardı  gittim gördum ve aracımı  yaptırdımmm...zira müşteri memnunıyeti bızde çok önemli....Bir kez gidersiniz ama onların bızlere daima ıhtıyaçları var.... ::)
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2010, 12:07:32 Gönderen: acn10 »
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2010, 18:40:24 »
Son derece berbat.....müşteri ile kavga ediyorlar gibi davranış ve işin ilginç yanı masalarında siyası tercıhlerını belirten gazete dergi ve resimler vardı  gittim gördum ve aracımı  yaptırdımmm...zira müşteri memnunıyeti bızde çok önemli....Bir kez gidersiniz ama onların bızlere daima ıhtıyaçları var.... ::)

insanların okuduğu gazeteyi  saklayacak bi devirde yaşadığımızı sanmıyorum hem okumak okumamak sizlere kalmış... sadece bi alternatif...

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2010, 20:21:32 »
Daha çok gençsin bu piyasada....iyice tecrübe sahıbı olman lazım..Esnaf dükkanda siyasi içerikli dökümanlar bulundurmaması lazım bence ayrıca tamir edilen ve takılan parça (SİZİN TAKTIĞINIZ PARÇA ESKİ  ARIZA İLE HALA DEVAM EDİYOR...)  garantisi sanayı çıkışına kadar olmaması lazım değilmi.....??
iyi çalışmalar.....
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2010, 20:35:05 Gönderen: acn10 »
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Nisan 2010, 00:20:34 »
 her işletmeden memnun olanda olur olmayanda.benim bi tanışıklığım yok ama bi kaç kez iş yaptırdım gayet uygun fiyata ve güzel işcilikle hallettiler.sonrada merabalaştık karşılaştığımız ortamlarda tanışıklığımız oluştu..iş biraz zihniyetle alakalı gibi masanın üzerindeki gazete dergi bu kadar önemliydiyse sizin için girdiğiniz gibi geri çıksaydınız keşke..yeni sanayide genç olmayan ustalar var ama emin olun onlardan birisine gitseydiniz bir çoğu gibi aracınızdan soğur ve satardınız muhtemelen..

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Nisan 2010, 12:36:50 »
Daha çok gençsin bu piyasada....iyice tecrübe sahıbı olman lazım..Esnaf dükkanda siyasi içerikli dökümanlar bulundurmaması lazım bence ayrıca tamir edilen ve takılan parça (SİZİN TAKTIĞINIZ PARÇA ESKİ  ARIZA İLE HALA DEVAM EDİYOR...)  garantisi sanayı çıkışına kadar olmaması lazım değilmi.....??
iyi çalışmalar.....

keşke o siyasi içerikli diye tabir ettğin zaman gazetesini görünce dükkandan çıkıp gitseydin... bu arada o servise gelipte arızas giderilemeyecek araç yoktur.. hem bu konuyu ustamızla konuşmanızı dilerim telefonu açık kendisinin bu arada taktığımız tüm parçalar faturalı ve garantilidir...

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Nisan 2010, 12:37:44 »
her işletmeden memnun olanda olur olmayanda.benim bi tanışıklığım yok ama bi kaç kez iş yaptırdım gayet uygun fiyata ve güzel işcilikle hallettiler.sonrada merabalaştık karşılaştığımız ortamlarda tanışıklığımız oluştu..iş biraz zihniyetle alakalı gibi masanın üzerindeki gazete dergi bu kadar önemliydiyse sizin için girdiğiniz gibi geri çıksaydınız keşke..yeni sanayide genç olmayan ustalar var ama emin olun onlardan birisine gitseydiniz bir çoğu gibi aracınızdan soğur ve satardınız muhtemelen..

olumlu düşünceleriniz için ayrıca teşekkür eder bol arızasız günler dileriz... ve her konuda yardımcı olmak için yine bekleriz...

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2011, 14:36:25 »
Özel Volkswagen Servisi olarak Antalyada bulunan Ayar Otomotivi Tavsiye ederim.

Ayar Otomotiv
Akdeniz San.Sit.5001 Sok.No:10
Soner AYAR Acil Gsm:0 532 653 99 05
Acil Gsm:0 532 579 99 63
Osman KARAÇÖR Acil Gsm:0 532 668 51 85
Ramazan KAYA Acil Gsm:0 537 555 29 55
e-mail: [email protected]
www.ayarotomotiv.com
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.