Gönderen Konu: Yeni Düldül'ün Fotoğrafları  (Okunma sayısı 23076 defa)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Düldül'ün Fotoğrafları
« Yanıtla #28 : 20 Mayıs 2012, 18:46:02 »
ekmeğinden olmasa bile laf duyup azar işitebilirdi senin işini mağdur etmeden gördüyse sorun yok doğru olanı yapmışsın :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Mayıs 2012, 18:47:33 »
Hayırlı olsun :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #30 : 20 Mayıs 2012, 19:30:42 »
döşeme ve torpido rengi çok güzel maşallah diyecek yok kasasıda diri nazar değmesin
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Mayıs 2012, 20:23:01 »
Hocam olay şöyle oldu, pompacı bizden rica etti içeri söylememizi istedi, binbir özür diledi, hallederiz biz yeterki şikayet etmeyin dedi. Ekmek parasıdır hatasız kul olmaz, hoşgörü gösterip iyi tamam dedim. Kendileri dışardan usta getirdiler vs aldığımız parçanında parasını verdiler cebimden para çıkmadı fakat arabada öksürük devam edince tekrar aradım konuştum, karbüratörcüye götürüp tamen temizletecekler ve mazotun geçtiği yerlerede bakacaklar.

Biraz iyi niyetimizin kurbanı olduk ama hallederlerse bir iki gün çektiğim çileyide nazarlık olarak kabul edeceğim. Eğer direk içeri girip şikayetçi olsaydım muhtemelen çoktan hallolmuştu sorun, olan oldu artık yapacak bir şey yok. Karşı taraf iyi niyetli olduğu müddetçe problem yok, eğer yine düzelmezse o zaman yapacak birşey kalmaz, direk şirketle muhatap olurum.

Doğru olanı yapmışınız...yine hallolur bi şekilde merak etmeyin

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Mayıs 2012, 20:45:32 »
masallah cok guzel onden bıraz uzgun :) arkadan on numara diri duruyor arac tamamı olarak bence hazır elıne fırsat geçmişken git benzınlıkle konus motorda sıkıntı olustu arac her sabah almıyor de yetkılısıyle komple ustaya gostercem de motorunu elden gecırt ılerde sıkıntı yasama faturala gıtsın pompaya:)

Çevrimdışı mami 21

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Mayıs 2012, 21:29:40 »
selam bence benzin otomatigi siboplarına bi baktı derim ben  :o

Çevrimdışı quattro

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Mayıs 2012, 06:41:29 »
Araç bakımlı görünüyor umarım size başka bir talihsizlik yaşatmaz ağız tadı ile kullanırsınız hayırlı olsun.ön panjura bir çerçeve bulabilirseniz yada kromaj gibi daha bir bütünlük sağlayaca gibime geliyor genel görünüşüne.

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
« Yanıtla #35 : 21 Mayıs 2012, 10:08:52 »
hayırlı olsun
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 21 Mayıs 2012, 23:06:19 »
Arkadaşlar benim düldülün hikayesini biliyorsunuz, mazot zehirlenmesi ve durum gittikçe daha karmaşık bir hal alıyor. Dün arabayı mazot atsın diye dolaşmaya çıkardım sokağın başında kaldı. Kontağı çevirdiğimde tık sesi geliyor kalıyordu. Heralde akü bitti dedim, iterek kapının önüne getirdim. Yarında arabayı ustaya götüreceğimden akü dolsun diye başka bir araçtan takviye yapmak istedik. Aküyü bağladık, karbüratöre gene üstten bir parça benzim damlattık, marşa bastık ama yine aynı ses tık diye kalıyor. Tam o sırada karbüratörün olduğu bölümden yanık kokusu  ile birlikte belli belirsiz bir duman çıktı. Akünün göstergesine baktık dolu gözüküyor, bende hiç kontrol etmemiştim. Gece karanlık olduğundan fazla uğraşmadan bıraktık. Arkadaş marş motoru kömürlerinden muhtemelen dedi ben bu şansla tümden marş motorunu gözden çıkardım.

Velhasıl takviye yapamadık, araç marş bastığımda tık ediyor kalıyor ve o dumanın ve kokunun nerden gelediğini anlayamadım. Acaba mazotmu yaktı yoksa alttan bir kablomu yandı?

Aracı çekici ile götürmek zorunda kalacağım servise görünen o, durum gittikçe çetrefilli hale geliyor malesef  :-\
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2012, 23:37:14 Gönderen: Nopass »

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2012, 23:36:04 »
marş  motorundan ola bilir mi ?  :o

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2012, 23:41:00 »
Ben tam mesajı güncellerken sen yazmışsın hocam, arkadaş marş motoru kömürlerinden olabilir dedi ama bu kadar kötü tesadüf üst üste gelirmi :/ Marş motoru gündeme gelince acaba aracın bir seferde çalışmaması ve stop etmesinin sebebi mazot değilde marş motorumuydu diye düşünüyorum şimdi. Ama karbüratör tarafından gelen koku ve dumanda var. İmdaaaat :) Masrafsız araç alalım biraz daha fazla verelim dedik ama bakalım işin sonu nereye gidecek.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2012, 23:42:26 Gönderen: Nopass »

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2012, 23:44:35 »
bunlar işin alışma evresi desek :D ben kartal sahilde sarj dinamosunu söktük dağıttım tekrar toparladım 100 metre sonra gene kaldım benzin bitti eski mk1le cok yolda kaldım onda tecrube edindim bunda kalmıyorum  :tamamdir

Çevrimdışı Nopass

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 22 Mayıs 2012, 00:59:15 »
Sessiz sedasız stop etmişti ama motor yatak sarmış filan olamaz değilmi ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 22 Mayıs 2012, 10:22:14 »
İçin rahat olsun abim göründüğü kadarıyla sebebin marş motorundan  :) Komple marş motorunu gözden çıkartmaya gerek yok bunu 2 sebepten yapar 1.Marş motorunun kömürleri bitiktir komple sökülür,orjinal kömür takılır,temizlenir,toplanır sana maliyeti 50 TL'yi geçmez 2.Marş motorunun otomatik (eskilerin değimiyle taşak) denilen kısım sıkıntılıdır orjinaliyle değiştirilir sökme takma 100-120 TL gibi bir maliyet çıkarır başka bişeyden olucağını zannetmiyorum  :tamamdir Arkadaşımın MK-1'inde marş başında tık tık yapmıyodu vaziyeti hemen anladım marş motorunun basma ucu çıkmış taktım bi daha sıkıntı olmadı ama sende ses geldiğine göre bu saydığım 2 sebeptendir büyük ihtimalle  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???