Gönderen Konu: Camları renklendirme ?  (Okunma sayısı 8289 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Camları renklendirme ?
« : 26 Şubat 2010, 16:13:41 »
Arkadaşlar kendi aracıma film çektirmeyi düşünüyodum sonra vaz geçtim diğer cabriolara bakıyorum camları genelde yeşil ve mavi renkte bu nasıl bi olay lazer falan bişeyler duydum ama emin değilim gerçektende lazerle camlar renklendirilebiliyomu yada karartılabiliyomu babama sordum yeni cam yaptırırken 3 renk seçeneği var yeşil,mavi,beyaz dedi yada sonradan komple cam yaptırsak kaça mal olur bilgisi olanlar yardım ederlerse çok makbule geçer  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Camları renklendirme ?
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2010, 16:19:49 »
lazerle camları renklendirdiklerini duymustum güzel bi para alıyorlar mış işlem sonucunda ama uygulama görmedim hiç gökhan

karartma dedıgın ıslem lazer ıslemı bunun malıyetı arkda cam kelebek ve 4 cam yaklasık 1000 euro ama bunu yapa bılmen ıcın gereklı sebeblerın olmalı arka camlar ıcın 1 derece ye serbest en arka cam 2 derece on cem ıcın ıse bır hastahane heyetı tarafından alınmıs rapor((gunese alerjı veya yoz rahatsızlıkları olmalı ))

bir sitede okumustum bunu almak daha mantıklı olur sıfırdan ugur glaas diye bir firma var onlarda vardır ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2010, 17:07:11 »
lazerle camları renklendirdiklerini duymustum güzel bi para alıyorlar mış işlem sonucunda ama uygulama görmedim hiç gökhan

karartma dedıgın ıslem lazer ıslemı bunun malıyetı arkda cam kelebek ve 4 cam yaklasık 1000 euro ama bunu yapa bılmen ıcın gereklı sebeblerın olmalı arka camlar ıcın 1 derece ye serbest en arka cam 2 derece on cem ıcın ıse bır hastahane heyetı tarafından alınmıs rapor((gunese alerjı veya yoz rahatsızlıkları olmalı ))

bir sitede okumustum bunu almak daha mantıklı olur sıfırdan ugur glaas diye bir firma var onlarda vardır ?
Abi ben izin almaktan değil fiyatından korkutum açıkçası o zaman mecburen yeniden yaptırtıcam camları peki fiyatları nedir bi fikrin varmı  ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2010, 17:14:08 »
Arkadaşlar kendi aracıma film çektirmeyi düşünüyodum sonra vaz geçtim diğer cabriolara bakıyorum camları genelde yeşil ve mavi renkte bu nasıl bi olay lazer falan bişeyler duydum ama emin değilim gerçektende lazerle camlar renklendirilebiliyomu yada karartılabiliyomu babama sordum yeni cam yaptırırken 3 renk seçeneği var yeşil,mavi,beyaz dedi yada sonradan komple cam yaptırsak kaça mal olur bilgisi olanlar yardım ederlerse çok makbule geçer  :tamamdir

En ucuzu film gökhan kaliteli istiyosan amarikan film al en hafifinden mis gibi olur... Erşan abibin GTI ında orjinal Yeşil camları filmsiz..
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2010, 17:15:12 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2010, 17:16:39 »
En ucuzu film gökhan kaliteli istiyosan amarikan film al en hafifinden mis gibi olur... Erşan abibin GTI ında orjinal Yeşil camları filmsiz..
Abi ben film yaparsam en koyusundan yaparım ön camda dahil olmak üzere polisler özellikle eski model araçlarda film gördülermi hemen durduruyolar benim cabrionunda orjinal renkli camları yokmudur  ???

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2010, 17:18:24 »

ersan abı satıyorducamlarını geecen gordum yanlıs hatırlamıyorsam
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2010, 17:19:34 »
ersan abı satıyorducamlarını geecen gordum yanlıs hatırlamıyorsam
Abi benimkisi cabrio sadece ön cam yan kelebekler uyar benimkisine  ;D Bende ön cam yan kelebekler bide arka camlar vardı coupe için beyaz ama

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2010, 17:20:00 »
 Ben değil selçukta vardı ama ön cam harici gökhana olmaz bizim camlar ondaki cabrio..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2010, 17:20:28 »
Ben değil selçukta vardı ama ön cam harici gökhana olmaz bizim camlar ondaki cabrio..
Kelebekler uymazmı ?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2010, 17:22:17 »
renksiz olsun benim öyle daha çok hoşuma gidiyor top secret birşeyler yapılmadıktan sonra içinde sonuç olarak makam arabasıda değil ki :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2010, 17:22:49 »
Kelebekler uymazmı ?

Uyması lazım onlar aynı sanırım..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2010, 17:24:02 »
renksiz olsun benim öyle daha çok hoşuma gidiyor top secret birşeyler yapılmadıktan sonra içinde sonuç olarak makam arabasıda değil ki :)

Aaaa öyle deme bak benimkiler komple cam göbeği(yeşil) harika duruyorlar :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2010, 17:27:05 »
benimkiler de reeeenkli :D orijinal yeşil :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2010, 17:27:37 »
Evet işte sanırım Cihan abininkilerde yeşil benimkiler ev camı gibi içindeki herşeyi görebiliyosun hiç yansıma bile yok içinde bi suç işlesek herkes görebilir yani  :D