Gönderen Konu: Golf serisi çarpışma testleri..  (Okunma sayısı 2746 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
Ynt: Golf serisi çarpışma testleri..
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2012, 01:48:48 »
mk4 candır :) ama mk3 ün kapılara hayran kaldım. çarpışma anına dikkat ederseniz kapının çizgisi hiç yamulmuyo daha sonra zaten bi defada açılıyo :)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2012, 11:53:25 »
vay anam vayyyyy allah göstermesin ama kazadan sonra dışarı çıkabileceğimi bilmek güven verdi  :tamamdir

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2012, 12:48:36 »
vay anam vayyyyy allah göstermesin ama kazadan sonra dışarı çıkabileceğimi bilmek güven verdi  :tamamdir

50-60 km hızlarda yapılan testler bunlar. Varın siz düşünün artık nasıl bir tehlikenin içindeyiz hergün. Ama Airbag ve emniyet kemeri kombine kullanıldığı sürece Allah Göstermesin ama Ölümlü kaza oranı yüksek ölçüde düşecektir ben buna inanıyorum. Biz önlemimizi alalımda Takdir Allah'ın.

mk4 candır :) ama mk3 ün kapılara hayran kaldım. çarpışma anına dikkat ederseniz kapının çizgisi hiç yamulmuyo daha sonra zaten bi defada açılıyo :)

evet gerçekten MK4'te çok sağlam bir kabin var. Sadelik tavan yapmış bu arabada ve güvenlik iyi bir seviyede.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline