Gönderen Konu: Arkadaşlar bu araç hakkında yardıma ihtiyacım var !  (Okunma sayısı 4089 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Volkswagen / Golf / 1.1 / Sahibinden acil satılık golf 1 sahibinden.com'da
Arkadaşlar bu semte yakın olan yada arabayı gören bilen tanıyan varsa bi zahmet bize araştırabilirmi bi arkadaş için niyetlendik hevesimiz kursağımızda kalmasın araç fotolarında çok diri duruyor ama gerçekte ne mal olduğunu bilemeyiz gören duyan arkadaşlardan haber bekliyoruz teşekkürler  :tamamdir  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
Ynt: Arkadaşlar bu araç hakkında yardıma ihtiyacım var !
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2010, 01:59:18 »
bence gti yada dizel olmayan bir golf icin yuksek rakkam ama genede sen bilirsin... (2 ay once benim golfu 5000 e vermistim hem amerikan rabbid hemde dizeldi demek piyasa yukselmis:))

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2010, 20:24:14 »
bence gti yada dizel olmayan bir golf icin yuksek rakkam ama genede sen bilirsin... (2 ay once benim golfu 5000 e vermistim hem amerikan rabbid hemde dizeldi demek piyasa yukselmis:))
Ben American Rabbitlerine pek sıcak bakmıyorum Alman daha cazip geliyor arkadaşım Golf Mk1 lerden anladığım için benden yardım istedi fotolarına baktım araç temiz ve diri duruyor üzerinde ATS Cup jantlar var  performans egzoz + spor yay amortisör adamla konuştum jantlar sürtmesin diye spor yay + amortisör koydum dedi benimle aynı durumda lastikler sürttüğüne göre arka çamurluklara hiç el değmemiş demektir buda orjinal yanlarından biri sanırsam ama fotolarda herşey güzel gözükür yokmu araca bakacak olan yada gören duyan oraya geldiğimizde sürprizle karşılaşmayalım  :-[

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2010, 23:14:24 »
BAna uzak olmasa gider bakardım hafta sonu ama bayağı uzak :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2010, 12:21:47 »
yahu bunu alana kadar Erşan abinin GTi'ına yazılsanıza, hemen hemen aynı paralara GTi almış olursunuz?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2010, 12:33:38 »
8bin TL leri varsa uyar. :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2010, 12:49:11 »
8bin TL leri varsa uyar. :D :D

fiyat arttı diyosun yani Erşan abi :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2010, 15:41:49 »
fiyat arttı diyosun yani Erşan abi :D

Bakma aslında satılacak araba değil elimdeki.. Şuan için ankaradan bi ark var ona sözümüz söz azımızdan çıktı bir kere 6000 e al götür diye gelsin baksın hoşuna giderse alsın götürsün yoksa hayatta o fiyata verilmez. Araçtaki cam sıyırıcıları ve koltuk tamir takımlarını değiştirdim içeride tangırtı tungurtu gitti onlar nekadar ses yapıyormuş içerde inanamassınız.. Son uğraşlarım arabayı dahada güzel hale getirdi artık kafamda soru işareti yok hiç basarım kontağına giderim. Gerçi hep öyleydi ama :D

Gelelim gökhan senin linkteki araca.. Benim gözümde 1100cc golf 70-80 yaşında artık bastonla giden hacı amcaların işi bana gelmez heleki yoğun şehir içi veya uzun yolda ben ağlarım o motorla. 15" jant takmışlar o makinaya bide gitmez o gitsede tekrar motor yaptırır adama.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2010, 15:44:51 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2010, 18:01:50 »
1,6 dizel aracımla çok bassamda yavaş geliyo bazen 1,1 benzinlide olsa yavaştır yaaa..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2010, 19:56:13 »
Bakma aslında satılacak araba değil elimdeki.. Şuan için ankaradan bi ark var ona sözümüz söz azımızdan çıktı bir kere 6000 e al götür diye gelsin baksın hoşuna giderse alsın götürsün yoksa hayatta o fiyata verilmez. Araçtaki cam sıyırıcıları ve koltuk tamir takımlarını değiştirdim içeride tangırtı tungurtu gitti onlar nekadar ses yapıyormuş içerde inanamassınız.. Son uğraşlarım arabayı dahada güzel hale getirdi artık kafamda soru işareti yok hiç basarım kontağına giderim. Gerçi hep öyleydi ama :D

Gelelim gökhan senin linkteki araca.. Benim gözümde 1100cc golf 70-80 yaşında artık bastonla giden hacı amcaların işi bana gelmez heleki yoğun şehir içi veya uzun yolda ben ağlarım o motorla. 15" jant takmışlar o makinaya bide gitmez o gitsede tekrar motor yaptırır adama.

Erşan abi, senin araba fotoğraflarından diyor zaten "ben satılacak araba değilim" diye. Aracınla mutlu olmanı dilerim, umarım satmak zorunda kalmazsın :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2010, 01:36:29 »
Zaten arkadaşa ilk söylediğim araç Erşan abinin GTI'dı ama malesef o kadar limit yok  :-[ Başka araçlara bakıcaz artık napalım hakklısın Erşan abi 1.1cc 15 Jantta çok kasar biz başkalarına bakınalım  :(

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2010, 15:02:21 »
Zaten arkadaşa ilk söylediğim araç Erşan abinin GTI'dı ama malesef o kadar limit yok  :-[ Başka araçlara bakıcaz artık napalım hakklısın Erşan abi 1.1cc 15 Jantta çok kasar biz başkalarına bakınalım  :(

1500cc den aşağı bakmayın.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2010, 21:05:33 »