Gönderen Konu: kapı lastik sorunu  (Okunma sayısı 3715 defa)

Çevrimdışı ozgunsenuyar

• Profili Görüntüle
kapı lastik sorunu
« : 06 Aralık 2009, 03:12:28 »
arkadaşlar malum kış geldi yağmur çamur derken bizim jetta yine akvaryum oldu izmirde çok sordum çok araştırdım mk1 jetta nın lanet kapı lastikerine çözüm yok orjinali de yok lastiklerin yan sanayisi de olmuyormuş tamirci de diyo ki lastikler kapı da değil şase nin üstünde olsaymış uydururmuşuz kapıda olduğundan bişey yapamıyoruz bilgisi olan bu konu hakkında başına gelen çözümü olan varsa bekliyorum sizden bi çare

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
Ynt: kapı lastik sorunu
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2009, 03:43:18 »
merhaba,

bu konu daha öncede tartışılmıştı

http://www.vwtr.net/forum/index.php?action=search arama kısmına fitil ya da kapı fitili diye yazıp, aratırsanız sonuca ulaşırsınız :)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: kapı lastik sorunu
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2009, 11:59:02 »
 Yan sanayiside işini çok rahat görecektir yeterki takan usta olsun..  Bende yan sayisini kullanıyorum, ilk takıldığında ters takıldığından dolayı kapılar zor kapanıyordu sonradan farkettikki ters takılmadan dolayı lastikler yerine tam geçmiyormuş.. Bide kapı kilitlerinin kasadaki karşılığındaki plastik kısımları aşınık ise kapı gene tam düzgün kapanmıyor...

Esin yada burcandan temin edebilirsin Fitilleri istanbul/aksaray..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"