Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Service uyarı yazısının silinmesi.  (Okunma sayısı 118132 defa)

Çevrimdışı polo_1.6HB

• 1996 Polo 1.6 HB AEE 6N
Ynt: Service uyarı yazısının silinmesi.
« Yanıtla #56 : 02 Ağustos 2009, 13:23:38 »
evet arkadaşlar ... resetleme işlemini yaptım ve  olumlu. kontağı çevirdiğimde 2-3 sn IN02 yazıyodu,şimdi IN00 yazıp siliniyor sanırsam işlem tamam. paylaşım için teşekkürler.

Çevrimdışı serkan_89

• eski adı:mc_serkan_126
« Yanıtla #57 : 03 Ağustos 2009, 00:01:47 »
ben de denedim oldu

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #58 : 14 Ağustos 2009, 00:17:20 »
http://www.youtube.com/watch?v=eWeERgSMQFI

bunu izleyin bakın devir saati elektronık gozukuyor

Merhaba arkadaşlar...
Serkan bey ;  biz nasıl gözlemleyeceğiz bunu ; bi fikri veya bilgisi olan varmı acaba.

nakres sen bilirsin tripte deviri gösterdiğine göre hız ve benzeri şeyleride gösteriyordur varmı ufak ipuçları?

« Yanıtla #59 : 01 Eylül 2009, 11:53:15 »
arkadaşlar bende km sıfırlayıcı tepki vermiyor. hiçbirşey olmuyor sizce sorun ne olabilir
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #60 : 08 Ekim 2009, 23:02:59 »
arkadaşlar aracım 2005 yeni kasa polo. yazılanları uyguluyorum ama sonuç alamıyorum. bu modeller için uygulama farklımı?yardımcı olabilirmisiniz.

tşk.iyi forumlar

Çevrimdışı minik

• NİKON 5000 DSLR
« Yanıtla #61 : 09 Mart 2010, 18:03:07 »
merhaba arkadaşlar ilk marş için hazırlık yaptığımda biraz bekliyorum gösterge ışıkları sönsün diye  o arada km gösteren yerdee ın 01 yazısı yanıp sönüyor marşa basınca kayboluyor bu normal mi ? veya ne anlama geliyor?
SKODA FABİA 2004 1,4 16V SPENCİAL

Çevrimdışı minik

• NİKON 5000 DSLR
« Yanıtla #62 : 10 Mart 2010, 00:28:13 »
yani servis zamanın geldiği anlamında mı ?
SKODA FABİA 2004 1,4 16V SPENCİAL

« Yanıtla #63 : 24 Mart 2010, 17:52:04 »
arkadaşlar benimde başıma yeni geldi. yazdıklarınızı yapıyorum olmuyo. araç 2000 model golf yardımcı olursanız sevinirim

« Yanıtla #64 : 09 Mayıs 2010, 01:07:41 »
Herkeze merhaba,

Arkadaşlar bir problem var  :'(

Polo 1.4 sportline, service insp uyarısı vermeye başladı. Bu konuda bildiklerinizi paylaşır ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
HANGÜL

« Yanıtla #65 : 10 Mayıs 2010, 10:02:19 »
servis kitapçığında yazması lazım
« Son Düzenleme: 17 Mart 2012, 15:47:37 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #66 : 02 Mart 2012, 03:29:20 »
merhaba polo ve vw hayranları ilk arabama çok şükür kavuştum ve aranıza katılmaktan onur duydum. allahım olmayanada nasip kısmet etsin.vw amplemine bile hasta olduğum için işe polo ile başlamayı tercih ettim. ama şuandaki  ve yaşadığım sorunlarım ile iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum. 1996  1.6 Polo HB AEE 6N motor arabam. Arabam benzinli mikserli tip  normal lpg kiti vardı aldığım gün kırmızı ışıktan sert bir kalkışta hava filtresi kazanının kapağını patlattım.sıkıştırmışım.? araştırmamda,özel serviste ve lgp bayilerinde bu araçlar için sıralı sistem lpg olması gerektiği ve bu lpg sistemi ile bu sorunun yaşanması normal olduğu idi.böylece tüpü söktürdüm attım.sıralı için şuan imkanım sıfır.dedik benzine devam ne yakacak.benzinde tekledi;enjektör dediler çıkma 4 takımı yeniledim,buji takımı dediler yeniledim,boğaz kelebeği temizlendi,ayarlandı,hava,yağ,benzin filtreleri değişti.hayırlı olsun dediler.özel vw servisi idi. servisten çıktım ve 100tl lik 33 lt benzin ile 220km yol yaptım.servise söylediğimde bunu yapılabilecekleri yaptıklarını belki enjektörlerden dir biraz çalışsın,öle bin düzelebilir,başka yapacak bişi yok dediler.servis ikazı IN01 yazıyor nedir diye ararken burayı buldum. yarın sabah silmeyi deneyeceğim.bakalım sonuç ne olacak.Benzin tüketime gelince gerçekten orantılı iyi kullanırım şahsıma ait ilk araba ama her marka aracı  sürekli kullandığım için iyibir şoförüm.bu benzinin fazla yakması konusunda ne yapabilirim.nedeni ne olabilir,ve  yetkili servise gitmelimiyim batmak vw ailesine katıldığım için pişman olmak istemiyorum.teşekkürler şimdiden görüşleriniz için. :t :

hey gidi günler benzin 3,03tl miş demekki
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #67 : 02 Mart 2012, 03:48:48 »
http://www.youtube.com/watch?v=eWeERgSMQFI

bunu izleyin bakın devir saati elektronık gozukuyor

Merhaba arkadaşlar...
Serkan bey ;  biz nasıl gözlemleyeceğiz bunu ; bi fikri veya bilgisi olan varmı acaba.

hortlatayım madem hepten, bunu izleyip tekrar soranlar olursa :
alttaki yorumda km sıfırlama düğmesine basılı tutarak aracı çalıştırın, düğmeyi bırakın servis menüsündesiniz, ordanda "digital revolution meter" i seçin diyor km saati yerinde deviri dijital görmek için sanırım
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #68 : 15 Eylül 2012, 12:55:00 »
arkadaşlar ben beceremedim galiba. 1998 model golf comfortline var bende.. denileni yapıyorum. km saatinin altındaki çubuğa basılı tutuyorum sonra kontağı açıyorum "oil" yazıyo sonra oda gidiyo.. bırakıyorum ve kontağı kapatıyorum. sonra normal bi şekilde tekrar açtığımda aynı uyarıyı yine veriyor. yardımcı olursanız ayrıntılı bir şekilde sevinirim