Gönderen Konu: Double Din Çerçeve...  (Okunma sayısı 9399 defa)

Çevrimdışı plaiNSpoken

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Touran 1.6 FSI
Ynt: Double Din Çerçeve...
« Yanıtla #14 : 17 Mayıs 2012, 22:13:22 »
İnşallah istediğin gibi olur takdırınca resimlerini bekliyoruz, tokat kebabı özlenmez mi hiç...

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Mayıs 2012, 22:19:36 »
nedir nasıl nemenem birşeydir bu tokat kebabı. ilk defa duyuyorum. benim linkini verdiğim kızaklı çerçevede belki tam sıfır oturmayabilir. yada elinizdeki tam oturabilir. göz kararı demişsiniz. yerine takmadan belli olmaz. bi takıp deneyin bence. zor birşey değil. arkadaşların dediği gibi o kadar ufak tefek boşlukları teyp mpntajı ile uğraşanlar da halledebiliyorlar bahsettiğiniz 2 3 mm gibi bir boşluk ise.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2012, 10:23:55 »
nedir nasıl nemenem birşeydir bu tokat kebabı. ilk defa duyuyorum. benim linkini verdiğim kızaklı çerçevede belki tam sıfır oturmayabilir. yada elinizdeki tam oturabilir. göz kararı demişsiniz. yerine takmadan belli olmaz. bi takıp deneyin bence. zor birşey değil. arkadaşların dediği gibi o kadar ufak tefek boşlukları teyp mpntajı ile uğraşanlar da halledebiliyorlar bahsettiğiniz 2 3 mm gibi bir boşluk ise.

Teybin orjinal çerçevesiyla baya bir boşluk kaldı :( çerçeve sorunu yüzünden bir haftadır takamadım double dini.Son çare netten  kızaklı bi double din çerçeve alcam.Baktık sığmazsa spralle kese kese sokacaz artık oraya :D

Tokat kebabı :patlıcan,patates,biber,domates ve kuzu etinden oluşur hocam.
Kuzu eti şişlerin en üstüne ve arasına takılır,daha sonra sırasyla patlıcan biber domates şişlere geçirilir.Şişler tokat kebabı ocagına baş aşağı asılır. Burdak, asıl amaç şudur. Etler pişerken açığa çıkan ve eriyen yağlar ;patlıcan-biber,patates ve domateslerin üzerine akar :D onlar da bildiğin et tadını alır özeliklle de patlıcan :) Gelenler olursa yiyebiliriz :)

Şu double dini de bi takaibilseydim hemen bi tokat kebabı ısmarlıcam kendime :D
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2012, 10:25:12 Gönderen: serdar6055 »

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Mayıs 2012, 03:20:09 »
afiyet olsun :) hele teybi bi hallet. o taraflara yolum düşerse bende uğrarım bi tokat kebabı yemeye artık :)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)