Gönderen Konu: Araba tavsiyesi  (Okunma sayısı 14911 defa)

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
Araba tavsiyesi
« : 14 Şubat 2012, 18:03:48 »
limit 26 27 bin hem genç arabası olucak düşündüklerim golf mk4 veya mk5 , leon ve küçük bi ihtimal olsada a3 olabilir sınırlarımızı aşmıcak şekilde içlerinde en uygunu nedir  önerileriniz nelerdir.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2012, 12:49:52 Gönderen: forza26 »

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
Ynt: Araba tavsiyesi
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2012, 18:51:16 »
Fiyat gerçekten 10 numara ama eskişehirde oturuyorum giresun uzak kalır.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2012, 12:51:07 Gönderen: forza26 »

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2012, 18:42:57 »
bnce arkadasın arabası hem genc işi hemde sade modlu hemde lpgli polo zaten koklar  :) masrafsız bildiğimiz araba diyelim ( forumdan takip ediyordum )
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2012, 18:48:25 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-izmir-edition-bora-71198961/detay/ yakın bir arkadaşımda düşünürsen yardım cı olurum  ;)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2012, 19:24:28 »
bence leon düşün :) yada mk4 :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2012, 23:42:58 »
bnce arkadasın arabası hem genc işi hemde sade modlu hemde lpgli polo zaten koklar  :) masrafsız bildiğimiz araba diyelim ( forumdan takip ediyordum )

aracım diye demiyorum elimden geldiğimce temiz tutuyorum her konuda,lpg de 175 krs ortalama yakıyor ki dediğin gibi kokluyor valla aracım satılacak büyük ihtimalle ins forumdan biri alır değerini bilecek kişiye gider

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2012, 01:09:08 »
Bora düşünmüyorum zaten boraya biniyoruz :) GTI ya gerçekten hasta oldum hayalinde canlandırıyo insan hatunlar falan altında böyle modlu polo falan ama elimde olan bişey değil babamla görüştüm eskde arabamı yok andavallı dedi :D mk4 veya leon düşünüyorum ama leonda 2 el fazla yok mk4lerde yeni öğrendim comfortlarında boradaki gibi gösterge paneli yok yani resimdeki gibi http://img.donanimhaber.com/upfiles/1026006/7479C29610BF4295BA59AC9A533D17CB.jpg istediğim mk4 resimdeki gibi gösterge paneli ve resimdeki gibi döşemesi olan kol dayaması olan bi mk4 hangi donanımda oluyo bunlar comfotlarda siyah döşeme ve düz sade gösterge paneli var

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2012, 01:45:53 »
hayalinde canlandırıyo insan hatunlar falan altında böyle modlu polo falan

ama üniversite öyle biyer değil canım kardeşim  ;D heleki mühendislik okuyacaksan hiiiç değil  :D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2012, 01:51:53 »
ama üniversite öyle biyer değil canım kardeşim  ;D heleki mühendislik okuyacaksan hiiiç değil  :D

bi müddet sonra sıkılıyor insan gerçegi söyleyeyim ki ilk baslarda dikiz aynalarında kafa arıyordumm kim dönüp bakıyo diye :D

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2012, 02:09:47 »
Üniversite deyince ne biliyim filmlerde gördügümüz gibi geliyo aklımıza hergün pompa bugun şu bara gidelim yarın şurda yatalım diye düşünüyo insan ama öyle olmadıgını ögrendim :D mühendisliktede kız olmuyomuş onuda ögrendim :D ama zaten istikrarlu bi şekilde okucagımı sanmıyorum zaten askerlik vaktide gelicek tecil ettirmicem gidicem okulda kalıcak meslek olarak baba meslegini devam ettiririz yani üniversiteden bi gelecek beklentim olmadıgı için o konuda rahatım yani kısaca üniversiteyi sırf babam istedigi için okuyorum sonra bu cocuk okumadı demesinler diye en azından üniversiteye gitti desinler diye :D

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2012, 02:14:45 »
git bitir arabanın kralını alırsın, değilse askerdeyken kafayı duvarlara vurmaya başlarsın geriside gelir. seçim senin ya milletin arabasını tamir etmekle uğraşacaksın yada dilediğin arabayı gönlünce yapacak yaptıracaksın  ;) ... çokmu damardan oldu ya :) babanı geçtim galiba  :saskin:
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Şubat 2012, 02:20:00 »
Alanım bilişim artık ölü bilişim sektörü sokaktan geçen adam bile artık bilgisayarcı sanmıyorum öyle istedigim arabayı alabilecegimi en fazla ihtimal asgari ücretten biraz daha fazla olan bi işe sahip olurum görüyoruz üniversite mezunlarını ama bu kararlarım kesin değil bi gidelim hayırlısıyla o zaman zaman ne göstericek alnımıza ne yazılmışsa o ama bu önerini değerlendiricem coğu kişi aynı şekil diyo askerde anlarsın diye ama hadi hayırlısı :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2012, 02:21:08 »
30 bin lira limit yapta e46 318i falan soyle temizinden bul bin derim tüpte cok fazla yakmıyor bizzat kullanmıslıgım var bir aracta ne ararsan var ;)