Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: seat toledo 1994 sol ayna elektrikli ısıtmalı bulamıyorum yardım  (Okunma sayısı 16314 defa)

Çevrimdışı bulent

• 1994 SEAT TOLEDO 1.6 BENZİNLİ
selam arkadaşlar seat toledo 1994 sol dış dikiz aynası bulamadım araç serviste onlarda arıyor varsa bir fikri olan yardımcı olursanız sevinirim elektrikli ve ısıtmalı

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
oto 2000 internetten bir arastır ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

ayni kasanin 99 modeli bendede var yetkili servise muracat et biraz beklersin ama bikac hafta icinde ispanyadan geliyor zaten sadece ayna mekanik bi parca olmadigindan surus acisindan onemi yok  ben gaziomanpasadaki seat ayguv den aliyom parcalari orayi ara yedek parcadan mustafaya siparis verdirebilirsin ;)

Çevrimdışı bulent

yok arkadaşlar bulamadım

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
yok arkadaşlar bulamadım
Bende  merak ettım bukadar zormu bulunması bı el atıyım bende ama umarım zaman problemın yoktur...en kısa zamanda donmeye calısırım..

elımde var arkadasım bu kadar nıye zorlandınız anlamadım:)

alper abının kapıda yatıyor :) ben dıyecektım tam  bıde bu arac nasıldır parcaları falan bılgı edınsek  bı kac sefer gordum ucuz ve hos bence
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2011, 16:57:33 Gönderen: aykuttuncer »

Çevrimdışı bulent

ben sol ayna yüzünden ve orjinal tampon bulamadım aracı geçen yıl sattım chewrolet aveo hb aldım sıfır onu kullanıyorum toledoyu öylece sattım sonra ayna bulan arkadaşlar oldu herkese teşekkürler ama parçacılar toledo yerine golf alsaydın diye çok duydum bulsam iyi bir golf hiç kaçırmadan yedek olarak alıcam vw araçlar güzeldir bilen bilir....

olmuyo işte bulunmuyo hocam inşallah bulursun da işine yaramayan parçalardan belki bizde nasipleniriz  :D