Gönderen Konu: fazla yedek parça takası  (Okunma sayısı 93754 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
Ynt: fazla yedek parça takası
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2007, 19:40:42 »
bendede golf 1 far dümeleriwar 4'lü felan isiteyene werebilirim  güzel konu :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2007, 22:33:38 »
halen daha ne olduğunu anlayamadığım bir çok parçayla başka parçalar var elimde fakat hepsi bodrumda karman çorman oldular uzun zamandır bir günümü verip ayırasım düzenleyesim var fakat yapamadım bir türlü gitti..

mk1 karbüratör şapkası
mk1 ön kaput(hafif deforme olmuş)
otomatik vitesin vites kolu
mk1 arka cam
mk1 gösterge(hangi modelin bilmiyorum)
orjinal arka helezonlar
mercedes yayından uydurma ön helezonlar(yere ii basması için)
kamei kaput havalandrması
7-8 adet ana farlar
4-5 adet far camı
mercekli ana far(2adet)
2takım hella panjur(çift far)
mk1 sunroof komple sıfır lastikle birlikte
yağ filitreleri bujiler triger kayışları(sıfır)
1 adet arka 2 adet ön teker bilyaları
plastik çamurluk ağızları
zender marşpiyeller
fitiller düğmeler müşürler vss vs

elimde çok parça var fakat hepsini incelemem lazım.bende olupta işime yaramayacak parçalar içinihtiyacı olduğunu yazan arkadaşlarıma yardımcı olurum...

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Kasım 2007, 23:43:03 »
  ??? pardon soruyu yanlış anladım.

Arabanın önünde tampon var ufak bi kaza yapmıştım erken davranıp (ustalara sormadan) ön tampon almıştım.. ama eski tampon gayet iyi durumdaydı geride iade etmek istemedim ilerde lazım olur dedim depoya koydum..
sende zaten varmış balon tampon :tamamdir  bi ara ben denedim mk1 e olmuyo tadilat istiyo...
Galiba elime nerden geçtiğini sormak istedin...açıklayıcı olmuştur umarım..
sayfanın ortalarındaki siyah golf bizim araba  :)
Onarım Modu

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Kasım 2007, 23:48:12 »
escocem... cem  sanırım ismin bende yalçın ... benim baya bi eksigim var bu sende olan plastik çamurluk agızları mk1 için deilmi ? eger lazım olmaz dersen talibimmm :P 

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Kasım 2007, 00:10:23 »
malesef plastikleri ve marşpiyelleri kullanmayı düşünüyorum.kusura bakma..ihtiyacın olan parçaları burdan veya özelden yazarsan bodrumu topladığım gün varmı yokmu elimde bakarım senin için.o plastikleri aksaray piyasasında araştırsan bulursun :tamamdir

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Kasım 2007, 00:53:49 »
tamam teşekkürler ....

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Kasım 2007, 11:34:49 »
peki elinde olan arkadaslar varmı fazla plastik çamurluk agızı olan .. aksaraydakilere kazandıracagımıza arkadaslarımızla  anlasırız hem parca iş görmüş olur hemde bir harabe olmass :)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #21 : 16 Kasım 2007, 13:44:44 »
peki elinde olan arkadaslar varmı fazla plastik çamurluk agızı olan .. aksaraydakilere kazandıracagımıza arkadaslarımızla  anlasırız hem parca iş görmüş olur hemde bir harabe olmass :)

Aksaraydakiler kazıkçı değiilerki neden kazandırmayasın... Hem onlarada kazandırlaımki yarın öbürgün herkez parça sıkıntısı çekmesin derim ben...

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Kasım 2007, 20:43:22 »
Ben kazıkçı olduklarını söylemedim :) tAbiki elimizde olmayanları oradan alıcazz onlar olmasa parcalar nereden gelecek ... ...olan parcalar zamanla enkaz haline dönüsmemesini kastedmistim yanlış anlamıssın ...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Kasım 2007, 22:32:38 »
bana da jetta için mk II sol çamurluk plastik ağzı lasım..

Çevrimdışı syncro

• 1991 Golf Country 4X4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Kasım 2007, 23:41:34 »
ya arkadaşlar vallahi sizleri canı gönülden kutluyorum çok güzel bi çalışma içine girmişsiniz yani hani bu formu sohbetten yardımlaşmaya kadar kullanmanız çok gurur verici bravo ben henüz golf parçası biriktiremedim benimde eksiklerim var golfümüde yeniden bazı aksamlarını elden geçiriyorum şu anda benzin pompası ve sunroff iç dış fitillerine ihtiyacım var olan arkadaşım varsa yardımcı olursa çok sevinirim. umarım bende ilerleyen zamanlarda size parça verebilirim.

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 01 Aralık 2007, 01:03:48 »
ya arkadaşlar vallahi sizleri canı gönülden kutluyorum çok güzel bi çalışma içine girmişsiniz yani hani bu formu sohbetten yardımlaşmaya kadar kullanmanız çok gurur verici bravo ben henüz golf parçası biriktiremedim benimde eksiklerim var golfümüde yeniden bazı aksamlarını elden geçiriyorum şu anda benzin pompası ve sunroff iç dış fitillerine ihtiyacım var olan arkadaşım varsa yardımcı olursa çok sevinirim. umarım bende ilerleyen zamanlarda size parça verebilirim.
şu aracı bi tanıtsan artık bir iki resim falan ;)

Çevrimdışı syncro

• 1991 Golf Country 4X4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2007, 00:09:32 »
cihan bende tanıtmayı çok istiyorum fakat şöle vinci takılıyken wrangler lastikleri üstündeyken ve bide temizken resimlerini çekip koyayım diyorum. şimdi garajda dağınık yatıyo çeksem bile bişeye benzemiyecek. lastikler kabak hertarafı çamur içi sökülü ön muhafaza sökülü bunlar hep arabayı gösteren etkenler.   

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2007, 23:45:32 »
olsun burası bu işler le uğraşan insanların yazdığı bir yer.mesela benim 5000km de bi a3 üm var onu buraya katmıorum,mühim olan eskiyi yaşatmak ;)