Gönderen Konu: POLO 6R Sis farı ve Gti Panjur günceli"TORPİDO AYDINLATMA YÖNTEMİ SAYFA (5)  (Okunma sayısı 58611 defa)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
çok güzel, emsal alınacak bir araç  :tamamdir
Teşekkür ederim ali sen arabayı vermişin hayırlısı olsun !

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Teşekkür ederim ali sen arabayı vermişin hayırlısı olsun !

sağolun verdim aldım ekonomiye can verdim :)

Çevrimdışı muraat01

• Profili Görüntüle
ibrahim güle güle bin arabana çok güzel olmuş keşke tekirdağda otursaydım da benim karaşimşekğide böyle yapabilsem  :D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
ibrahim güle güle bin arabana çok güzel olmuş keşke tekirdağda otursaydım da benim karaşimşekğide böyle yapabilsem  :D
Teşekkür ederim muratcım , pek bişi yapmadık sade oldu biraz.Bu arada  sen adanada'mıydın ? Orda da çok sağlam aksesuarcılar var  senınkı daha bi başka güzel olur aracın sıyah benım favorı rengım.. :tamamdir

Çevrimdışı TarikS

• Profili Görüntüle
Maşallah aracınız çok güzel :) GTi parçalarını tamamen aktarma olayını pek sevmesem de sizin aracınızda hoş olmuş :)

Sis farlarını ızgaraları kesip yerleştirdiniz değil mi? Çok tadilat gerekiyor mu kolayca uygulanıyor mu? Sis farlarının fiyatı neydi acaba? TR'den 300 liralık olanları alıp takmaya göre çok daha avantajlı olur mu? Almanya'dan sürekli gelen giden biri var onunla getirtebilirim.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2011, 14:20:26 Gönderen: TarikS »

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoş geldin Tarık aracın hayırlı uğurlu olup Allah kaza bela versin tekerlerin hep düz bassın.Hakkını vermişin aracının güzel olmuş maşallah diyeyim.Tarık ilk olarak ben parçalarımı ebay üzerinden aldım ebay.de yanlız avrupa ebayda hiç birşey yok.Almanya ebayda yok yok her parçayı bulabiliyorsun şuanlık yok fakat gti farlarını bile almayı planlıyorum.Gerçi gti panjur ben şubat ayında aldığımda  burdaki servislerde olmadı söyleniyordu şuan için var sanırım.Bu konunun 3.sayfasını ziyaret edersen ben orada işlemleri bizzat kendim yaptım  org sis kapaklarını tırnaklı kendine doğru çekerek çıkarıyorsun sornası zaten kolay resimlerde net bir şekilde görüceksin ve çıkan kapaklarıda dikkatli bir şekilde falçata kullanarak kestim yakından baktıgında anlaşılmıyor bile  gidipte org kapaklara dünya para verme değmez..

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
maslak üçel oto da 55lira demişti kapağın tanesine ilk sorduğum zamanlar şimdi 60-70 olmustr :D
GTD

Çevrimdışı TarikS

• Profili Görüntüle
Aramıza hoş geldin Tarık aracın hayırlı uğurlu olup Allah kaza bela versin tekerlerin hep düz bassın.Hakkını vermişin aracının güzel olmuş maşallah diyeyim.Tarık ilk olarak ben parçalarımı ebay üzerinden aldım ebay.de yanlız avrupa ebayda hiç birşey yok.Almanya ebayda yok yok her parçayı bulabiliyorsun şuanlık yok fakat gti farlarını bile almayı planlıyorum.Gerçi gti panjur ben şubat ayında aldığımda  burdaki servislerde olmadı söyleniyordu şuan için var sanırım.Bu konunun 3.sayfasını ziyaret edersen ben orada işlemleri bizzat kendim yaptım  org sis kapaklarını tırnaklı kendine doğru çekerek çıkarıyorsun sornası zaten kolay resimlerde net bir şekilde görüceksin ve çıkan kapaklarıda dikkatli bir şekilde falçata kullanarak kestim yakından baktıgında anlaşılmıyor bile  gidipte org kapaklara dünya para verme değmez..

Çok teşekkürler. Arabayı aldığım zamanlarda okuyucu olarak gezmiştim sayfaları ama unutmuşum içeriğini, dün hızlıca okurken de gözümden kaçmış :)

GTi panjur servisten 209 TL'ye aldım, 100 TL üzerine 3 taksit de yapıyorlar, arkadaşların bilgisine.

Sis farlarını alana kadar, şimdilik kapakları kesip taksam, hatta içerisinin şekli düzgünse hiç takmayıp öyle şekilde kullanma fikri de doğdu bende :) Sis farı yokken zemin nasıl acaba onu hatırlıyor musunuz veya hiç fotoğrafı var mı?

Montaj kolay görünüyor, elinize sağlık.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 09:27:29 Gönderen: TarikS »

Çevrimdışı ihsan_07

• Profili Görüntüle
sis farı olayına bende girebilirim....toplu alım yapsak fiyatı etkileyebilirmiyiz acaba ???

2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2011, 12:05:24 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı ihsan_07

• Profili Görüntüle
ibrahim hocam şimdi benim sislerde led var....ben ledleri söksem sis farı alsam ledler için kullandığım bağlantıyı sislere bağlasam olur mu acaba ???
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
ledler surekli yanmıyosa bi tuşa felan bagladıysan uyar herhalde bi sorun olacagını sanmıorm :D
GTD

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
merhaba ibrahim bey sis farlarının bir tarafını sinyallere ve dörtlülere bağladığınızı bellirtmiştiniz fotoğrafta fara sarı rengi veren sadece ampul ün rengimi yoksa herhangibir kaplama yaptınızmı?
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 14:48:21 Gönderen: bars »
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı ihsan_07

• Profili Görüntüle
ledler surekli yanmıyosa bi tuşa felan bagladıysan uyar herhalde bi sorun olacagını sanmıorm :D
parkları yaktığım zaman yanıyor ledler ama içerden düğme yaptırdım istediğim zaman açıp kapatıyorum