Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Allah yardım etsin  (Okunma sayısı 2936 defa)

Allah yardım etsin
« : 14 Eylül 2012, 23:11:44 »
iki gün önce Kayseri'den Kütahya'ya doğru yola cıktık  Keskinde arac hararet yaptı bı usta çağırdık geldi termostat bozuk burada yok Ankarada yaptırın dedi termostatı takmadı hararet 0 da kırıkkayele geldik bi şansımızı deneyelim dedik demez olaydık neyse parçacının birine girdim aldım parcayı bunu nerde takarlar abı yol uzun dedım bı yere gonderdı gıttım 10 12 yaslarında bı cocuga verdıler ısı neyse dedım uyardım termostat kapagı saglammı dedım saglam abı saglam dedı soktu taktı bı turlu yapamı kah su kacırdı kah olmadı neyse kapagın ıcten kırık oldugunu farkettık tabu bu noktaya gelınceye kadar tum elektronık aksam kontrol ettırıldı ve ıslem 5 saat surdu ben sabah 6 da yola cıktım kutahyaya gıttımde aksam olmustu ve sabıt 120'yle gıttım ve sadece 1 defa mola verdım bunlarıda benım dururuma dusen bırı olursa hıc gırmesın kırıkkaleye dırek Ankara'ya gıtsın dıye yazıyorum....

Ynt: Allah yardım etsin
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2012, 08:56:31 »
Hocam büyük gecmiş olsun halbuki ne kadar basit bir olay ama işte işini sadece para kazanmak için yapanların eline düşünce böyle oluyor. Allah daha beterlerindne saklasın 

« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2012, 09:50:56 »
Geçmiş olsun. Küçük yerlerde iyi usta bulmak zor.

« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2012, 10:59:04 »
Hocam büyük gecmiş olsun halbuki ne kadar basit bir olay ama işte işini sadece para kazanmak için yapanların eline düşünce böyle oluyor. Allah daha beterlerindne saklasın 
Allah razı olsun hocam kesinlikle cok basıt bişey ayrıca gıttım bugun kendı ustama eskı termostatımı taktık calısıyor bı sıkıntısı yok hem bosa para verdık hem yenı parca sorunlu cıktı gıttım sanayıden 8-9 anahtar aldım dıger termostatta yanımda bı arada bı tane termostat kapagı alacagım kardesım lise eğitimini kamanda alacağı için daha cok gıdıp gelirim Allahin izniyle

Geçmiş olsun. Küçük yerlerde iyi usta bulmak zor.
Allah razı olsun aynen oyle ...

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2012, 11:22:11 »
Geçmiş olsun üstat

« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2012, 11:38:25 »
Geçmiş olsun üstat
eyvallah hocam sagolasın