vwtr.net

Otomobil Forumu => Genel => Konuyu başlatan: forza26 - 14 Şubat 2012, 18:03:48

Başlık: Araba tavsiyesi
Gönderen: forza26 - 14 Şubat 2012, 18:03:48
limit 26 27 bin hem genç arabası olucak düşündüklerim golf mk4 veya mk5 , leon ve küçük bi ihtimal olsada a3 olabilir sınırlarımızı aşmıcak şekilde içlerinde en uygunu nedir  önerileriniz nelerdir.
Başlık: Ynt: Araba tavsiyesi
Gönderen: hrntncy - 14 Şubat 2012, 18:20:55
polo düşünürsen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2006-polo-gti-otomatik-vites-lpg-kisa-sureligine-23-000-tl-73297827/detay/
Gönderen: forza26 - 14 Şubat 2012, 18:51:16
Fiyat gerçekten 10 numara ama eskişehirde oturuyorum giresun uzak kalır.
Gönderen: vp703 - 15 Şubat 2012, 18:42:57
bnce arkadasın arabası hem genc işi hemde sade modlu hemde lpgli polo zaten koklar  :) masrafsız bildiğimiz araba diyelim ( forumdan takip ediyordum )
Gönderen: MeTHea35 - 15 Şubat 2012, 18:48:25
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-izmir-edition-bora-71198961/detay/ yakın bir arkadaşımda düşünürsen yardım cı olurum  ;)
Gönderen: caner4 - 15 Şubat 2012, 19:24:28
bence leon düşün :) yada mk4 :D
Gönderen: hrntncy - 15 Şubat 2012, 23:42:58
bnce arkadasın arabası hem genc işi hemde sade modlu hemde lpgli polo zaten koklar  :) masrafsız bildiğimiz araba diyelim ( forumdan takip ediyordum )

aracım diye demiyorum elimden geldiğimce temiz tutuyorum her konuda,lpg de 175 krs ortalama yakıyor ki dediğin gibi kokluyor valla aracım satılacak büyük ihtimalle ins forumdan biri alır değerini bilecek kişiye gider
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 01:09:08
Bora düşünmüyorum zaten boraya biniyoruz :) GTI ya gerçekten hasta oldum hayalinde canlandırıyo insan hatunlar falan altında böyle modlu polo falan ama elimde olan bişey değil babamla görüştüm eskde arabamı yok andavallı dedi :D mk4 veya leon düşünüyorum ama leonda 2 el fazla yok mk4lerde yeni öğrendim comfortlarında boradaki gibi gösterge paneli yok yani resimdeki gibi http://img.donanimhaber.com/upfiles/1026006/7479C29610BF4295BA59AC9A533D17CB.jpg istediğim mk4 resimdeki gibi gösterge paneli ve resimdeki gibi döşemesi olan kol dayaması olan bi mk4 hangi donanımda oluyo bunlar comfotlarda siyah döşeme ve düz sade gösterge paneli var
Gönderen: salihsefa - 16 Şubat 2012, 01:45:53
hayalinde canlandırıyo insan hatunlar falan altında böyle modlu polo falan

ama üniversite öyle biyer değil canım kardeşim  ;D heleki mühendislik okuyacaksan hiiiç değil  :D
Gönderen: hrntncy - 16 Şubat 2012, 01:51:53
ama üniversite öyle biyer değil canım kardeşim  ;D heleki mühendislik okuyacaksan hiiiç değil  :D

