Gönderen Konu: ANTALYA ALVİN...  (Okunma sayısı 8282 defa)

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
ANTALYA ALVİN...
« : 02 Nisan 2010, 22:07:46 »
Değerli Arkadaşlar ben Volksvagenin 10 yıldır müşterisiyim.... Volkswagenle tanışmam  2000 Model Golf Comfortline almamla başladı.aracı İzmir'de Ozaman adı GÖNEN idi teslim aldığımda aracın evraklarını içine koydukların bir küçük klasör vardı orda çok etkileyici bir cümle benim dikkatimi çekti....Aracı alıp Kapıdan çıkarken görevli bana Hayırlı olsun güle güle dedi ama bende o yazıyı gösterınce bayağı bır utanmıştı...Belki bilmeyenleriniz vardır.o klasörün kapağında "SİZE GÜLE GÜLE DEMİYORUZ ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ" dıye bır yazı vardı...

Geçen gün Volksagenın ANTALYA' daki 2 nci servisi olan ALVİN' e küçük bir iş için gittim.Orda sağolsun Personel Çok çok ıyı ilgilendiler....Ben Kendilerine burdan  hepsıne teşekkür ediyorumm.Danışman YELİZ HANFENDİ....Araç  Kontrolörü YUNUS BEYEFENDİYE huzurlarınızda teşekkür edıyorum....Ayrıca Volksavagenin şehrin 30 km.dışında kurulan başaran İçin aynı duygularımı paylaşmak ısterdım ama nafıle.oraya arıza   için gidiyorsunuz ama olmuyor bekletiliyorsunuz sonra şehre dönmek zorunda kaldığınızda bir 30 km daha yapıyorsunuz....Ben ALVIN' den son derece memnun kaldım...tüm çalışanlarınına sonsuz teşekkürler....
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2010, 21:06:31 Gönderen: acn10 »
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı matmetit

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: ANTALYA ALVİN...
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2010, 16:25:02 »
golf IV pacifik sahibiyim. bakımları yapılan bir aracın bujilerine bakmayan başaran servisi kınıyorum. bundan sonra alvin i bir deneyecem. bakalım onlar nasıl?...

Çevrimdışı G.T.I

• Profili Görüntüle
Ynt: ANTALYA ALVİN...
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2010, 21:24:34 »
Bende Antalyadayım.Alvin ile ilgili şunu söyleyim standart arızalar ve bakımlar için iyi bir çözüm ancaaaaaak araç 2000 model altında ise ustalar konu hakkında zayıf kalıyor. Çünkü edindiğim izlenim yaş ortalaması 20-25 arası olan bir kadro.ben tekleme arızası için götürdüm kelebek sensörü dendi aldım 175tl ancak düzelmedi ve iade almadılar. arıza ise emiş borusunun ısıdan çatlaması. yani 5tl. bu demek olmuyorki servis kötü.sadece emin olmadan işlem yaptırmayın yada olmadığında kabul etmeyin derim.tavsiye.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2010, 21:25:53 Gönderen: G.T.I »