Gönderen Konu: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...  (Okunma sayısı 39560 defa)

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #42 : 23 Mayıs 2014, 15:01:48 »
egr yi mi diyorsun kardeşim sıkıntı yok istersen komple sökeriz senin canın sağolsun.Hüseyinim biz herkese Müslümanız sen gel ne istiyorsan sana da bakarız.Senin yanında Resül gibi bir adam var başka kimseye ihtiyacın yok aslında. :)
güzel muhabbetinizi görünce aranızda olmayı isterdim... :tamamdir

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #43 : 23 Mayıs 2014, 15:57:54 »
egr yi mi diyorsun kardeşim sıkıntı yok istersen komple sökeriz senin canın sağolsun.Hüseyinim biz herkese Müslümanız sen gel ne istiyorsan sana da bakarız.Senin yanında Resül gibi bir adam var başka kimseye ihtiyacın yok aslında. :)

Semih abi aksama gidiuorum yanina zaten. Sorunu bulamazsak benim araci Semih abiye birakicam, sportline yi ben alicam. Simdi isine geliyorsa bulmasin sorunu :))

Bahadir abi, abilerim tektir, sagolsunlar cok yardimci oluyorlar. İnsallah sende gelirsin bu taraflara

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #44 : 23 Mayıs 2014, 16:08:19 »
Semih abi aksama gidiuorum yanina zaten. Sorunu bulamazsak benim araci Semih abiye birakicam, sportline yi ben alicam. Simdi isine geliyorsa bulmasin sorunu :))

Bahadir abi, abilerim tektir, sagolsunlar cok yardimci oluyorlar. İnsallah sende gelirsin bu taraflara

Abi gelirken yağsız kontak sprey yada batala spreyi getirirmisin?
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #45 : 23 Mayıs 2014, 16:12:31 »

Insallah agustosta tayin isticem bursaya donersem gelip gorucem tanisicam sizlerle insallah...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #46 : 23 Mayıs 2014, 16:23:15 »

Hayır abi map sensörünü diyorum. Emmenin üstündeki

Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #47 : 23 Mayıs 2014, 16:24:43 »
birde arkadaşlar resimdeki halka içindeki parça merakımı çekti...
o kanala hortum takılıydı yanlız hortumun ucu boştu ustayla bulamadık nereye takılı oldugunu hortumun ucuda yer yapmıştı belliydi biryere takıldığı ama nafile birde buraya sorayım dedım çünkü çoğu sorunu sızın sayenızde çözdüm...
saygılar...

Aracinizdaki titrme bu parcadan cikan hortumcuklarla alakali bir ucu bos olan yer var o emme manifolduna bir hortumla bagli olmasi lazim.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #48 : 23 Mayıs 2014, 16:29:17 »
Yada aracin icinden silecek kollarinin altindan gelen bir hortum ucu olmasi lazim aksam eve gecince aractan resmini ceker yollarim bosta uc olmamasi lazim rolantiyi ve titremeyi hatta cekisi etkiliyor cunku hava giris cikisiyla alakali bir parca gectigimiz gunlerde hortumlardab biri patladi arabadan tuaf bi ses geliodu sanki rulman donme sesi gibi meger hortumcuklardan birinin kenari yirtilmis tissssss ses cikiyir hortumu degistirdik gaz ayarina goturdum simdi araba canavar oldu benim aracta otomatik araba bostayken devir 700-750 aradi D iken 850 ye cikiyor titreme vuruntu falan yok cok sukur lpgde var kit atiker ama yakittan sikayetciyim biraz 35 kurusun altina sehir icinde dusmuyor.

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #49 : 23 Mayıs 2014, 16:41:04 »
Aracinizdaki titrme bu parcadan cikan hortumcuklarla alakali bir ucu bos olan yer var o emme manifolduna bir hortumla bagli olmasi lazim.

Himmm olabilir ozaman azuckam mutlaka fotonu bekliyorum bende ona gore bakayim nereye gidiyor hortum takalim bakalim duzelicekmi...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #50 : 23 Mayıs 2014, 17:05:44 »
Bos olan uc kisimda vakum yada hava cikidi yokmu suan gerci emmeden onada gelio olabilir ben bi aksam gidince bakiyim tekrar doneyim s

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 23 Mayıs 2014, 17:53:21 »
Bos olan uc kisimda vakum yada hava cikidi yokmu suan gerci emmeden onada gelio olabilir ben bi aksam gidince bakiyim tekrar doneyim s

hocam foto bu benım usta ucuna vıda bagladı pıslık gırmesın dıye ama belkı basınc hortumu felan olmasın dedım yok dedı tıkadı vıdayı :)
ama hortumun ucunda şişkinlik var yani belli biryerden çıktığı...
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2014, 17:54:10 Gönderen: hellfire39 »

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Rolanti Devri nasıl düzeltilir...
« Yanıtla #52 : 23 Mayıs 2014, 17:54:41 »
Abdullah abi LPG yi 2,42 den aliyorum ve yakit degerim boyle

Not: Sehirici degeri

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #53 : 23 Mayıs 2014, 18:13:51 »
Bu ustalar bir seyden anlamiyorlar malesef ustaniz unuversal mi volkswagencimi acaba bu hortum emmeye giriyor diye hatirliyorum bakip resim koycam suan disardayim eve gidiyorum

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 23 Mayıs 2014, 18:25:42 »
Bu ustalar bir seyden anlamiyorlar malesef ustaniz unuversal mi volkswagencimi acaba bu hortum emmeye giriyor diye hatirliyorum bakip resim koycam suan disardayim eve gidiyorum

ustamız çok amaçlı :) ama elinden geleni yaptı ALLAH razı olsun...

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #55 : 23 Mayıs 2014, 18:48:03 »
Dostum resim cekmedin ama kolayca anlaticam yerini yanli bunun vakumla.cok alakasi olmayabilir ustteki bos olan yere hortumu tak parcanin az altinda sagda iki ader kalorifer hortumu gireceksin arabanin gogusunde izgaralarin altinda o iki hortumun arasinda memesi var oraya girecek