Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

Hangi araç kazanır?

Volkswagen Bora
9 (69.2%)
Opel Astra
4 (30.8%)

Toplam Oy Verenler: 13

Gönderen Konu: Opel Astra vs Volkswagen Bora  (Okunma sayısı 6413 defa)

Opel Astra vs Volkswagen Bora
« : 21 Şubat 2010, 19:02:05 »
Opel Astra 1.6 16 valf vs Volkswagen Bora 1.6 16 valf.İkiside 2005 modelleri baz alınarak karşılaştırılsın.
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: Opel Astra vs Volkswagen Bora
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2010, 23:36:38 »
dün 2010 ford focus titaniuma bindim. o kadar övüyorlardı. kendimi ford transitte hissitim. tamam donanom iyi ve ön konsol gösterişli ama aracın kapıları ve döşemeleri en azından kalitesiz gibi geldi bana. içeriye de bozuk yolda ses alıyor. astranın iç malzeme daha kaliteli ama onunda kasisli yollarda içeri ses alma sorunu var. ben vw kullanıyorum diye demiyorum ama kullanmadığım araç kalmadı, kalite ve konfor diyorsan, mercedes, bmw ve audi ayrı bir nokta ama onlardan sonra vw gelir. zaten audinin sahibi de vw ve sistemler yakın. tabi ki audi de daha busines malzeme ve daha yüksek standart donanım var.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2010, 16:40:33 »
AUDI A4 ile BORA arasında çok fark yok işin açıkçası.. Ama Opel Astra ve Bora deyince ben boralara sıcak bakmıyorum arada kalmış bir model ve kullanıcısını tatmin edemeyen unsurları çok fazla özellikle TR ye gelen Boralar.. 2 araç arasında seçim yapsam Astra yı tercih edersim..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2010, 18:42:58 »
Astra arabası da hoş araba güzel.Ona birşey demem.Ama o arabanın içinde seyahat etmiş birisi olarak arka koltukta sanki kucağımda tekerler dönüyor.Arka lastiğin uğuldama sesi o kadar fazla. :saygılar
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.