Gönderen Konu: Araba tavsiyesi  (Okunma sayısı 14913 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: Araba tavsiyesi
« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2012, 18:41:02 »
bunların içinded bi yeşil olan olan var oda olmuş 183000 .. tabi bide gösterdikten sonra ne çıkacak. ankarada piyasa yüksek olur, diğer civar illere bak derim
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 16 Şubat 2012, 23:00:26 »
Kol dayama falan kesinlikle olması lazım o yüzden istemiyorum pasific bildigim kadarıyla pasificte kol dayama yok ?

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2012, 23:13:26 »
güzel kardeşim ne demek rica ederiz :)ben de aynı senin durumundayım. bi evin bi oğluyum öyle çiftliğimiz falan yok ama çok şükür türkiye şartlarında imrenilecek hayatlar yaşıyorum senin gibi ben de. benim senden farkım babam ben küçük yaşlarda iken vefat etti. baba parası yemek öyle kötü bişey değil düşüncesizce harcanmadığı sürece. sen babanın parasıyla evine ailene ülkene hayırlı şeyler yapıyorsan sen baba parası yemiş olmuyorsun. ama benden sana son bi tavsiye. tabiki kendi başına ev de araba da herşeyde alabilirsin öyle hemen yılma . ben çalışmaya çok küçük yaşlarda başladım çok işte çalıştım babamın parası var zaten mesleğim var zaten geçimimi sağlarım demedim az çok demeden çalıştım. damlaya damlaya göl olurmuş. sen kendine bi altın bilezik edin. dünyanın binbir türlü hali var. zaten şöyle olcak zaten böyle olcak diye düşünme çıtanı yükseltebildiğin kadar yükselt. ben bile bu genç yaşımda kredi ile 2000 model bir bora aldım ve halen ödüyorum ülkemizde işsizlik yok çalışmak istemeyen insan var. sen çalışkan olduktan sonra en güzel arabalar senin olur hiç korkma...

öncelikle babanı rahmetle anıyor sana da başın sağolsun diyorum. çok doğru söylemişsin. ülkemizde işsizlik harbiden yalan "aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz" kavramını bilmeyen insanlar topluluğu hakikat. bakarsanız da çoğu elinde hiçbir mesleği becerisi olmadığı vasıfsız olduğu halde asgari ücreti beğenmeyen insanlardır. ama kabahat milletimizde. yardımseverlik yüzünden. adam işsiz kalmış diye çalışmaya teşvik edeceğine yardım yağdırırsan bu insan bir daha çalışmak istermi ki? neyse konuyu dağıtmayalım. aynı bende caner gibi 2010 ocakda üniden mezun oldum nisanda askere gittim eylülde geldim ekimde işimi bulup 1 şubat 2011 de çalışmaya başladım 13 şubat 2011 de krediylede olsa 2001 Golf 4 ü mü aldım. gördüğün gibi çalışmak isteyene çalışana zor birşey yok kardeşim. yeter ki elinde bi mesleğin olsun.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 16 Şubat 2012, 23:49:19 »
sızler sagolun arkadaslar bence forumda en ogretıcı ve hayat dersı veren konu bu oldu umarım bende ferhat kardesımde bıseyler anlatabılmıs yararlı olabılmısızdır..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 16 Şubat 2012, 23:53:02 »
sızler sagolun arkadaslar bence forumda en ogretıcı ve hayat dersı veren konu bu oldu umarım bende ferhat kardesımde bıseyler anlatabılmıs yararlı olabılmısızdır..

tolgayla beni es geçmişin caner  :) aşk olsun  ;D

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Şubat 2012, 00:01:59 »
ya kusura bakmayın az önce telefondan girdim de hemen yazdım tekrar kusura bakmayın :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 17 Şubat 2012, 00:15:47 »
ya kusura bakmayın az önce telefondan girdim de hemen yazdım tekrar kusura bakmayın :)

estağfurullah kusurmu olur  ;)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Şubat 2012, 00:19:07 »
:)  :)

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 17 Şubat 2012, 13:12:49 »
Araba olsun yeter diyosan diğer ilanlara.

Dikkat çekmek istersen veya bi ortama girdiğinde ordakileri şok etmek istersen bunu...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-5-modifiyeli-5000-tl-uzeri-ekstrali-lpgli-fiyat-dustu-73842971/detay/
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 13:13:53 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Şubat 2012, 13:34:56 »
Kol dayama falan kesinlikle olması lazım o yüzden istemiyorum pasific bildigim kadarıyla pasificte kol dayama yok ?

kol dayama birebir yan sanayisi 60 tl

pacificin de kendine göre artıları var comfortline a göre

mesela benim sattığım bora pacific ve golf pacificte sunroof vardı, çoğu comfortta yok

dış görüntüdeki artısı da cabası; bana göre comforttan tek eksiği elektronik klima

modifiyeli araç alacaksan bilmediğin adamdan almayacaksın, şu şartlar altında burada paylaşılan en mantıklı ilan talhanın mk5idir

baban eskişehirde araba mı yok demiş ama gerçekten eskişehirde pek araba yok :D

26-27lere çıkabiliyorsan 2001 comfort falan alma, paranın alabileceği en yüksek araçlara bak derim, 28 lira olan araçlara bak, istediğin aralığa çekmeye çalış

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 17 Şubat 2012, 14:00:26 »
bencede talhaynin araba guzel
kurcalanmis araba alcaksan bildigin brinin kurcalamis olmasi daha mantikli :D

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 17 Şubat 2012, 16:36:20 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-yorulmamis-65254072/detay/

Passat tervihlerinde yok sanırım ama, dıştan klasik ,motor 1.8T. sağlam.  lpg de 22-25 krş arası yakar  0-100 9-9,5 saniye. Highline birde deri koltuk filan herşey mevcut dijital klima, koldayama ( oda deri) Açtığım konulara bakarsan Araba hakkında bi kaç fikir edinirsin. :) haydi selametle kal :)

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 17 Şubat 2012, 17:23:12 »
kol dayama birebir yan sanayisi 60 tl

pacificin de kendine göre artıları var comfortline a göre

mesela benim sattığım bora pacific ve golf pacificte sunroof vardı, çoğu comfortta yok

dış görüntüdeki artısı da cabası; bana göre comforttan tek eksiği elektronik klima

modifiyeli araç alacaksan bilmediğin adamdan almayacaksın, şu şartlar altında burada paylaşılan en mantıklı ilan talhanın mk5idir

baban eskişehirde araba mı yok demiş ama gerçekten eskişehirde pek araba yok :D

26-27lere çıkabiliyorsan 2001 comfort falan alma, paranın alabileceği en yüksek araçlara bak derim, 28 lira olan araçlara bak, istediğin aralığa çekmeye çalış

Sonradan takılma kol dayamalar 1 kaç ay sonra gıcırtı , falan yapıyo diye duydum. pasificlerin döşemeleri comfortlarla aynımı ? ve gösterge paneli kromlu olanlardan mı ufaklı büyüklü ?