bi müddet sonra sıkılıyor insan gerçegi söyleyeyim ki ilk baslarda dikiz aynalarında kafa arıyordumm kim dönüp bakıyo diye :D
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 02:09:47
Üniversite deyince ne biliyim filmlerde gördügümüz gibi geliyo aklımıza hergün pompa bugun şu bara gidelim yarın şurda yatalım diye düşünüyo insan ama öyle olmadıgını ögrendim :D mühendisliktede kız olmuyomuş onuda ögrendim :D ama zaten istikrarlu bi şekilde okucagımı sanmıyorum zaten askerlik vaktide gelicek tecil ettirmicem gidicem okulda kalıcak meslek olarak baba meslegini devam ettiririz yani üniversiteden bi gelecek beklentim olmadıgı için o konuda rahatım yani kısaca üniversiteyi sırf babam istedigi için okuyorum sonra bu cocuk okumadı demesinler diye en azından üniversiteye gitti desinler diye :D
Gönderen: salihsefa - 16 Şubat 2012, 02:14:45
git bitir arabanın kralını alırsın, değilse askerdeyken kafayı duvarlara vurmaya başlarsın geriside gelir. seçim senin ya milletin arabasını tamir etmekle uğraşacaksın yada dilediğin arabayı gönlünce yapacak yaptıracaksın  ;) ... çokmu damardan oldu ya :) babanı geçtim galiba  :saskin:
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 02:20:00
Alanım bilişim artık ölü bilişim sektörü sokaktan geçen adam bile artık bilgisayarcı sanmıyorum öyle istedigim arabayı alabilecegimi en fazla ihtimal asgari ücretten biraz daha fazla olan bi işe sahip olurum görüyoruz üniversite mezunlarını ama bu kararlarım kesin değil bi gidelim hayırlısıyla o zaman zaman ne göstericek alnımıza ne yazılmışsa o ama bu önerini değerlendiricem coğu kişi aynı şekil diyo askerde anlarsın diye ama hadi hayırlısı :D
Gönderen: MeTHea35 - 16 Şubat 2012, 02:21:08
30 bin lira limit yapta e46 318i falan soyle temizinden bul bin derim tüpte cok fazla yakmıyor bizzat kullanmıslıgım var bir aracta ne ararsan var ;)
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 02:26:50
Bmw hiç düşünmedim başa çıkabilirmiyiz diye hemde tuzlu fiyat öğrenci arabası olması icin bi gömlek büyük bi araba :D millet görür zengin zübbesine bak derler :D
Gönderen: TEYOLOGY - 16 Şubat 2012, 03:19:57
Alanım bilişim artık ölü bilişim sektörü sokaktan geçen adam bile artık bilgisayarcı sanmıyorum öyle istedigim arabayı alabilecegimi en fazla ihtimal asgari ücretten biraz daha fazla olan bi işe sahip olurum görüyoruz üniversite mezunlarını ama bu kararlarım kesin değil bi gidelim hayırlısıyla o zaman zaman ne göstericek alnımıza ne yazılmışsa o ama bu önerini değerlendiricem coğu kişi aynı şekil diyo askerde anlarsın diye ama hadi hayırlısı :D

bak abicim sen çıtayı ne kadar yüksek tutarsan o kadar yukarı gidersin. bugün elinde 4 yıllık diploman, cebinde b sınıfı ehliyetin ve hepsinden önemlisi bir yabancı dilin olduktan sonra, kendi sektöründe olmasa dahi farklı bir sektörde 3000 liradan açılan bir iş kapısı bulman işten değil. elbette bunlar da yetmez. karşındakine bildiklerini aktarabilecek dil hakimiyetin, iyi bir diksiyonun, akıcı bir konuşman olacak.

lafım sana değil. bu yazılanları bu umutsuzluğu okudukça üzülüyorum. orta öğretimde adam gibi eğitim verilmiyor. ve maalesef liseden mezun olan öğrencilerin gözünde üniversite, "bar, pompa, istediğin derse gir istemedğinden kaytar" özgürlüğü olarak görülüyor. maalesef liselerde araştırmaya teşvik, sorumluluk bilinci ve daha geniş ufka sahip olma, daha geniş düşünebilme ve olayları objektif görebilme yetisi sağlanamıyor. liseleri geçtim üniversitelerde ble sağlanamıyor. özellikle amerikan filmlerinde hayran olduğum şey, üniversiteye gitmek isteyen öğrenci, sorumluluğunun bilinciyle notlarını yükselterek veya spor, sanat gibi etkinliklerde rol alarak burs kapma telaşı içinde. bizde ise bir kaç saatlik çoktan seçmeli bir sınav öğrencinin hayatına yön veriyor. lise deyince akla uzun eşek, öğretmenlerle dalga geçmek, ülkücü-solcu kavgaları, kız kavgaları geliyor akla. biraz daha iyi bir okulda okunduysa dershaneler, deneme sınavları, ailelerin maddi imkanları elverdiği ölçüde özel dersler, testler testler testler....

