Gönderen Konu: proje jetta sayfa 36  (Okunma sayısı 171058 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: proje jetta (BİTTİ sayfa 32 de)
« Yanıtla #476 : 05 Nisan 2009, 22:05:52 »
Gerçektende tamda damardan girdin be Erol abi yüreğim burkuldu senin bize değil asıl bizim sana teşekkür etmemiz gerekiyor gözümüzü gönlümüzü açtın böyle bir arabayı sadece avrupada değil TÜRKİYE standartlarında bile toplanacağını  kanıtladın yani TÜRKÜN GÜCÜNÜ gösterdin bu ve sayamadığım daha birçok nedenlerden dolayı bütün VWTR.net üyeleri adına sana teşekkür ediyorum! ! !Daha teminki hiç bir yere gitmiyorum lafına karşılık olaraksa biraz zor gidersin daha hep beraber benim Cabrioyu toplayıp TÜV e sokucas ve senin gibi sıfır hatayla geçicez ve daha nice VW serisine nasip olsun  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #477 : 05 Nisan 2009, 22:31:59 »
                 Bizler de emeğin için seni tebrik ederiz.

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #478 : 05 Nisan 2009, 22:33:32 »
                         Bu kadar emek verdin , elinden geldiğince satmama taraftarı olman dileğiyle...

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #479 : 05 Nisan 2009, 22:42:30 »
estağfurullah abi manevi olarak bi katkımız olduysa ne ala. Abi özel sebeblerin nedir bilmiyorum ama baba yadigarı bi araban sonuçta .bnce diren ve sahip çık abi.
ben bnm jettama baktığımda dedemi görüyorum.(Allah rahmet eylesin) iiki alıp getirmiş taa ıspartalara bu jettayı.

Çevrimdışı Bugia35

• İYİLER MUTLAKA KAZANIR..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #480 : 05 Nisan 2009, 23:12:25 »
el emegı goz nuru dedıklerı boyle bırsey olsa gerek elıne emegıne saglık mukemmel duruyor..
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2009, 17:16:02 Gönderen: Bugia35 »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #481 : 05 Nisan 2009, 23:29:41 »
sende saol abi  bi vw daha hayata cewirdin  abiki  arac toplama işi bitmez eleki bizim araclarda oynayacak cok şeyleri var en önemliside bunlarla uğraşıp zaman gecirmek ben kendi adıma söylüyorum cok hoşuma gidiyor diğer arkadaşları bilmiyorum uğraşmak hoşuna gidiyormu ama vw sahibi herkez aracıyla uğraşmayı cok sewer...

ya abi bişe diyim kızma :)

hic güzel resim cekemiyosun  :p ben gelip cekecem bigün :D

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #482 : 06 Nisan 2009, 00:07:09 »
arkadaşlar arabamı satcam demedim satabilirim dedim

kadir fotoları cep telefonuyla çektim önümüzdeki günlerde açık alanda sanatsal fotoları çekeceğim .illa ben gelip çekcem diyorsan buyur gel kardeşim kapım herkese açık . güzel foto çekemediğimi söyleyen tek sen değilsin  :D :D :D

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #483 : 06 Nisan 2009, 00:22:51 »
Hayirli ugurlu olsun Erol abi tekrardan.Mutlu sona kavustuk, insallah satmazsin diyelim artik biraz keyfini cikar :)

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #484 : 06 Nisan 2009, 00:27:51 »
Hayirli ugurlu olsun Erol abi tekrardan.Mutlu sona kavustuk, insallah satmazsin diyelim artik biraz keyfini cikar :)

sağolasın halil keyfini çıkarcamda arabayı kullanamıyorum ki. bakan bidaha bakıyor . dün markete gittim 3 kişi ayrı ayrı durdurdu araban kaç model .değeri ne kadar diye.başımıza iş aldık .sokağada koyamıyorum kapalı garajda duruyo .işimiz var ya hadi bakalım :-\

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #485 : 06 Nisan 2009, 00:34:48 »
sağolasın halil keyfini çıkarcamda arabayı kullanamıyorum ki. bakan bidaha bakıyor . dün markete gittim 3 kişi ayrı ayrı durdurdu araban kaç model .değeri ne kadar diye.başımıza iş aldık .sokağada koyamıyorum kapalı garajda duruyo .işimiz var ya hadi bakalım :-\

Eee abi olacak tabi o kadar.Ayni sey burda olsan da olur fark etmez.Dikkat cekecektir zaten.Bu kadar temiz yakisikli ve orjinal jetta gormek kolay olmaz.Burda olsa bende bakarim sahibiyle muhabbet ederim  :)
Yapacagin tek sey bi nazar boncugu almak :tamamdir

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #486 : 06 Nisan 2009, 00:43:49 »
abi ben tesekkür ettim...böyle toplama hikayelere bayiliyorum bide arac eski vwlerdense ;)

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #487 : 06 Nisan 2009, 02:52:00 »
aman abi bi nazarlık bisey ilişitir saga sola. Çok güzel olmuş ilk buluşmada canlı canlı gormek isteriz gelemem dersen ben gelecem vallla   

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #488 : 06 Nisan 2009, 09:54:29 »
           Olayı aştı Jetta artık  :)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #489 : 06 Nisan 2009, 10:58:54 »
erol hocam tebrik ederim gerçekten cesaret isteyen bir iş emek zaman maddiyat birde çevre baskısını aşabilmek sonuçta ortaya çıkan eser gerçekten müthiş  yüzünüzün akıyla çıkmışsınız  bu işten tebrik ederim.benim arabanın 11 ay sonra kredisi bitiyor eğer maddi ve manevi baskıları aşabilirsem bende restorasyona girişecem darısı benim başıma  :)
golf 4 1,8 Highline