Gönderen Konu: Yeni Düldül'ün Fotoğrafları  (Okunma sayısı 23089 defa)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Düldül'ün Fotoğrafları
« Yanıtla #84 : 24 Mayıs 2012, 18:08:31 »
Herşeyde vardır bi hayır sıkma canını beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır :) bu tür sorunların en kolay çözümü baştan sona full bakım yapmak oda biraz zor oluyo maalesef. 

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 24 Mayıs 2012, 18:50:17 »
Dediğin gibi yapıp hallettim sağolasın. Eski araba sabır işi biliyorum ama hepsi üst üste gelince trajikomik oldu biraz.
geçmiş olsun ama nizam abinin dediği doğru eski araba sabır işi ben arabayı bir gün sinirden benzin döküp yakıyordum elimden zor aldılar benzini :D Allah tüm mk1 ci kardeşlerime gönül dostlarıma sabır versin  :tamamdir
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2012, 18:50:47 Gönderen: CoX_BoY »

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 24 Mayıs 2012, 23:54:34 »
geçmiş olsun ama nizam abinin dediği doğru eski araba sabır işi ben arabayı bir gün sinirden benzin döküp yakıyordum elimden zor aldılar benzini :D Allah tüm mk1 ci kardeşlerime gönül dostlarıma sabır versin  :tamamdir

bi daha sinirlenirsen bana haber ver ben sana yakacak araba bulurum  ;D kıyma mk 1 e  :sevgi:

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 25 Mayıs 2012, 10:45:56 »
bi daha sinirlenirsen bana haber ver ben sana yakacak araba bulurum  ;D kıyma mk 1 e  :sevgi:
tamam anlaştık ama geçti artık o sinirim :tamamdir  ;)

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
« Yanıtla #88 : 25 Mayıs 2012, 12:32:16 »
geçmiş olsun bende mk1 aldıgımda herkesin tepkisi bu araba alınırmıydı bunu sat hurdaya baska biseyler alamya bak diyorlardı bende herkese dedim bu araba sırf bu inat yuzunden yurucek dedim ve su anda yarım yamalak yuruyor benimde ateşlemede bi sıkıntı var gibi bakıcaz artık
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 25 Mayıs 2012, 12:46:19 »
geçmiş olsun bende mk1 aldıgımda herkesin tepkisi bu araba alınırmıydı bunu sat hurdaya baska biseyler alamya bak diyorlardı bende herkese dedim bu araba sırf bu inat yuzunden yurucek dedim ve su anda yarım yamalak yuruyor benimde ateşlemede bi sıkıntı var gibi bakıcaz artık

Senin projeye yazdığın mesajdan sonra baktımda, maşallah çok güzel yapmışsın. Renk benimde çok sevdiğim ve kafamda değiştirmek istediğim renk. Karbüratör Erşan Hocamında dediği gibi demek bu serilerde sıkıntılı , sende aynı sorundan bahsetmişsin. Haftabaşı gidicem karbüratör için dünkü kaput olayından sonra yine erteledim mecburen, eğer karbüratörü düzeltemezsek senin projeni takipteyim. Birde o son taktığın devir, yağ basınç göstergesi  kaça mal oldu ?
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2012, 12:48:40 Gönderen: Nopass »

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
« Yanıtla #90 : 25 Mayıs 2012, 14:15:50 »
On
Senin projeye yazdığın mesajdan sonra baktımda, maşallah çok güzel yapmışsın. Renk benimde çok sevdiğim ve kafamda değiştirmek istediğim renk. Karbüratör Erşan Hocamında dediği gibi demek bu serilerde sıkıntılı , sende aynı sorundan bahsetmişsin. Haftabaşı gidicem karbüratör için dünkü kaput olayından sonra yine erteledim mecburen, eğer karbüratörü düzeltemezsek senin projeni takipteyim. Birde o son taktığın devir, yağ basınç göstergesi  kaça mal oldu ?
evet gercekten sikintili bide bnm araci benden onceki sahipleri cok ellemisler gariban bende hayata donmeye calisiyor
Onlara ben para vermedim arkadas arabana ne eksik dedi bunlar eksik dedim gitti aldi geldi bende iscilik yaptim taktim :)
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 25 Mayıs 2012, 23:01:49 »
daha önceden de Milas'ta değil miydi? satıcı ismini hatırlamıyorum. acaba alan kişi satmak için değil de vitrin için koyuyor olabilir mi?

Aracı alan arkadaşta bir tane daha dizel golf1 var. Yani kendiside bir MK1 cidir. araçta bir sıkıntı yoktur bende zaten hayırlı bir iş için sattım (zararına). ama pişman da değilim açıkcası.

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 26 Mayıs 2012, 22:34:30 »
Arkadaşlar nihayet karbüratörü hallettim, çakı gibi yapmış usta sağolsun. Arabada titreme, stop etme, marş basmama sorunları tamamen çözüldü. Daha önce usta tavsiyesi istemiştim sizden fakat uzak mesafeye götüremediğim için Üsküdar'a yakın yerlerde kendim usta aradım bayağı, merkezde Hasan Usta'yı buldum, gerçekten işinin ehli eski ustalardanmış. Baskı balatayıda hafta içi yine ona değiştirticem, ondan sonra büyük sıkıntı kalmıyor inşallah.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 26 Mayıs 2012, 22:40:34 »
hadı hayırlısı olsun abi :) cık keyfını sur arabanın gez dolaşşş :))) hakettınnn...
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 27 Mayıs 2012, 00:00:28 »
Hasan usta iyi ustadır birde namı daha fazla olan seyit usta var kartalda şehit oto ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 27 Mayıs 2012, 00:26:34 »
nerde bu Hasan Usta

bilelim gidelim

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 27 Mayıs 2012, 02:25:24 »
altıyoldaydı sanırım abi kadıköy- hasan paşada
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 27 Mayıs 2012, 02:39:38 »
@Han, @TanerErbay O başka Hasan Usta sanırım, isim benzerliği oldu .)

Üsküdar'dan fıstıkağacına çıkarken Bülbülderesi camiinin yan sokağından (Selanikliler sok) girince 50 mt ilerde Çelikkaya Oto, Hasan Usta. Vw ci değil ama tüm eski araçların dilinden anlıyor. Ben ordayken, Ascona, Mercedes, Peugeot vardı elinde.

@servet_volt sağolasın, vahşi ata biner gibi yavaş yavaş sevdirecek kendini heralde : )
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2012, 02:42:04 Gönderen: Nopass »