güzel kardeşim. cevabımı terslemek olarak algılama lütfen. araba tavsiyesi yerine haddim olmadan sana bir hayat tavsiyesi vermek isterim. okuduğun-okuyacağın bölümde bir gelecek görmüyorsan ya da daha da ilerisi, bitirmeyi dahi düşünmüyorsan, bence ailenin arabaya ve okumana yapacağı yatırımı sana bir iş kurmaları için harcamalarını sağla. bilişim diyorsun. anladığım kadarıyla bilgisayar konusuna ilgin var. 40-50 bin liraya bilgisayar donanım-yazılım satışı-teknik servis ile ilgili bir iş kurarsan geleceğe yönelik daha iyi bir yatırım yaparsın kanımca.
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 09:39:11
bak abicim sen çıtayı ne kadar yüksek tutarsan o kadar yukarı gidersin. bugün elinde 4 yıllık diploman, cebinde b sınıfı ehliyetin ve hepsinden önemlisi bir yabancı dilin olduktan sonra, kendi sektöründe olmasa dahi farklı bir sektörde 3000 liradan açılan bir iş kapısı bulman işten değil. elbette bunlar da yetmez. karşındakine bildiklerini aktarabilecek dil hakimiyetin, iyi bir diksiyonun, akıcı bir konuşman olacak.

lafım sana değil. bu yazılanları bu umutsuzluğu okudukça üzülüyorum. orta öğretimde adam gibi eğitim verilmiyor. ve maalesef liseden mezun olan öğrencilerin gözünde üniversite, "bar, pompa, istediğin derse gir istemedğinden kaytar" özgürlüğü olarak görülüyor. maalesef liselerde araştırmaya teşvik, sorumluluk bilinci ve daha geniş ufka sahip olma, daha geniş düşünebilme ve olayları objektif görebilme yetisi sağlanamıyor. liseleri geçtim üniversitelerde ble sağlanamıyor. özellikle amerikan filmlerinde hayran olduğum şey, üniversiteye gitmek isteyen öğrenci, sorumluluğunun bilinciyle notlarını yükselterek veya spor, sanat gibi etkinliklerde rol alarak burs kapma telaşı içinde. bizde ise bir kaç saatlik çoktan seçmeli bir sınav öğrencinin hayatına yön veriyor. lise deyince akla uzun eşek, öğretmenlerle dalga geçmek, ülkücü-solcu kavgaları, kız kavgaları geliyor akla. biraz daha iyi bir okulda okunduysa dershaneler, deneme sınavları, ailelerin maddi imkanları elverdiği ölçüde özel dersler, testler testler testler....

güzel kardeşim. cevabımı terslemek olarak algılama lütfen. araba tavsiyesi yerine haddim olmadan sana bir hayat tavsiyesi vermek isterim. okuduğun-okuyacağın bölümde bir gelecek görmüyorsan ya da daha da ilerisi, bitirmeyi dahi düşünmüyorsan, bence ailenin arabaya ve okumana yapacağı yatırımı sana bir iş kurmaları için harcamalarını sağla. bilişim diyorsun. anladığım kadarıyla bilgisayar konusuna ilgin var. 40-50 bin liraya bilgisayar donanım-yazılım satışı-teknik servis ile ilgili bir iş kurarsan geleceğe yönelik daha iyi bir yatırım yaparsın kanımca.

helal olsun ayakta alkışlıyorum.
Gönderen: ferhattasdemir - 16 Şubat 2012, 11:07:06
helal olsun ayakta alkışlıyorum.

+1 de benden. ben makina mühendisiyim ve bilgisayar mühendisi tanıdığım kaç tanede arkadaşım var. ve inan şu an güzel şirketlerde güzel maaşlara çalışıyorlar. ücretleri benden fazla. merak etme sen hiç bir firma bir bilgisayar mühendisinin işini meslek lisesi mezunu yada bilgisayar manyağı birinin eline vermez. herkesin çalışacağı konum farklı. sonuçta elinde 4 yıllık diploman olacak. bunu en çok da askerde anlayacaksın. ama sen üniversiteye dediğin gibi pompa bar disco kızlar için gidersen o zaman dediğin gibi milyonlarca işsiz üniversite mezunlarından olursun. hem merakını da gidereyim mühendisliklerin hepsinde değil sadece makina mühendisliğinde kız olmaz ki son 5 senede artık bu kavramda değişti. artık makina mühendisliklerinde de 80 kişilik sınıfta en az 10 kız oluyor :)
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 11:39:38
abilerim kız için üniye gidilecekse gıda mühendisliği seçilsin ozaman hiç bu dertlere tasalara gerek kalmasın.ben şu an 2 yıllık myo mezunuyum açıktanda 3.sınıfa da devam edicem fırsatım olsa planlarım olmasa bi üniversite daha okurum çünkü memlekette diploma konuşuyor. sen nekadar bilgili olursan ol kendini geliştirirsen geliştir personel dosyana diploma gircek arkadaşım başka türlü asgari şartların altında milletin ağız kokusunu çekersin herzaman baban olmucak yanında ben senin yerinde olsam hedefime ulaşmak için çalışır çabalarım güzel bir işe sahip olunca da arabamı kendi alın terimle kazandığım parayla alırım emin ol şu an alacak olduğun arabadan çok daha kıymetli olacaktır senin için ...
Gönderen: ferhattasdemir - 16 Şubat 2012, 13:01:02
abilerim kız için üniye gidilecekse gıda mühendisliği seçilsin ozaman hiç bu dertlere tasalara gerek kalmasın.ben şu an 2 yıllık myo mezunuyum açıktanda 3.sınıfa da devam edicem fırsatım olsa planlarım olmasa bi üniversite daha okurum çünkü memlekette diploma konuşuyor. sen nekadar bilgili olursan ol kendini geliştirirsen geliştir personel dosyana diploma gircek arkadaşım başka türlü asgari şartların altında milletin ağız kokusunu çekersin herzaman baban olmucak yanında ben senin yerinde olsam hedefime ulaşmak için çalışır çabalarım güzel bir işe sahip olunca da arabamı kendi alın terimle kazandığım parayla alırım emin ol şu an alacak olduğun arabadan çok daha kıymetli olacaktır senin için ...

