Gönderen Konu: bu atiker kafayı yedirtir >:(  (Okunma sayısı 19906 defa)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
Ynt: bu atiker kafayı yedirtir >:(
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2014, 14:48:37 »
ben burdaki atiker bayii ile görüştüm daha önceki aracıma taktırmak için.
arkadaş bu ustayı nerden buldunuz dedim?
adam ne dese iyi;
şimdi insanlar çocuklarını en üst mevkide okutmak ve doktor hakim avukat olmasını istiyorlar dedi.eee dedim
birde bunları olamayacak kişiler var lise mezunu olupta  dedi onlarda amir memur takımı oluyor dedi.eee dedim
birde zanaat okulu bitirip işçi sınıfı olan kesim var dedi.
en sonda bunların hiç birini olamayıp ilkokuldan terk edip hiç okumamış sanayiye birinin yanına verilip çırak olarak yetiştirilmeye çalışılan ama kafasına haylazlıktan başka bişey girmeyenler var dedi.eee dedim işte bu en son saydığım kapasitede adam dedi.
niye çalıştırıyosun böyle adamı deyincede alternatif yokki dedi.alttan adam yetişmiyor dedi. zaten kafası zehir gibi olanlarda ya özel servislerde yada kendi işletmelerini kuruyorlar dedi.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Ağustos 2014, 14:50:29 »
ibrahım çok makara bırı derler arkadaşlar benım için benı almadan bır yere gıtmezler her ortamdan ben anlatırım mıllet dınler sabah akşam makara sorunlara böyle yaklaşıyoruz
seni yakınen tanımak isterdim.sevdim seni.keşke sen gibi yakınımda 2-3 arkadaşım olsaydı.dünyayı tiiye alırdım  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2014, 14:57:29 »
faceden ekle   [email protected]   çoğu arkadaşım vw trnet  faceden eklı zaten hepsiyle görüşüyorum

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Ağustos 2014, 14:58:00 »
seni yakınen tanımak isterdim.sevdim seni.keşke sen gibi yakınımda 2-3 arkadaşım olsaydı.dünyayı tiiye alırdım  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:
[/quo
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 15:04:21 Gönderen: uygaraga »

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Ağustos 2014, 14:58:38 »
ben burdaki atiker bayii ile görüştüm daha önceki aracıma taktırmak için.
arkadaş bu ustayı nerden buldunuz dedim?
adam ne dese iyi;
şimdi insanlar çocuklarını en üst mevkide okutmak ve doktor hakim avukat olmasını istiyorlar dedi.eee dedim
birde bunları olamayacak kişiler var lise mezunu olupta  dedi onlarda amir memur takımı oluyor dedi.eee dedim
birde zanaat okulu bitirip işçi sınıfı olan kesim var dedi.
en sonda bunların hiç birini olamayıp ilkokuldan terk edip hiç okumamış sanayiye birinin yanına verilip çırak olarak yetiştirilmeye çalışılan ama kafasına haylazlıktan başka bişey girmeyenler var dedi.eee dedim işte bu en son saydığım kapasitede adam dedi.
niye çalıştırıyosun böyle adamı deyincede alternatif yokki dedi.alttan adam yetişmiyor dedi. zaten kafası zehir gibi olanlarda ya özel servislerde yada kendi işletmelerini kuruyorlar dedi.

adamda tam benım kafamdakı fıkrı söylemış anlatma istediğimi anlatmış yani

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #19 : 12 Ağustos 2014, 15:09:01 »
Mehmet lafı fazla uzatmıcam.sök kardeşim şu lpg yi artık geç benzine rahatla.zaten benzin 10 TL. olacak zengin fakir ayrılsın. :D :D  aslan besleye yemine katlanır. yaşasın benzin kardeşliği. ;D ;D ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Ağustos 2014, 15:09:07 »
mail adresinle nasıl ekleme yapılıyor ben bulamadım

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Ağustos 2014, 15:09:45 »
Mehmet lafı fazla uzatmıcam.sök kardeşim şu lpg yi artık geç benzine rahatla.zaten benzin 10 TL. olacak zengin fakir ayrılsın. :D :D  aslan besleye yemine katlanır. yaşasın benzin kardeşliği. ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D
yaşasın 10 tl yaşasın benzin

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Ağustos 2014, 18:26:11 »
Abi benim elime toplu para gecti o yuzden para hic olacagina biseye baglamak istedm de taktrdm. Distributor kapagini ve tevzi makarasini degistirdm. Duzeldi. 2.gittigmde ateslemede problem oldugu icin lpg kendini korumaya alip benzine atiyo dediler.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Ağustos 2014, 19:27:58 »
Abi benim elime toplu para gecti o yuzden para hic olacagina biseye baglamak istedm de taktrdm. Distributor kapagini ve tevzi makarasini degistirdm. Duzeldi. 2.gittigmde ateslemede problem oldugu icin lpg kendini korumaya alip benzine atiyo dediler.
Dist.emulatör taktır her zaman benzinde çalışıyormuş gibi beyin kendine tek bir ayar yapsın ve araç hep aynı düzende çalışsın.
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #24 : 12 Ağustos 2014, 20:05:31 »
Semih abi o doğru bir yöntem değil, doğru olanın  LPG ayarlarının düzgün bir şekilde yapılıp aracın sorunsuz kullanılması, sistem yanıltılarak hataların gizlenmesi değil diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 21:45:55 Gönderen: edincol »
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #25 : 12 Ağustos 2014, 20:49:41 »
Mehmet lafı fazla uzatmıcam.sök kardeşim şu lpg yi artık geç benzine rahatla.zaten benzin 10 TL. olacak zengin fakir ayrılsın. :D :D  aslan besleye yemine katlanır. yaşasın benzin kardeşliği. ;D ;D ;D

la ne güldüm yaa. zengin fakir ayrılsın  ;D

bi ara görüşelim de benim arabaya bi bak. bişey var ama ben anlamadım. ustalar da bişey yok diyor. ama var bişey. anca sen anlarsın...  :tamamdir
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 20:53:54 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 12 Ağustos 2014, 21:34:39 »
Semih abi o doğru bir yöntem değil, LPG ayarlarının düzgün bir şekilde yapılıp aracın sorunsuz kullanılması, sistem yanıltılarak hataların gizlenmesi değil diye düşünüyorum.
işin en doğrusu kısmına gelince dediğin doğru asıl en doğrusu alman arabasında lpg nin ne işi olduğu.eğer lpg varsa her türlü soruna açık olacaksınız.mevcut arabanın orjinalliği lpg ile bozulmuşsa o zmn aracın sorunsuz çalışması için benim söylediğim gayri resmi tabirinde beyni yanıltacaksın ya da öyle ustadan ustaya koşmaya devam edeceksin.çözüm basit ya sökeceksin ya varlığına alışacaksın.
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #27 : 12 Ağustos 2014, 21:46:40 »
Sorunsuz bir LPG olmaz mı Semih abi ?
Akıl yaşta değil baştadır.