Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: arkadaşlar bu araç hakkındaki yorumlarınız nedir takas teklifi var  (Okunma sayısı 5171 defa)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2010, 00:56:04 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
hiç audi 80 e binen yokmu arkadaşlar?
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Kafa kafayamı takas teklifi yoksa üzerine para vericek misin ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
kafa kafaya razı gibi
H.G WORKS

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
   valla senin arabadan daha geniş ve lüks bir araç , hemde 1.6 dizel. bence uygun ama gene de binip, deneyebilirseniz daha iyi fikir edinirsiniz.

Parça olayını düşün derim.Çünkü görünen araç piyasada pek yok.Senin aracın kadar bile yaygın değil.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    Parça olayını düşün derim.Çünkü görünen araç piyasada pek yok.Senin aracın kadar bile yaygın değil.

piyasada görünüyor ama kaporto parçaları sıkıntı olabilir motor parçaları bulunur ama karar senin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
anladım teşekkürler tavsiyeniz için
H.G WORKS

piyasada görünüyor ama kaporto parçaları sıkıntı olabilir motor parçaları bulunur ama karar senin
       Arkadaş sanırım Ankara'da oturuyor.Bizim buralarda ( Ankara'da) bu Audi'den bindebir varsa vardır.Ankara'da tutulan bir model değil zaten.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
       Arkadaş sanırım Ankara'da oturuyor.Bizim buralarda ( Ankara'da) bu Audi'den bindebir varsa vardır.Ankara'da tutulan bir model değil zaten.

hım ist.pek çok yerinde görünyor hayırlısı olsun onun için
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

4 tane almıştık bundan golfte az yakıyor aynı motor olmasına ramen sadece tek kusuru arkası dar  onun haricinde  çoook güzel araçlardır galvaniz saç var bunlarda yani çürümez  hemde audi sağlamlığı yol tutuşu çok ayrı mk2 golf bunun yanında hiç bence ki mk2 hastasıyım ve mk2 dizel kullanmışlığımda var ama bu 80 kasalar gerçekten güzel ben tavsiye ederim  :saygılar  parça olayına gelirsek golflerin nasılsa bununda öyle ;)
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2010, 11:12:14 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Parça olayında İstanbul farklı tabiiki.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
babamın vardı 88 model 1.6 TD motorlusu konforlu ve rahat araba ama golfteki Seriliği bu araç ta bulamazsın.
1.6 motor bu kasaya kucuk geliyor bana kalırsa.çok fazla parça sıkıntısı çekmezsin piyasada bulunur.ama bu araçta bakımlı gibi durmuyor kendini gösteren bir araç değil...

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
arkadaşlar teşekkürler bayadır bakıyodum ama vazgeçtim teşekkür ederim golf'üme kıyamadım :)
H.G WORKS