Gönderen Konu: bora sohbet kumsalı ...  (Okunma sayısı 49991 defa)

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
Ynt: bora sohbet kumsalı ...
« Yanıtla #28 : 05 Mart 2009, 17:47:04 »
380 tl lik parçalar onlardan mı senden mi?
Hepsi onlardan Serkan bey.
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Nisan 2009, 21:21:50 »
slm boracılar yazılanları biraz geç oldu ama okudum alper dostum 500 tl  uçuk bir rakam motor cinsini bilmiyorum ama ne olursa olsun en fazla 300 tl yi geçmemeli yani bende bu bakımları yaptırdım 250 tl verdim bilgilerinize saygılarımla...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 24 Nisan 2009, 21:51:57 »
slm boracılar yazılanları biraz geç oldu ama okudum alper dostum 500 tl  uçuk bir rakam motor cinsini bilmiyorum ama ne olursa olsun en fazla 300 tl yi geçmemeli yani bende bu bakımları yaptırdım 250 tl verdim bilgilerinize saygılarımla...

abi bugün gittim moralim bozuldu.535 TL masraf çıktı bana çok geldi işçiliği az yazdılar ama parçaları eklediler valla...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 24 Nisan 2009, 22:06:10 »
Yapma yaa valla çok üzüldüm ne yaptılarki bu kadar çıktı yazarmısın dostum merak ettim doğrusu...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 24 Nisan 2009, 22:09:21 »
benim yaptırdığımla karşılaştırmak istiyorum ve su alma işini ne yaptın...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 24 Nisan 2009, 23:19:17 »
triger seti 290
devir daim pompası 95
şarz kayışı 40
şarz bilyesi 30
işçilik 80

toplam 535 ediyor.Parçalar pahalı geldi.Kendilerinede söyledim internet fiyatlarına inanmıyorlar.Sanırım bide bocsh car servisleri arayacağım.

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 26 Nisan 2009, 13:53:21 »
hmm trigel biraz pahalı  ve bilye dğiştirmişsin ayrıca ve devir daim pompası çok mu gerekliydi bilmiyorum ama bazen sadece parça satmak için bile parça değiştiren yerler var arkadaşım ne denebilirki değişmesi gerek diyorlar bizerde anlamadığımız için aklımız kalmasın diye söyleneni yapıyoruz artık vicdanlarına ...

Çevrimdışı xjandarmax

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 29 Nisan 2009, 07:08:32 »
triger seti 290
devir daim pompası 95
şarz kayışı 40
şarz bilyesi 30
işçilik 80

toplam 535 ediyor.Parçalar pahalı geldi.Kendilerinede söyledim internet fiyatlarına inanmıyorlar.Sanırım bide bocsh car servisleri arayacağım.

hocam fiyatlar sudan ucuz diyorum fakat sasirma hemen söyle acikliyim ayni seyleri ben yaptirsam burda vw servisine sadece iscilik olarak! senin toplam ödediginin 2 mislini öderim(örnek aracimda motorda sallanti vardi ariza tespiti icin vw servisine gittik 281 euro aldilar üstelik arizayi tespit edemediler tam olarrak tespit icin motor kopmle inecekmis buda extra para demekmis bende vaz gectim aldim arabayi ordan ama 281 euroyu pasa pasa ödedim:) Allah kimseyi ne hastaneye nede sanayiye düsürsün... saygilar

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 29 Nisan 2009, 18:31:26 »
benim yaptırdığımla karşılaştırmak istiyorum ve su alma işini ne yaptın...

kadir abi kaçgündür yağmur yağıyor ama ıslaklık yok hafta sonu çeşmede araca kovayla su dökecem bakalım ondan da bişi çıkmaz ise allatn alıyor demek araç...Havalar soğuk ve yağışlı ilgilenemedim boramla...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 29 Nisan 2009, 18:32:44 »
sayın xjandarmax siz neredesiniz?sanırınm yurt dışında.Amma pahalıymış arıza tesbitiniz.Burada biz par bile vermiyoz arıza tesbite tabiki özel serviste..

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 29 Nisan 2009, 20:59:35 »
SLM dostlar ben alper arkadaşıma katılıyorum biz türkiyede bazı işlemlere para bile vermiyoruz ayrıca özel servis fiyatlarıda çok farklılık göseriyor ben su alan yeri buldum; polen filitresini değiştiğimde filitrenin kapağını takmamış çıraklar filitrede su içinde kalmış zaten ve havalandırma alt bölümünden su alıyormuş yeni filitre verdiler ve kapağıda bulup taktılar sorun halledildi.

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 29 Nisan 2009, 21:26:38 »
size kolay bulamayacağınız bir bilgi vermek istiyorum canımızı sıkabilir biraz ama dikkatli inceleyin lütfen başka yerden sağlam bir bilgi alıntısıdır;ruhsatınıza bakınız ve 11 hanesini, vereceğim listeden kontrol ediniz ve arabanızın nerede imal edildiğini öğreniniz.W ALMANYA-A-ALMANYA-B BELÇİKA - C TAYVAN-D SLVAKYA-E ALMANYA-VE Y İSPANYA Anlayacağınız bizim arabalar almanyanın dışında 4 ülkede daha üretiliyor almanyada da 3 ayrı şehirde üretiliyor merkez wolfsburg türkiyede satılan arabaların büyük kısımı almanya dışında üretimi yapılıyor,özelliklede ispanya ve slovakya saygılar...

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 30 Nisan 2009, 13:31:10 »
Bu listeden şase numarasının 11'inci hanesine mi bakıcaz? Eğer öyle ise benimki W, anavatanından gelmiş Alman yani... ;)
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı xkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 30 Nisan 2009, 16:50:11 »
ARKADAŞLAR 2001 BORA COMFORTLİNE 17,500 NASIL? ARACA BAKTIRDIK TEMİZ.125.000 DE.CEVABINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER