Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: New Bettle Spoiler  (Okunma sayısı 24857 defa)

New Bettle Spoiler
« : 27 Şubat 2012, 09:30:57 »
Herkese hoş bulduk diyorum,bu forumdaki ilk mesajım.

Arkadaşlar,ilgilendiğim konu new beetle için spoiler ki internette baya araştırdım ve Türkiyede spoiler alabileceğim bir yer yok,tek çare yaptırmak.
Yurtdışından getırtsem ağırlığından ziyade hacminden dolayı çok tutar. Bir kaç yerden araştırdım İstanbulda ellerinde kalıp olmadığı için uçuk fiyatlar verdiler.

Daha önce bu konuyla ilgilenen oldu mu acaba,yaptırabileceğim bir yer var mı makul fiyata .

Şimdiden teşekkürler.

Ynt: New Bettle Spoiler
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2012, 19:25:09 »
ankarada karlikci halil var fotoyu gosteriyosunuz onlar yapiyo hangi sehirdesiniz siz

« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2012, 19:37:32 »
Tanıdıgım birinde var hazır orjinal olarak sıfır istersen yardımcı olur.

« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 20:57:19 »
Teşekkür ederim Alper19 İstanbuldayım ben

« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2012, 21:05:34 »
efsane51 arkadaşım,teşekkür ederim,çok memnun olurum hatta buradan mail atmaya çalıştım başaramadın bir türlü.bahsettiğim spoiler üste cama takılan değil,cam altına takılandan.

« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2012, 21:17:36 »
ankarada karlikci halil var fotoyu gosteriyosunuz onlar yapiyo hangi sehirdesiniz siz

Fiberden o boyutta yapılacak bir spoiler deniz gibi dalga dalga olur,arabayı rezil eder Alper.

« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2012, 21:25:25 »
Herkese hoş bulduk diyorum,bu forumdaki ilk mesajım.

Arkadaşlar,ilgilendiğim konu new beetle için spoiler ki internette baya araştırdım ve Türkiyede spoiler alabileceğim bir yer yok,tek çare yaptırmak.
Yurtdışından getırtsem ağırlığından ziyade hacminden dolayı çok tutar. Bir kaç yerden araştırdım İstanbulda ellerinde kalıp olmadığı için uçuk fiyatlar verdiler.

Daha önce bu konuyla ilgilenen oldu mu acaba,yaptırabileceğim bir yer var mı makul fiyata .

Şimdiden teşekkürler.

öncelikle foruma hoşgeldiniz,fakat çok çaresiz bir konu ile gelmişsiniz :( İstediğiniz gibi bir spoileri Türkiye'de ancak fiber olarak yaptırabilirsiniz ancak o da dalga dalga olur eğer takıntılı biriyseniz hiç bulaşmayın. Yok benim için sorun olmaz ben takmam öyle şeyleri derseniz İstanbul'da da var fiber yapan yerler isterseniz sizi yönlendirebilirimde ama 2-3 sene sonra malzemedeki deformasyona dayanamayıp kendiniz çıkarıp atarsınız sonra demedi demeyin :) Zaten fiber yapacaklar bile ellerinde kalıp olmadığı için 150 liradan aşağı kolay kolay yapmazlar. New Beetle'ın Türkiye'de ki pazarı küçük olduğu için kimse o araca parça getirtmedi o yüzden plastik malzemede bulamazsınız.Ben sizin yerinizde olsam 3üne 5ine bakmaz yurt dışından adam gibi bir spoiler alırdım,bence sizde öyle yapın.

« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2012, 22:38:27 »
Kardeşim ben sordurdum spoiler cam üstüne takılandanmış 

orjinal hella olarak 300 lira fiyatı dedi bana .
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 21:42:19 Gönderen: efsane51 »

« Yanıtla #8 : 03 Mart 2012, 21:45:18 »
güncel

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali