Gönderen Konu: PASSATÇILAR NERDE !!!!  (Okunma sayısı 24389 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
PASSATÇILAR NERDE !!!!
« : 21 Aralık 2008, 17:58:34 »
belkı admın yada forumla haşir neşir olan arkadaslar ve abilerımız kızacaklar belkı bana durduk yere konu actım dıye ama baska carem yoktu....

arkadaslar yaklasık 2 haftalık passat sahıbıyım ılk baslarda cok guzeldı herkes forumda bısıler yazıyodu sımdı ya kımse gırmıyor yada yazmaya gerek duymuyor...özellıkle passat forumu ölü!!! arkadaslar bu guzel forum sayfalarını guzellestirelım ve aktıf olalım...belki bu uyarıyı bana yapmak dusmez ama, ben rahatsız oluyorum böle gordukce forumu...lutfen kızmayın bana...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: PASSATÇILAR NERDE !!!!
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2008, 23:14:21 »
Ben burdayim  :)
Forumumuzda passat sahibi veya severler ne yazikki fazla degil.Fazla yazilip cizilmiyor fakat merak ettigin konular, yardima ihtiyacin oldugu seyler olursa passat topigine acip gereken cevabi bilen herkes paylasir.Fakat passat hakkindaki bir konuyu baska yerlere acarsaniz bunu herkes gormeyebilir...

Selamlar...

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2008, 20:24:17 »
bnde burdayım :)
vallahi bildiğim konular olunca seve seve cavep vermeye çalışıyorum
gençler de daha cok golf var tabi passat biraz daha ağır

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2008, 20:47:26 »
bende burdayım ama passatım yok..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2008, 21:11:10 »
bende bualardayım.passat,ım yok ama olsun sonuçta vw
Mk3 gti

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2008, 11:55:38 »
 :) buna sevındım işte...genelde yeni konu açılmıyor ve fazla yorum yapılmyor...sanırım dedgınız gıbı passata bınen az.. bende diger topiclere takılıyorum golf ve bora daha hareketli...

Çevrimdışı çağdaş

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2008, 18:56:59 »
bende burdayım hemen hergün girip bakıyorum ama yeni konular olmadığı için çok fazla yazışamıyoruz

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2008, 17:49:12 »
evet sorun bu sanırım yenı konu aılmayınca herkes bakım cıkıyor yazan yok malesef ....

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Aralık 2008, 18:48:04 »
aynen ole kardesim

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2008, 20:59:01 »
hedefimde passat var :)

sevgili babacığımla araba konusunda yaşadığımız polimiklerden sonra, ilk arabam olan kırmızı binek renault 12 aldım.. babamın hacı yeşili 1.3 motor hyundaiside 140 yapıo buda, hem bunun rengi çekici, alev kırmızısı diyerek kendimi teselli ederekten bir vw kullanıcısının arabasıyla ilgilendiği gibi 2 sene boyunca o kırmızı binek renomla ilgilendim..
askerden sonra çok çok çalışarak tırnaklarımı yiyerek baktığım vw ailesine katıldım.. evet gümüş gri ve o zamanlar fuuull+full die adlandırdığımız golf 3 üm oldu.. en çok hoşuma giden tarafı tavan lambasının geç sönüşü ve artık benimde 140 km hızın üstüne çıkabilmem oldu..
henüz golfüme doyamadan hayırlı bi iş için arabamla vedalaştım..
ilerleyen zamanda eski günlerin hatırına yine tercihim renault oldu, renault brodway.. yol tutuşu zayıf bilmemne falan filan derken sattım renoyu.. 91 model toyota aldım, toyotamla çok uzun yolculuklara çıktım, 2-3 gün boyunca içinde yolculuk yaptığım gün oldu ama yoruldu.. bi kaç arıza ve büyük masraf istedi bende sattım.. ve şimdide 99 model polo sahibiyim.. uzun bi süre kullanmayı düşünüyorum.. bundan sonrada inşallah bi passat alıp sağdan soldan fotolarını çekip, yol bilgisayarım yanlış gösteriyo, yok hız sabitleyicim bozuldu, yok 230 la giderken balans yapıo, yok iki döneyim derken el freni koptu falan filan die sizlerle paylaşırım.. ama malum kriz nerden baksan 4-5 sene sonra :)
bana dua edin la :)
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı cemal arslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2008, 21:46:42 »
ben de buradayım :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2008, 22:01:39 »
hedefimde passat var :)

sevgili babacığımla araba konusunda yaşadığımız polimiklerden sonra, ilk arabam olan kırmızı binek renault 12 aldım.. babamın hacı yeşili 1.3 motor hyundaiside 140 yapıo buda, hem bunun rengi çekici, alev kırmızısı diyerek kendimi teselli ederekten bir vw kullanıcısının arabasıyla ilgilendiği gibi 2 sene boyunca o kırmızı binek renomla ilgilendim..
askerden sonra çok çok çalışarak tırnaklarımı yiyerek baktığım vw ailesine katıldım.. evet gümüş gri ve o zamanlar fuuull+full die adlandırdığımız golf 3 üm oldu.. en çok hoşuma giden tarafı tavan lambasının geç sönüşü ve artık benimde 140 km hızın üstüne çıkabilmem oldu..
henüz golfüme doyamadan hayırlı bi iş için arabamla vedalaştım..
ilerleyen zamanda eski günlerin hatırına yine tercihim renault oldu, renault brodway.. yol tutuşu zayıf bilmemne falan filan derken sattım renoyu.. 91 model toyota aldım, toyotamla çok uzun yolculuklara çıktım, 2-3 gün boyunca içinde yolculuk yaptığım gün oldu ama yoruldu.. bi kaç arıza ve büyük masraf istedi bende sattım.. ve şimdide 99 model polo sahibiyim.. uzun bi süre kullanmayı düşünüyorum.. bundan sonrada inşallah bi passat alıp sağdan soldan fotolarını çekip, yol bilgisayarım yanlış gösteriyo, yok hız sabitleyicim bozuldu, yok 230 la giderken balans yapıo, yok iki döneyim derken el freni koptu falan filan die sizlerle paylaşırım.. ama malum kriz nerden baksan 4-5 sene sonra :)
bana dua edin la :)

:)
Dualarimiz sizinle Salman bey.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2008, 22:53:02 »
passatcı kalmadı polocu versek olmazmı ;D

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2008, 23:08:29 »