Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: İşte size 2011 Caddy Resimleri  (Okunma sayısı 11389 defa)

İşte size 2011 Caddy Resimleri
« : 23 Temmuz 2010, 10:15:37 »

Volkswagen releases initial pics, details on all-new Caddy — AutoblogIt's been nearly six years since Volkswagen took the knife to its workhorse Caddy, but starting next year, buyers can expect a host of changes. The company has just dished the details on its next-generation van before the vehicle gets its official unveiling at the IAA Hanover Commercial Vehicle Show this November. Don't expect anything too wild to crop up design-wise. The Caddy will swipe a few cues from the rest of the VW family up front, and new taillights will pop up as well. VW says that it will also offer roof rails for the first time on the new generation.

Take a peek under the hood, and you're likely to see one of four turbo-diesel engines, all of which are 13 percent more efficient than their predecessors. The range starts with two 1.6-liter mills producing either 75 or 102 horsepower depending on which model you choose, both of which come with start/stop technology. If you click off a little higher up the option sheet, you'll wind up with one of two 2.0-liter engines. Those produce either 110 or 140 horsepower depending on your needs and your budget. Hit the jump for the full press release

Ynt: İşte size 2011 Caddy Resimleri
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2010, 10:26:46 »
türkçesi tabi bu google çeviri belki yardımcı olurum

Neredeyse altı yıldır oldu Volkswagen onun workhorse için bıçak aldı Çay kutusuAncak , gelecek yıldan başlayarak , alıcılar değişikliklerin bir ev sahibi bekleyebilirsiniz. araç IAA Hannover de onun resmi açılışını gets önce şirket sadece yeni nesil van hakkında bilgi bombeli var Ticari Araç Show bu Kasım . şey çok tasarım- bilge kadar kırpmak için vahşi beklemeyin. ön VW ailesinin geri kalanından Caddy olacak geçirmek birkaç ipuçları ve yeni farlar da açılır. VW bunun da yeni nesil ilk defa tavan rayları önerebileceği belirtildi.

başlık altında bir göz atın , ve sen, her biri yüzde 13 daha öncekilerden daha verimli dört turbo- dizel motor görmek olasılığı yüksektir. aralığı iki 1.6- litrelik değirmenleri ya 75 ya da 102 beygir gücü üreten bağlı başlar hangi seçtiğiniz her ikisi de / teknoloji stop start ile gelen model . biraz yukarı yüksek seçenek levha off tıklarsanız , sen kadar rüzgar olacağım iki 2.0- litrelik motorlar . Bunlar ya 110 ya da 140 beygir gücü sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre üretiyoruz. atlama Hit Tüm basın açıklaması için .
My Cars Audi & Vw Germany Style

Ynt: İşte size 2011 Caddy Resimleri
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2010, 10:28:29 »
sonunda bir torpido kapağını esirgememişler Almanlar.

Çevrimdışı ®oyal

    Otomobil
    T5'04
    Şehir
    Bursa
Ynt: İşte size 2011 Caddy Resimleri
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2010, 11:28:54 »