Gönderen Konu: satılık plaka  (Okunma sayısı 10426 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: satılık plaka
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2012, 21:59:36 »
plakalar 61 ..  bunu 34 plaka ile yapmak marifet ister..  sen giresundasın sanırım tanıdık varsa zorlanmadan plaka değişimi yapabileceğini düşünüyorum. 
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2012, 22:48:14 »
sen arac sahıblerıne nasıl ulastın ?

biraz komik gelebilir önce H serisi verilen yeri öğrendim bornova , e devletten buldugum aracların bilgilerini sahibinden e girip satılık olup olmadıgına baktım 1 kaç ı satılık cıktı kişilerle irtibata gectimm bu şekilde
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Şubat 2012, 00:54:46 »
biraz komik gelebilir önce H serisi verilen yeri öğrendim bornova , e devletten buldugum aracların bilgilerini sahibinden e girip satılık olup olmadıgına baktım 1 kaç ı satılık cıktı kişilerle irtibata gectimm bu şekilde

evet bıraz komık bı durum ve bırazda şans :)

evet  H bornovaya aıt bende bornovada oturuyom zaten. o plakaları alman kolay trafıkte memurlar anlayıslı tıplere benzıyor ama ıkametkah olayını halletmen gerek alabılmen ıcın.  ben plakayı almaya gıttımde cok sacma bı plaka gelıyodu 35 ha xxxx dıye memura rıca ettım sonu 91 varmı plaka dıye bana 3 tane cıkarttı getırdı yenı aracların uzerlerden bosa cıkmıs ıcınden sectımdı. gıdıp konusttuktan sonra alabılırsın yanı...

bende 35 AKN yı almak ıstıyorum ama konaga baglı oldugu ıcın adres sıkıntısı cekıyorum tepecık trafıge gıdıp konusmadım daha gercı sadece 2 tane plaka vardı bosta en son baktıgımda e devlet sıfremı unuttum ıcın bakamıyorum artık..

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.