Gönderen Konu: proje jetta sayfa 36  (Okunma sayısı 170867 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: proje jetta (BİTTİ sayfa 32 de)
« Yanıtla #490 : 06 Nisan 2009, 11:39:54 »
 Hadi geçmiş olsun erol eline koluna ve cebine sağlık... Sende sonunda çok güzel bir şekilde bizler gibi KAÇIK kervanına katılıp klasik bir aracı kusursuz bir şekilde tekrar yollara kazandırdın... Allah güzel günlerde kazasız belasız tüm aile fertleriniz ile aracınızı kullanmanız dileği ile......

Yardım konusuna gelince, Esas ben teşekkür ederim bizleride projende yardımcı olarak gördüğün için ama bizim yaptığımız yardımlar senin aracın için yaptıklarının yanında devede kulak sayılır....

Arka helezon olayını halletmeye çalışalım... Benim elimde 40mm arkalar var ve sanırım şuan senin taktıklarından daha yüksek olması gerek...

Senin orjinalleri bi ölçüp bana bilgi verirsen bendekiler ile bi karşılaştıralım onları eğer tahmin ettiğim gibi olursa sana yollarım araka yayları...

Ha bide şu Fotograf çekme olayını merak ediyorum sende .... Bende durumlar vahim artık çekemez oldum etraf bi garip davranıyor arabamın başına gittiğim zaman.....   Erşan elinde fotograf makinası ile aracının yakınlarınadadır etrafı süzer ve tam makinayı çıkartır karşıdan 1 si ona doğru bakmaktadır, Erşan düşünür şimdi benim hakkımda bu ne düşünüyor ? (Adama bak ya delimidir nedir amma araba meraklısıymış nezaman görsem fotlarını çekiyor allah akıl fikir versin) gibimi düşünüyor diye hemen tornistan yapıp sinir olup geri dönüyorum :)
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2009, 11:46:20 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #491 : 06 Nisan 2009, 12:10:36 »
evet aynen öyle erşan arabayı yaptık deli muamelesi gördük foto çekincede zır deli muamelesi görüyoz . ee güzel şeyler emek ile oluyor. bunuda paylaşmak için belge lazım . oda resim hoş iyi çekemesekde . ;D :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #492 : 06 Nisan 2009, 12:35:49 »
abi, ayın 25inde izmirde olcam :) eger hatunu ikna edebilirsem bi aydın a sallanırım :D senn yavrunun fotolarını cekelim beraber :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #493 : 06 Nisan 2009, 13:12:31 »
abi şuna bi de recaro koltuk koysana hayrına :D ısıtmalı olursa güzel olur :p

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #494 : 06 Nisan 2009, 13:23:26 »
Erol abi eline,koluna.yüreğine,emeğine,cebine sağlık.Çok güzel değil mükemmel oldu Allah şimdi ailenle,arkadaşlarınla kısacası tüm sevdiklerinle kazasız,belasız,cezasız sürüşler versin.Ayrıca bu güzel sözlerinden dolayı asıl ben sana teşekkür ederim.Bu tip yazıları pek güzel yazamam ama idare ediverin artık.Herşey gönlünce olsun Erol abi...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #495 : 06 Nisan 2009, 14:17:11 »
abi şuna bi de recaro koltuk koysana hayrına :D ısıtmalı olursa güzel olur :p

İlker ben söyliyecek oluyordum hep ama tırstım artık YETERİN BE ! diye barıncak erol diye...

İzmire benim araçla git derdim ama şuan elektrik tesisatı komple sökülmüş durumda... Yeni tesisatı alıp takması var vakit ayıramıyorum...
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2009, 14:19:08 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #496 : 06 Nisan 2009, 18:55:22 »
 :bekleriz:

ilker sana araba bulcam ona alcaz recaro koltuk. beklerim aydın' a ama bir şartla .....

arabayı yalamıcan sözmü...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #497 : 06 Nisan 2009, 19:14:09 »
abi gelirsem hatun olur yanımda :D yalatırmı hiç onu o :p zaten vw alcam die kuduruo onları benden cok sevion diyip duruo :D belkki erşan abim arabayı verir onla gelirim :p yan yana resim cekeriz hehe

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #498 : 06 Nisan 2009, 21:11:41 »
Hadi bakalım geçmiş olsun Erol abi erşan abi bu fotoğraf konusunda kesinlikle haklısın tam fotoğraf çekicem millet bakıyo canımı sıkıyo ama ben genede çekiyorum bakkaldan içicek alıyorum alıyorum arabanın anahtarını arabanın içinde keyifle içiyorum komşular selam vermek için yanıma geliyo bide diyolarki çalışmayan arabayla ne uğraşıyorsun kimbilirki giderken neler diyodur hakkımda  :p
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #499 : 06 Nisan 2009, 21:50:16 »
               Çekemiyolardır seni..Ondandır.. Kim de olacak ki cabrio bi araba oralarda ??  :) :tamamdir

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #500 : 06 Nisan 2009, 22:04:14 »
arkadaşlar ilan yayında bugün sadece 107 kişi bakmış

http://www.sahibinden.com/1980_model_jetta_l-97WQQaXQQ13417312WQQpXQQdisplayitem

nasıl fiyat yakışmışmı. ee arabayı nekadar satma yanlısı olduğumu anladınızmı şimdi

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #501 : 06 Nisan 2009, 22:12:23 »
                   Valla filmin sonunu kimse böyle beklemiyordu  :) Umarım iyi bir biniciye gider.  :tamamdir

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #502 : 06 Nisan 2009, 22:25:45 »
ben bu ilanı herkes görsün diye verdim . herkes ahkam kesiyo bu araba yı satsan almam bunu alacağıma şahin alırım kullanırım . al sana şahin 5000 euro verebilirsen binersin bu arabaya . uyuz oluyorum bizim arabaları şahın doğan tarzı arabalarla kıyasladıklarında. bende böyle ilan verdim. kıymeti bilinsin. ha dersen adamın bırı gelir bu parayı verir o zaman kafamda golf 2 gti projesi veya burda bir tane audi quatro var onu toplucam. tabi bunlar sadece düşünce.
bu hale kolay gelmedi sizler bunu en ıyı bılenlersiniz :tamamdir

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #503 : 06 Nisan 2009, 22:40:17 »
abi bnce düşük bile bu rakam bi kaç bin lira daha artırabilirsin bile. ;)
emin ol hastası o parayı verecektir.yani.