Gönderen Konu: slm arkadaslar buda benim golfüm  (Okunma sayısı 6919 defa)

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
Ynt: slm arkadaslar buda benim golfüm
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2012, 08:54:06 »
Size katılıyorum, sonucta cantar aynı olsada her arabanın kendine özgü bir çizgisi oluyor lastik kalınlığı, yay yüksekliği, far, stop labaları seçimi vb. gibi. Zaten siz beğeniyorsanız keyifle biniyorsanız olay bitmiştir. Yinede farklı bir çizgi yakalamak için değişik aksesuarlar bulup kullanmakta fayda var :)

Size kendi aracımın detaylı fotograflarını yükleyince linki özelden atarım eminim kararınız değişecektir.

Çevrimdışı heartybroken

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2012, 22:44:36 »
Emrah arkadaşım şuan aracı görsen gülersin :) ben kara jant aldım taktım. Jantlarımı çok seviorum replikalar çok ilgi çekior fakat benim arabam 1999 o yüzden geri orginalini aldım comfort jantı bulamadım bunu aldım taktım. benim arabamda baya ilgi görüyordu fakat golfume kıyamadım ben ufak jant taktım şekil için elimde duruyor sıkıldıkça takacam görüntü 10 numara fakat komforu azalıyor.

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Haziran 2012, 09:06:37 »
Emrah arkadaşım şuan aracı görsen gülersin :) ben kara jant aldım taktım. Jantlarımı çok seviorum replikalar çok ilgi çekior fakat benim arabam 1999 o yüzden geri orginalini aldım comfort jantı bulamadım bunu aldım taktım. benim arabamda baya ilgi görüyordu fakat golfume kıyamadım ben ufak jant taktım şekil için elimde duruyor sıkıldıkça takacam görüntü 10 numara fakat komforu azalıyor.

Konfor mutlaka azalacaktır zaten.
Eger yay takmayacaksan büyük jantın hiç bir anlamı olmuyor benim jantlarım şu an kendini gösterdi.
Bir arkadaşımda da var golf 4 16'' GTI jantı var konfor olarak pek fark edemedim. Şu anda arabamın bu haline aşığım resmen, zaten aracı bir ben kullandğım için sorun olmuyor çok memnunum halinden