Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: AUDI a3 2004 model donanımı  (Okunma sayısı 9836 defa)

AUDI a3 2004 model donanımı
« : 30 Eylül 2009, 17:30:50 »
Arkadaşlar, 2004 model Audi Ambition alma düşüncem var. Fakat hangi ilan sayfasına bakarsam bakayım, aynı yıl, aynı model araçlarda her ilanda özellikler farklı yazıyor.

Örneğin bir sitede a3 2004 model ambition 'daki özellikler ABS, ASR özellikleri işaretliyken,
bir başka ilanda aynı model ve özellikteki araçta ABS , ESP ve ASR. kimilerinde de birçok bu şekil özellik işaretli.

Audi 2004 model a3  aracı olanlar, bu araçtaki özelliklerden hangilerinin mevcut olduğunu söyleyebilir mi ?

Ynt: AUDI a3 2004 model donanımı
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2009, 14:21:43 »
Volkswagenci bir sürü insan yazıp çiziyor burada Audiciler az sanırım kimse cevap vermeyecek mi, bilen yok mu arkadaşlar nerdesiniz ?

Bu topu topu ikinci sorum, bir tane yanıt almışım.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2009, 21:49:32 »
      hocam bu sitelerde (araba com,arabam com, sahibinden com, ... gibi) kişiler ilan verirken kafalarına göre olmayanlarıda işaretliyo veya aracında hangi özellikler olduğunu bilmiyor. google den 2004 ambition diye arayınca bulunabilir. forum sitelerinden olanları tercih etmenizi tavsiye ederim.
          ben araştırmalarımda ( http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=260901 ) buradan aşağıdaki bilgileri elde ettim. hürriyetin otomobil servisi olduğundan yazılanların tutarlı olacağını düşünüyorum.
       AUDI A3

Audi'nin yeni tasarım anlayışıyla şekillendirilen Audi A3'ün hafif çatık farları, aerodinamik yapılı yuvarlak burnu, farların arasındaki büyük radyatör ızgarası, hemen altındaki plakadan sonra devam eden tampondaki hava girişi gibi öğeler, tamamen bu yeni tasarım anlayışını yansıtıyorlar. 4 metre 20 santimetreyi aşan uzunluğu ile hem iç mekanı, hem de bagaj hacmi büyüyen yeni Audi A3'ün dikiz aynaları açık haldeyken genişliği 1 metre 95 cm'yi geçiyor. Yenilenen Audi A3'de iç mekan da bu yeniliklerden nasibini almış. Ön konsoldaki en büyük değişim, yuvarlak formlu havalandırma elemanları. Audi A3 Türkiye'de üç farklı motor seçeneği ile satılıyor. 1.6 litrelik motora sahip A3, 102 beygir gücü ile 0'dan 100 km/s hıza 11.9 saniyede çıkarken, son hızı ise 185 km/s. 2 litrelik FSI motora sahip olan Audi A3 ise 150 beygir gücünde. Bu gücünü 6 ileri manuel şanzımanla yere aktaran Audi A3 2.0 FSI, 9.1 saniyede 0'dan 100 km/s hıza ulaşırken, 211 km/s'lik maksimum sürate sahip. Yine 2 litre hacmindeki TDI motora sahip Audi A3 2.0 TDI ise 140 beygir gücünde. 9.5 saniyede 0'dan 100 km/s sürate çıkabilen Audi A3 2.0 TDI, 207 km/s'lik maksimum sürate sahip. En yüksek donanım seviyesi Ambition olan Audi A3'ün bu versiyonunda ABS, ESP'ye bağlı EDL (Elektronik Kilitli Diferansiyel), ASR (Patinaj Önleme Sistemi), EBV (Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı), hıza duyarlı direksiyon, elektronik klima, ısıtmalı ve elektrik kumandalı dikiz aynaları, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, ön ve yan havayastıkları gibi zengin bir donanım listesi sunuluyor.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2009, 21:57:07 »
         bu arada yazı 29.09.2004 tarihli ve aracın resmi de;

umarım aradığınız aracı bulursunuz. golflerin eski seçkinliğini kaybettiğini düşünüyorum. bende ilerde model yükseltme gibi bir lükse kavuşursam golf alacağım paraya birkaç model düşük a3 almayı düşünüyorum. size şimdiden hayırlı olsun.

« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2009, 01:34:57 »
Çok teşekkür ederim, fazlasıyla yapacağınızı yaptınız zaten, ben de size her ne alırsanız alın, ki inşallah istediğiniz a3 lerden alırsınız, şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

Saygılar.

« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2010, 15:59:31 »
 merhaba

aracta ESP varsa otomatikman abs asr olmu$ oluyor.  3lu kombinasyon. ve en makbulu budur esp olani yani.tamam emniyetli sürü$.

buarada bunlar opsiyon. siz isterseniz koyarlar araca. veya salon arabasi deniyor varsa uzerinde oyle alirsiniz.