Gönderen Konu: Yardım nolur :(  (Okunma sayısı 4886 defa)

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
Yardım nolur :(
« : 13 Mart 2014, 13:06:44 »
arkadaşlar 2-3 gün sonra muayenem var.aracımın tavanında folyom var sökülmesi gerek nasıl sökerim.farlar mercekli xenon değişmesimi lazım? çamurluk sinyalleri direk yanıyo düzeltmek gerekir mi? arka sileceğim bozuk yaptırmam gerekirmi? önerileriniz nelerdir bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Yardım nolur :(
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2014, 13:19:57 »
Arka silecek agir kusur diye biliyorum. Forumda muayene ilgili maddeler var. Bir arat istersen

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: Yardım nolur :(
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2014, 15:54:34 »
arkadaşlar 2-3 gün sonra muayenem var.aracımın tavanında folyom var sökülmesi gerek nasıl sökerim.farlar mercekli xenon değişmesimi lazım? çamurluk sinyalleri direk yanıyo düzeltmek gerekir mi? arka sileceğim bozuk yaptırmam gerekirmi? önerileriniz nelerdir bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim.
Tavan folyosuna hafif kusur yazabilirler ağırda olabilir bölgeye göre değişiyor bence.Mercekli xenon hafif kusur yazılır varsa orjinalleri tak xenon iptal et muayene sonrası tekrar takarsın.Sebebi ise aracımızda far yükseklik alçaklık ışık ayarı olmadığından mercekli bile olsa xenon yasak.fabrikasyon bixenon olmalı ayarlı.Çamurluk sinyallerin sanırım amerikan park modülü olduğundan sabit yanıyor o da hafif kusur olur imkanın varsa iptal ettir.Arka silecekte ağır kusur yazılabilir.Ben ilk muayeneye girdiğimde benim arka silecek yoktu ama hiç kusur yazmadılar.Yerine göre değişiyor bana göre.
Red Machine!!!

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2014, 22:26:17 »
folyonun sıkıntı olacağını sanmıyorum ama muayene öncesi yer yakınsa git bir görüş.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2014, 23:30:47 »
10 ay once folyoyla gectim sikinti olmaz herhalde

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2014, 00:09:50 »
sinyaller amerikan geçmez diye biliyorum tek çamurluk sinyaline ağır kusur yazdılar arkadaşımın arabasına
semih abinin dediği gibi yukseklik ayarı ve far yıkama istiyolar xenon farda geçmez o şekilde yani orj ampulu tak gir
« Son Düzenleme: 14 Mart 2014, 00:11:15 Gönderen: alper19 »

Çevrimdışı aquantis007

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2014, 00:27:06 »
1 ay once antalyada bozuk arka silecek ve amerikan parkla ben gectim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Trilyonda olssn harcanicaksin..

Çevrimdışı mkkpnar

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2014, 00:41:29 »
ankarada amerıkan parklar ıle arka sılecek agır kusur olarak yazdılar , farları degıstır oda agır kusur. ama folyo ıcın bırsey dıyemem hıc duymadımda ! bunları sokmende fayda var gıt gel ugrastırırlar

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2014, 01:18:44 »
sen en iyisi şansını bi dene nede olsa 2. hakkın var. ne eksiği varsa söylesinler 2. sefere onları yaptırıp gidersin

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2014, 01:23:48 »
sen en iyisi şansını bi dene nede olsa 2. hakkın var. ne eksiği varsa söylesinler 2. sefere onları yaptırıp gidersin
o da bi seçenek +1 :)
Red Machine!!!

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Mart 2014, 15:12:19 »
Arkadaşlar istanbul-şilede girdim muayeneye. Folyoya taktılar. Farlarımdaki xenon ları söktüm angellar beyaz yanıyodu sıkıntı olmadı.arka sileceğimide yaptırdım. İkinci seferde geçtim tavan folyomu söktüm.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2014, 15:45:14 »
sevgili kardeşim
araçta çalışmayan arka silecek ağır kusurdur muayne de  bu yüzden su fiskiyesi dahil arka silceği yaptırmadan gitmeyin
araçta zenon far beyaz ampul ağır kusur
sinyallerin parklarla birlikte veya sürekli yanması kusur ama ağır kusurmu bilmiyorum
tavan folyosu içinse her yerde bellı olmuyor

ben olsam arka silecek ve eletrik far sınyal vs işlerini düzeltirim folyoyla giderım karar senın

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2014, 15:52:48 »
sevgili kardeşim
araçta çalışmayan arka silecek ağır kusurdur muayne de  bu yüzden su fiskiyesi dahil arka silceği yaptırmadan gitmeyin
sinyallerin parklarla birlikte veya sürekli yanması kusur ama ağır kusurmu bilmiyorum

Arka silecek çalışmaması hafif kusur

ben olsam arka silecek ve eletrik far sınyal vs işlerini düzeltirim folyoyla giderım karar senın
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2014, 09:35:48 »
sevgili kardeşim

Arkadaşım aynen dediğin gibi yaptım zaten.tavanı çıkartmadım öle gittim fakat takıldım. bende aldım arabayı dışarı söktüm orda. Bilginiz olsun diye söyledim.