Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: TAKAS!!!  (Okunma sayısı 9976 defa)

TAKAS!!!
« : 19 Şubat 2010, 00:29:04 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: TAKAS!!!
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2010, 01:18:03 »
bu arabayı aldınmı çokkk zor satarsın elindeki bir golf bunu unutma topla resto et bin golfüne derim ben ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2010, 01:22:21 »
Merhaba sana elimden geldiğince bu araç için bilgi vereyim, Opel Manta B Mk II, araçla çok oynamışlar ve resmen katlletmişler aracı, araç  zamanın en iyi rally araçlarındandır performanslı ve çok keyifli bir araçtır. Ancak parça konusunda golfe göre çok daha kısıtlıdır parçaları. eğer aracı tekrar orjinal haline çevirebilirsen bir mantayı daha hayata döndürmüş olursun, aracın ön tarafını farlarını ızgarasını ve arka stoplarını eski halini aldığı zaman tekrar ruhunu bulacaktır manta.  Diğer manta ilanlarına bakarsan eli ayağı düzgün bir iki tane manta var onlarında fiyatları biraz yüksek gibi. Ama bu aracın ilanını ben yaklaşık 2 yıldır hatırlıyorum gibi. Yani golften kurtulayım ne olursa olsun diye düşünüyorsan, mantayı alarak  bence başına çok daha büyük bir iş almış olursun onu söyliyeyim. Elinden çıkartması çok çok daha zor bir araç. Bu arada Opel Ascona - Manta B serileri benim Favaori araçlarım arasındadır, ama orjinalleri yok denecek kadar az kaldı artık... ( 34 CLR 89 Manta için Türkiyedeki tek referans araçtır, arkadaşım Orçun'un aracı, google'a plakayı yazın gerekli herşeyi orda fazlasıyla bulursunuz)
MECNUN BİLSEYDİ MK I SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2010, 01:30:39 »
bence kötü değil ya dahada güzel bi şekil yapılır alıp... modifiye tarzında.. orjinallikten yana değilim o kadar...... hoşuma giderse affetmem bi golflede hayat geçmez bea :D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2010, 02:28:59 »
yazık canım aracı ne hale getirmişler :-[ orçunun aracı gerçekten çok güzel forumda renk örneği verirken bir kaç fotoğrafını paylaşmıştım :sevgi:

« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2010, 12:39:20 »
kesinlikle golften çok memnunum inanın zırt pırt biyeri arızalanından değil yani parça sıkıntısı çekeceğimi bende biliyorum hoşuma gitti aracı ama dediğiniz gibi elimde patlar.manta lıktanda çıkmış :)

« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2010, 13:04:23 »
lambo doors, şeffaf şahin stop, krom jant...direk gözümü yordu araba... hocam senin arabanın yanına bile yaklaşamaz...

« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2010, 13:10:36 »
lambo doors, şeffaf şahin stop, krom jant...direk gözümü yordu araba... hocam senin arabanın yanına bile yaklaşamaz...
sağol yorumun için mk1 keyfi gerçekten ayrı 2009 ford focustan bile öyle zevk alamıyorum açıkcası :)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2010, 13:18:50 »
sağol yorumun için mk1 keyfi gerçekten ayrı 2009 ford focustan bile öyle zevk alamıyorum açıkcası :)
Bu son dedigin gercekten gercek ben aracı alırken yanında 2009 Focus vardı oda satılık adam onu verse aynı fiyata almazdım :D MK1 GTI  :sevgi: Takas ile ise opeli kaybetmişiz  :-[ hiiiçççç bulaşma derim bence senin araca bir ofsetli jant koy onların aylarca ugraşıp yaptıkları ve güzel sandıkları görüntünün bir hiç oldunu anlarlar senin arabanın o halini görünce  ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2010, 15:08:49 »
Bu son dedigin gercekten gercek ben aracı alırken yanında 2009 Focus vardı oda satılık adam onu verse aynı fiyata almazdım :D MK1 GTI  :sevgi: Takas ile ise opeli kaybetmişiz  :-[ hiiiçççç bulaşma derim bence senin araca bir ofsetli jant koy onların aylarca ugraşıp yaptıkları ve güzel sandıkları görüntünün bir hiç oldunu anlarlar senin arabanın o halini görünce  ;D ;D ;D ;D ;D
:tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2010, 18:25:08 »
bencede bende o aracı 2 senedir tanıyom satamadı bozmuş aracı ama sakın takasa giriyim deme
 elinde kalir cocuğun olur masaya bi tabak daha koyarsın  hep masraf cıkarır benmde opelım vardı  :tamamdir
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2010, 18:43:22 »
bencede bende o aracı 2 senedir tanıyom satamadı bozmuş aracı ama sakın takasa giriyim deme
 elinde kalir cocuğun olur masaya bi tabak daha koyarsın  hep masraf cıkarır benmde opelım vardı  :tamamdir
Bunun OPEL'le alakası yok OPEL çok kaliteli ve konforlu bir otomobildir ama adam burda OEPL diye bişey bırakmamışki resmen katletmiş vahşice bizim sanayidede mavi bir MANTA var yeni toplanıyor çok orjinal bişey bi ona bakıyorum bi buna dağlar kadar fark var  :(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #12 : 20 Şubat 2010, 12:51:00 »
dediğin öfsetli jantı düşünüyorum zaten temiz ats bulamıyorum. bidahaki yazın sonlarına doğru bu araç elimde kalrsa bişe olrda satmazsak kaza falan yapmazsak(allah korusun)güzel planlarım var zaten.takasa falanda girmiyorum benim araç iyi valla memnunum bitek bozuk yolda gidilmiyo o huyuna zıt oluyorum şasiler kesikmiş dangır dungur onuda yaptrırım binerim zaten satmıyorumda artık ilan dursun öyle

« Yanıtla #13 : 20 Şubat 2010, 13:49:04 »
iki aracı yan yana koy kararı sen ver.
 ben kıyas kabul etmediğini gördüm