+1... şimdiki aklım olsa 4 yıllık bölümü 8.5 yılda değil 3 senede bitirirdim :) üstüne bir bölüm daha okurdum
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 17:10:11
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim benim için zahmet edip yazıyosunuz bi abi gibi hepinizin dedikleri gerçektende önemli benim için zaten doğru olan bunlar ama realist olmak lazım ben sanmıyorum öyle bi yere işe girip yüksek maaşlı çalışacagımı belkide zamanında yokluk çekmedik o yüzden herkez benim kadar şanslı olmuyor ben okumasam bile hayatımı devam ettirecek bi meslegim olucak sadace babamdan dolayı buda cok büyük olmasada bi çiftligimiz var üniversiteyi bitirmesem bile burda çalışırım babamın yerine geçerim tabikide kendi paranla kendi evini arabanı almak çok ayrı bişey ama yapabilecegimi sanmıyorum yani bende öyle maça yok dediğim gibi buda heralde zamanında yokluk çekmedik bi evin bi oğluyum böyle zengin zübbe baba parası yiyen çocuk gibi gözükmek istemem zatende baba parası yemicem alnımız teriyle çalışıcaz zaten babam hep der hazıra hazine olsa dayanmaz oğlum diye. araba muhabbetinden ta nerlere gitti konu  :) ama hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim beni düşünüp yazmanız bile büyük bi lutuf :)
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 17:25:08
güzel kardeşim ne demek rica ederiz :)ben de aynı senin durumundayım. bi evin bi oğluyum öyle çiftliğimiz falan yok ama çok şükür türkiye şartlarında imrenilecek hayatlar yaşıyorum senin gibi ben de. benim senden farkım babam ben küçük yaşlarda iken vefat etti. baba parası yemek öyle kötü bişey değil düşüncesizce harcanmadığı sürece. sen babanın parasıyla evine ailene ülkene hayırlı şeyler yapıyorsan sen baba parası yemiş olmuyorsun. ama benden sana son bi tavsiye. tabiki kendi başına ev de araba da herşeyde alabilirsin öyle hemen yılma . ben çalışmaya çok küçük yaşlarda başladım çok işte çalıştım babamın parası var zaten mesleğim var zaten geçimimi sağlarım demedim az çok demeden çalıştım. damlaya damlaya göl olurmuş. sen kendine bi altın bilezik edin. dünyanın binbir türlü hali var. zaten şöyle olcak zaten böyle olcak diye düşünme çıtanı yükseltebildiğin kadar yükselt. ben bile bu genç yaşımda kredi ile 2000 model bir bora aldım ve halen ödüyorum ülkemizde işsizlik yok çalışmak istemeyen insan var. sen çalışkan olduktan sonra en güzel arabalar senin olur hiç korkma...
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 17:30:52
böyle bi gaza geldim bu gazla gidip odtu yü bile bitirebilirim :D şaka bi yana küçük yaşında babanın vefatına üzüldüm başın sağ olsun bende çalışmaktan yılmam inş hakkımızda hayırlısı olur :)
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 17:32:58
sizler sağolun.. hayatında okulunda işinde başarılar dilerim....
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 17:38:00
Gelelim araba işine :) golfte karar kıldım 3 seçenek var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2001-volkswagen-golf-comfortline-74779053/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-karizmatik-golf-1-6-comfort-full-orjinal-hic-degisensiz-72680039/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-siyah-incimm-49450653/detay

sizce hangisi ? en sondaki link biraz daha beni çekiyor
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 17:39:41
ya arabalar haşat ya .. moralini bozmak gibi olmasın ama daha temiz golfler var yani piyasada.
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 17:41:34
Eskişehirde comfortline için bunlar var en iyi pasific falan olsunda istemiyorum sanırım eskden bulamıcaz yakın yerlere bakmakta fayda var ankara kütahya bilecik konya gibi
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 17:56:22
pasific niye olmasın hacı olsun pasific de iyidir..
Gönderen: salihsefa - 16 Şubat 2012, 18:41:02
bunların içinded bi yeşil olan olan var oda olmuş 183000 .. tabi bide gösterdikten sonra ne çıkacak. ankarada piyasa yüksek olur, diğer civar illere bak derim
Gönderen: SameTrb - 16 Şubat 2012, 20:38:14
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2003comfortline-16v-sunroof-lpg-hatasiz-70671535/detay/
Gönderen: forza26 - 16 Şubat 2012, 23:00:26
Kol dayama falan kesinlikle olması lazım o yüzden istemiyorum pasific bildigim kadarıyla pasificte kol dayama yok ?
Gönderen: ferhattasdemir - 16 Şubat 2012, 23:13:26
güzel kardeşim ne demek rica ederiz :)ben de aynı senin durumundayım. bi evin bi oğluyum öyle çiftliğimiz falan yok ama çok şükür türkiye şartlarında imrenilecek hayatlar yaşıyorum senin gibi ben de. benim senden farkım babam ben küçük yaşlarda iken vefat etti. baba parası yemek öyle kötü bişey değil düşüncesizce harcanmadığı sürece. sen babanın parasıyla evine ailene ülkene hayırlı şeyler yapıyorsan sen baba parası yemiş olmuyorsun. ama benden sana son bi tavsiye. tabiki kendi başına ev de araba da herşeyde alabilirsin öyle hemen yılma . ben çalışmaya çok küçük yaşlarda başladım çok işte çalıştım babamın parası var zaten mesleğim var zaten geçimimi sağlarım demedim az çok demeden çalıştım. damlaya damlaya göl olurmuş. sen kendine bi altın bilezik edin. dünyanın binbir türlü hali var. zaten şöyle olcak zaten böyle olcak diye düşünme çıtanı yükseltebildiğin kadar yükselt. ben bile bu genç yaşımda kredi ile 2000 model bir bora aldım ve halen ödüyorum ülkemizde işsizlik yok çalışmak istemeyen insan var. sen çalışkan olduktan sonra en güzel arabalar senin olur hiç korkma...

