Gönderen Konu: Yeniyim birtane vosvos almak istiyorum...  (Okunma sayısı 7268 defa)

Çevrimdışı ozkanakman

• Profili Görüntüle
Yeniyim birtane vosvos almak istiyorum...
« : 30 Ekim 2008, 12:31:41 »
herkeze merhabalar.ben özkan. 2006 model mercedes CLK200 arabam var babamla ortak kullanıyoruz ve son günlerde çok canımı sıkmaya başladı.bende ona inat birtane vosvos almak istiyorum  kendi paramla(vosvoslara karşı ayrı bir ilgim var).bana çok masrafı olurmu?genelde hangi bakımlarını yaptırmalıyım.birde modifiyesi ve parçaları pahalı olurmu?son olarakta parçalarını rahat bulabilrmiyim....

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeniyim birtane vosvos almak istiyorum...
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2008, 14:23:41 »
öncelikle babanla arandaki husumete üzüldüm :'( kendi ruhsati olaması en iyisi. masraf tabiki alacağın araca göre değişir. bana göre kasasına dikkat et (çünkü çürükler bela oluyor)modifiye ise neka ekmek oka köfte. parcalarını inan benim arabadan daha rahat bulursun.   :tamamdir
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2008, 14:26:41 Gönderen: TİMUR »
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı göksel

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeniyim birtane vosvos almak istiyorum...
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2009, 23:47:10 »
özkan öncelik ile mercedesden inip vosvos a binersen birden kendini kaybedersin cünka arada kuşak varkı var ve vosvos keyifle sakın sürüş arabasıdır çok zorlanırsın ama maddiyatın ve sabırın sağlam ise al her türlü modifikasyonu yaptırıp her türlü parçasını bulursun
göksel
74 1303 s big balkızım
www.volksder.org.tr 0506 809 36 83