Gönderen Konu: MK1 L-79 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 11711 defa)

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
MK1 L-79 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR
« : 05 Mart 2010, 11:09:53 »
ARKADAŞLAR ARABAYI İLK ALDIĞIM HALİ GÖSTERMEK İSTEDİM...
Bİ TAKIM İŞLEVLERDEN GEÇTİ BU HALE GETİRENE KADAR BAYA UĞRAŞTIRDI...DENİZLİ DE OLMASI ÖZELLİKLE...
ARADIĞIM TEK Bİ PARÇAYI BULAYIM ! YOK.. DENİZLİ DE FARINI BİLE BULAMIYORUM !
BEN DE SİZLERLE PAYLAŞIP YARDIMCI OLACAĞINIZI DÜŞÜNEREK FORUMA İLK ADIMIMI ATTIM.....
HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :)   (BU ARADA EKSİKLERİ ÇOK FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM :-\

« Son Düzenleme: 07 Mart 2010, 16:33:19 Gönderen: kiyakh »

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1 LS-79 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2010, 15:36:57 »
hoşgeldin ailemize.Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız cezasız güzel günlerde kullanman dileğimle.Oldukça güzel bir iş çıkarmışsınız.Çok diri duruyor araç.eksikler için elimizden geldiğince yardımcı oluruz hiç şüphen olmasın.Bu konudaki tek ve doğru yerdesin çünkü:)

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2010, 15:51:29 »
hoşbulduk teşekkürler...artık daha da geniş aile yiz ;D  hepimize kazasız belasız hatta polissiz günler diliyorumm..pek ilgilenemedim açıkcası ama ben yokken bu kadar olmuş artık ben varım sizler sayesinde hurdayı canlandırcaz inşallah ;D daha önce  çok ziyaret ettim burayı ama elime bi iş alıp karşınıza çıkmak istedim biras fazla bi iş aldım belki ama aşacağımızı umuyorum  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2010, 16:03:53 »
Aramıza hoş geldin HURDA lafını duymayalım bi daha canlanmamış şaha kalkmış resmen MAŞALLAH diyorum bagaj yazılarını iptal edince çok daha güzel olmuş eksik olanlar bi takım ofsetli jant stoplar ve yan çıtalar orjinale sadık olmak en güzeli  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2010, 16:05:13 »
tabana pütür veya zift attır çamurluk içlerine özellikle ? yoksa paslanma alır yürür içten ? inş cürük işlemlerini layık bir şekilde yapmıslardır üstün körü yapldıysa yine başlar üzer seni

kazasız kullanman dileği ile
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2010, 16:15:47 »
çok sağolun arkadaşlar...valla bu siteyi çok sevdim insanları hep sıcak kanlı..birini daha kazandı :)
evet eksiği çok yardımlarınız sayesinde hepsi hallolcak can-ı gönülden inanıyorumm...
önce vize sorununu ortadan kaldırmam gerek ve bana lazım olan başta sağ far kaşı izmir e sordurdum orda sadece sol var....ben de bişey düşündüm mk2 panjuru çok hoşuma gidiyo sizce değiştireyim mi far kaşlarıyla beraber ???
« Son Düzenleme: 05 Mart 2010, 16:17:36 Gönderen: kiyakh »

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2010, 16:19:24 »
nizam kardeş sölediklerinin hepsi son çürüğün onarımından sonra yapılcak..eski model arabalarda şart dediğin gibi..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2010, 16:19:47 »
çok sağolun arkadaşlar...valla bu siteyi çok sevdim insanları hep sıcak kanlı..birini daha kazandı :)
evet eksiği çok yardımlarınız sayesinde hepsi hallolcak can-ı gönülden inanıyorumm...
önce vize sorununu ortadan kaldırmam gerek ve bana lazım olan başta sağ far kaşı izmir e sordurdum orda sadece sol var....ben de bişey düşündüm mk2 panjuru çok hoşuma gidiyo sizce değiştireyim mi far kaşlarıyla beraber ???
Sağ far kaşımı far kaşı tek bütün haldedir mk2 panjurunu oturtturman için çamurluklarla ve panelle oynama ypman lazım direk cuk diye oturmuyo orjinali en iyisi lMk1'e logosuz panjurlar var onlarda çok güzeldir  ;)

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Mart 2010, 16:21:44 »
hemen panjurun halini ekliyorummm..

Çevrimdışı kiyakh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Mart 2010, 16:24:56 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2010, 18:34:26 »
Bence panjur gayet güzel  :tamamdir Logoyu siyaha boyayabilirsin yada nikele boya yan çıtalarınıda tak

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2010, 18:41:46 »
Hayırlı olsun aracın.Jant+spor yay istiyor sanki   :)
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2010, 18:54:25 »
hoşgeldin aramıza ...şimdiden kolaylıklar dılerim sana emın ol herkes elinden geldiği kadar yardımcı olacaktır ailemizde...
eksiklerine gelince bence;jant-yay-kapı çıtaları-arka stoplar-ön panjur-ve orjınal dıkız aynaları...eksıklerın için yardımcı olacaklardır sana ve forumda dıkkatlı aramalar yaparsan aradıgın hersey adresleri ve bılgılerıyle mevcut...hayırlı ugurlu cezasız gunler...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2010, 18:55:11 »
 H.G.

Far kaşı değil sağ far çerçevesi lazım arkadaşa hepsi sıfır satılıyor istanbul aksarayda burcan tic ve esin tic.. telefonla istediğin siparişi verebilirsin.. Forumda burcan veya esin diye arattır telefonları var..

Keşke çamurluk ve ön paneli yeni alıp taksaydın usta güzel düzeltememiş onları..
« Son Düzenleme: 05 Mart 2010, 18:57:19 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"