Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - oguzuhan

Sayfa: [1]
1
Polo 9N / polo 9nde tekleme acil yardım!!!
« : 07 Ağustos 2008, 15:53:57 »
2005 polo 1.4 75 bg lavoto easy fast donanımlı aracım var.Llpg takıldıktan sonra 5 ay boyunca herhangi bi sorun yaşamaıdm.Serviste 30000 bakımın agirdikten sonra aracım 5 viteste 2500 devirde , 4 viteste 2800 devirde alt viteslerdede belli devirlerde tekleme yapmaya başladı.Ffakat bu tekleme sabit hızda giderken olmakta.Ggaza yüklenince düzeliyor. Bunun yanındada araçta hız kesici varmış gibi 160 a gelince 161 demiyor.Aayrıca kalkışlardada yavaş kalmakta.servise bu sorunu ilettiğimde bilgisayara bağladılar vve herhangfi bi sorun yok dediler.sanayide bi yere sorduğumda ise eger valfi nde arıza olabilir dediler.eger valfi ne onu bilmiyorum ama.

Asıl sorun dün gece başıma geldi.Terminale giderken hiç bi sorun yoktu 120 130 arası gittim herhangi bi sorunla karşılaşmadım.Arkadaşımı bindirdikten somra eve dönerken aracım 2500 deviri geçmedi.Vve hızım da 20 km yi geçmedi.Vites boşa alıp gaza yüklenincede 2500 deviri geçmiyor.
bana göre egzos sisteminde bir arıza var gibi.Ççünkü gaz verince alt taraftan acayip bi ses geliyor ve ayagınızı yere basınca bi sıcaklık duyuyorsunuz.

sorunun ne olduğu hakkında bi düşüncesi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.şu an kayserideyim ve klayseriden katılan arkadaşlar varsa iyi bi servis tavsiye ederlerse çok memnun olurum.

Sayfa: [1]