Gönderen Konu: Kapıdan hava girmesi  (Okunma sayısı 2889 defa)

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
Kapıdan hava girmesi
« : 26 Şubat 2010, 20:13:53 »
Arkadaşlar sağ ön kapımdan 150-160la giderken baya bi hava giriyo bazı arkadaşlar serum lastiği yerleştir dediler ama ne kadar doğru bilemiyorum. Serum lastiğini nasıl yerleştireceğim hakkında bilgi sahibi olan varsa beni bilgilendirebilir mi ??

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Kapıdan hava girmesi
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2010, 20:21:43 »
 Bu hava tam nerden geliyor Kapı fitillerindenmi yoksa camın kilerdenmi.. Benim bildiğim cam fitillerinde sorun oldumu camın girdiği kısma serum hortumu koyarlardı..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2010, 20:35:01 »
Fitilden geliyor camda film var ama camdan gelmiyor

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2010, 20:43:53 »
Güzelce kontrol etmek lazım tam yerini... Kapı fitillerinden geliyorsa ya fitiller artık yıpranmıştır yada kapı tam oturmuyodur fitillere.. Sesin geldiği noktayı kaportacıya göster belki ifak bi elle müdahele ile sorunu çözebilir..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2010, 00:34:59 »
fitilleer  sekimiştir  degiş  kurtul   ucuzsa  aynı  problemi  bende  yaşamıştım  140 km  km sonra başlıyodu  ama  sattım  gitti  xd