Gönderen Konu: babadan miras değil alın teri :D  (Okunma sayısı 10138 defa)

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
babadan miras değil alın teri :D
« : 15 Şubat 2010, 07:49:45 »
El emeği göz nuru 92.150 km de,12.07.1996 trafik çıkışlı,1 parça boyalı,komple yetkili servis bakımlı,maşallah dedirten cinsten bir GTI olduğunu düşünüyorum.Daha önce golfüm için hiç detaylı bi konu açmamıştım.Umarım beğenirsiniz arkadaşlar.Eğer eksik gördüğünüz veya beğenmediğiniz yönleri varsa paylaşırsanız sevinirim.  ;)

Köşede fotoda çıkmışım meraklı spec :)  ;D

Modifikasyon listesi;
All Car Racing chip,raceland 4-2-1 headers,performans buji kabloları,komple düz boru egzoz sistemi,açık hava filtresi,supersprint son susturucu
BBS le mans 16x7.5" jantlar,195-45-16 performans lastikleri,vogtland 4 cm yay,amerikan park,hella ön farlar  :)

Buda ex aşkım :)

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2010, 01:22:11 Gönderen: CeM öZeR »

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
    • Profili Görüntüle
Ynt: babadan miras değil alın teri :D
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2010, 08:18:38 »
GTİ maşallah dedirten cinsten birde fotoğraflar ustaca çekildiği zman bakmada yanında yat :) kazasıız belasuz sürüşler dilerim...

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2010, 10:57:46 »
Maşşaallhhh dostum delirten kelimesi bile yetersiz kalıyor ve Konu başlıgına bittim aynen bende heryerde dicem MK1 im için BABADAN MİRAS DEĞİL ALIN TERİ... Allah kazasız belasız bol keyifli sürüşler nasip etsin nazardan korusun inşlh... Nazar Duasınıda eklim...  :tamamdir
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2010, 11:00:11 »
talas yolu unimogla az git gel yapmadım :) maşallah arç on numero
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı semko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2010, 11:21:06 »
Kesinlikle bu arabana Mtech 8000 k sislere ve kısalara koymalısın aracının rengi çok uygun süpper durucağına en içten dileklerimle inanıyorum :) bide arka jantların off setini keşke biraz derin alsaydın daha tatlı E30 görünümü Verirdi :)

Çevrimdışı grcngrn

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2010, 15:22:49 »
kardeş çok iyiymiş bi ara bizde de mk3 vardı bakıp bakıp ah çekiyorum allah kaza bela vermesin :)

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2010, 15:35:43 »
Maşallah Cem çok güzel gözüküyor aracın  :tamamdir
Amaaa o jantların küçük olmuş sen 17 yada 18 tak çıkanlarıda bana yolla :D

Çevrimdışı bac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2010, 22:58:48 »
Herşeyiyle süper gözüküyor kardeşim ama artık buralara pek yolun düşmüyor galiba yada geliyon aramıyonmu yoksa ?? :) kendine iyi bak

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2010, 23:52:30 »
cem dağıtıma mı geldin ? nerye çıktı tombala_?

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2010, 01:21:23 »
Abi tombala tunceli-hozat 51. motorize piyade güvenlik tugayı,tank bölüğü timine çıktı.Jant 17-18 değil 16  bile fazla yarışırken araba daha az yürümeye başlıyor  :p Abim valla dün Ürgüpteydim telefon değişti numaralar hep silindi hattım değişti ulaşamadım kimseye öyle gezdim geldim malum 14 Şubat  :D Bu arada bugün son susturucu Supersprint taktık orjinal son susturucu söküldü yok böyle bir farkediş  :halazn: Aracın volkswagen ise SS'den şaşma  8) Sağolun değerli yorumlarınız için....

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2010, 01:52:06 »

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2010, 01:57:20 »
Abi tombala tunceli-hozat 51. motorize piyade güvenlik tugayı,tank bölüğü timine çıktı.Jant 17-18 değil 16  bile fazla yarışırken araba daha az yürümeye başlıyor  :p Abim valla dün Ürgüpteydim telefon değişti numaralar hep silindi hattım değişti ulaşamadım kimseye öyle gezdim geldim malum 14 Şubat  :D Bu arada bugün son susturucu Supersprint taktık orjinal son susturucu söküldü yok böyle bir farkediş  :halazn: Aracın volkswagen ise SS'den şaşma  8) Sağolun değerli yorumlarınız için....

Umarım askerliğini kazasız belasız bir şekilde bitirirsin.Aracın gerçekten çok hoş...
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2010, 03:34:12 »
araç süper ya Arkadaki evde seninmi :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2010, 11:10:12 »
Eyvahki ne eyvah Tank birliğine düşmüş yandı ordaki tanklar Cem şimdi onlara Tuning yapar Tunceli sokaklarında Drag ve Rolling yapıp videolarını burdan paylaşır :) Hazırlıklı olalım...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2010, 11:10:45 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"