öncelikle babanı rahmetle anıyor sana da başın sağolsun diyorum. çok doğru söylemişsin. ülkemizde işsizlik harbiden yalan "aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz" kavramını bilmeyen insanlar topluluğu hakikat. bakarsanız da çoğu elinde hiçbir mesleği becerisi olmadığı vasıfsız olduğu halde asgari ücreti beğenmeyen insanlardır. ama kabahat milletimizde. yardımseverlik yüzünden. adam işsiz kalmış diye çalışmaya teşvik edeceğine yardım yağdırırsan bu insan bir daha çalışmak istermi ki? neyse konuyu dağıtmayalım. aynı bende caner gibi 2010 ocakda üniden mezun oldum nisanda askere gittim eylülde geldim ekimde işimi bulup 1 şubat 2011 de çalışmaya başladım 13 şubat 2011 de krediylede olsa 2001 Golf 4 ü mü aldım. gördüğün gibi çalışmak isteyene çalışana zor birşey yok kardeşim. yeter ki elinde bi mesleğin olsun.
Gönderen: caner4 - 16 Şubat 2012, 23:49:19
sızler sagolun arkadaslar bence forumda en ogretıcı ve hayat dersı veren konu bu oldu umarım bende ferhat kardesımde bıseyler anlatabılmıs yararlı olabılmısızdır..
Gönderen: salihsefa - 16 Şubat 2012, 23:53:02
sızler sagolun arkadaslar bence forumda en ogretıcı ve hayat dersı veren konu bu oldu umarım bende ferhat kardesımde bıseyler anlatabılmıs yararlı olabılmısızdır..

tolgayla beni es geçmişin caner  :) aşk olsun  ;D
Gönderen: caner4 - 17 Şubat 2012, 00:01:59
ya kusura bakmayın az önce telefondan girdim de hemen yazdım tekrar kusura bakmayın :)
Gönderen: salihsefa - 17 Şubat 2012, 00:15:47
ya kusura bakmayın az önce telefondan girdim de hemen yazdım tekrar kusura bakmayın :)

estağfurullah kusurmu olur  ;)
Gönderen: caner4 - 17 Şubat 2012, 00:19:07
:)  :)
Gönderen: Yükselgfb - 17 Şubat 2012, 13:12:49
Araba olsun yeter diyosan diğer ilanlara.

Dikkat çekmek istersen veya bi ortama girdiğinde ordakileri şok etmek istersen bunu...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-5-modifiyeli-5000-tl-uzeri-ekstrali-lpgli-fiyat-dustu-73842971/detay/
Gönderen: ALPER. - 17 Şubat 2012, 13:34:56
Kol dayama falan kesinlikle olması lazım o yüzden istemiyorum pasific bildigim kadarıyla pasificte kol dayama yok ?

kol dayama birebir yan sanayisi 60 tl

pacificin de kendine göre artıları var comfortline a göre

mesela benim sattığım bora pacific ve golf pacificte sunroof vardı, çoğu comfortta yok

dış görüntüdeki artısı da cabası; bana göre comforttan tek eksiği elektronik klima

modifiyeli araç alacaksan bilmediğin adamdan almayacaksın, şu şartlar altında burada paylaşılan en mantıklı ilan talhanın mk5idir

baban eskişehirde araba mı yok demiş ama gerçekten eskişehirde pek araba yok :D

26-27lere çıkabiliyorsan 2001 comfort falan alma, paranın alabileceği en yüksek araçlara bak derim, 28 lira olan araçlara bak, istediğin aralığa çekmeye çalış

Gönderen: alper19 - 17 Şubat 2012, 14:00:26
bencede talhaynin araba guzel
kurcalanmis araba alcaksan bildigin brinin kurcalamis olmasi daha mantikli :D
Gönderen: lancelot - 17 Şubat 2012, 16:36:20
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-yorulmamis-65254072/detay/

Passat tervihlerinde yok sanırım ama, dıştan klasik ,motor 1.8T. sağlam.  lpg de 22-25 krş arası yakar  0-100 9-9,5 saniye. Highline birde deri koltuk filan herşey mevcut dijital klima, koldayama ( oda deri) Açtığım konulara bakarsan Araba hakkında bi kaç fikir edinirsin. :) haydi selametle kal :)
Gönderen: forza26 - 17 Şubat 2012, 17:23:12
kol dayama birebir yan sanayisi 60 tl

pacificin de kendine göre artıları var comfortline a göre

mesela benim sattığım bora pacific ve golf pacificte sunroof vardı, çoğu comfortta yok

dış görüntüdeki artısı da cabası; bana göre comforttan tek eksiği elektronik klima

modifiyeli araç alacaksan bilmediğin adamdan almayacaksın, şu şartlar altında burada paylaşılan en mantıklı ilan talhanın mk5idir

baban eskişehirde araba mı yok demiş ama gerçekten eskişehirde pek araba yok :D

26-27lere çıkabiliyorsan 2001 comfort falan alma, paranın alabileceği en yüksek araçlara bak derim, 28 lira olan araçlara bak, istediğin aralığa çekmeye çalış

Sonradan takılma kol dayamalar 1 kaç ay sonra gıcırtı , falan yapıyo diye duydum. pasificlerin döşemeleri comfortlarla aynımı ? ve gösterge paneli kromlu olanlardan mı ufaklı büyüklü ?
Gönderen: ALPER. - 17 Şubat 2012, 17:31:23
pacificlerde spor ve kromlu kadran var, comfortta yok

benim dediğim kol dayama şu tarz, zaten pacificlerde kol dayama için ayrılmış bir kısım var oraya takılıyor

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/volkswagen-bora-golf4-kol-dayama-32525141

döşemelere gelince zevk meselesi, comfortlarda kadife döşeme var pacificlerde ise rekaroya benzeyen spor koltuklar var

dış görüntüde pacificlerde 16 inç bbs montreal II jantlar, gövde rengi çıtalar, smoked stoplar, kapı eşiklerinde pacific yazıları var

demem o ki pacific ile comfort arasında aman aman bir fark yok, pacific primeline, basicline, trendline değil.Sen temiz arabaya bak, baktıkların arasına (highline,comfortun yanına) pacifici de ekle.
Gönderen: lancelot - 17 Şubat 2012, 17:55:05
Birde bunlara bak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emsalsiz-garaj-arabasi-74763025/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-2004-golf-pasific-sunrooflu-74389228/detay
Gönderen: SameTrb - 17 Şubat 2012, 19:54:28

Birde bunlara bak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emsalsiz-garaj-arabasi-74763025/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-2004-golf-pasific-sunrooflu-74389228/detay
maşallah bu araclar super ıkısı de alınabılır..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-igerman-style-65587283/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2003comfortline-16v-sunroof-lpg-hatasiz-70671535/detay

bunlarda benden
Gönderen: ALPER. - 17 Şubat 2012, 20:17:23
99 model golf 25000?? yok artık
Gönderen: Yükselgfb - 17 Şubat 2012, 20:26:27
Aynen hangi akla hizmet o fiyat o araç.bi jant bi stop takınca 17000 tllik araç 25000 oluyor.ben aracı bedava veriyorum sanırım bu araçları görünce.  :o
Gönderen: ALPER. - 17 Şubat 2012, 20:28:44
valla ben 130kmde, 2003 model otomatik vitesli lpgli üstelik sunrooflu golfü 23400e verdim insanlar çıldırmış
Gönderen: Yükselgfb - 17 Şubat 2012, 21:03:57
Ben de 2004 model lpgli 97000 kmde pasifici 23000 e vermiştim.Bedavaya gitmiş o zaman bunlar  :saskin: