Gönderen Konu: MK2 GOLF VEYA JETTA ARIYORUM YARDIM LÜTFEN  (Okunma sayısı 9716 defa)

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
MK2 GOLF VEYA JETTA ARIYORUM YARDIM LÜTFEN
« : 06 Şubat 2012, 23:37:25 »
Merhaba Arkadaşlar. 2 kasa golf yada jetta arıyorum. İnanılmaz temizlikte :) kazasız masrafsız tertemiz bir araba arıyorum. Elimdeki 1998 model vectra mı satıp ve 2 kasa golf yada jetta almayı düşünüyorum. Bir miktar nakit ihtiyacım olmasından dolayı yapcam bunu. Dolayısı ile masraf açmayacak derli toplu pırıl pırıl bi araba varsa bildiğiniz yardımcı olun lütfen:)

Daha önceden tavsiye istemiştim ve aldığımız polo (arkadaşıma) kesinlikle süper o sebeble size danışayım dedim. (tecrübe ettik:) )
Hepinize şimdiden teşekkürler
Saygılarımı sunuyorum arkadaşlar.:)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK2 GOLF VEYA JETTA ARIYORUM YARDIM LÜTFEN
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2012, 23:42:00 »
fiyat uçuk gibi ama yakından gördüm çok iyi durumda (sahibini tanımıyorum ) :tamamdir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-orjinal-makyajli-kasa-jetta-full-65336501/detay
H.G WORKS

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 00:09:06 »
fiyat uçuk gibi ama yakından gördüm çok iyi durumda (sahibini tanımıyorum ) :tamamdir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-orjinal-makyajli-kasa-jetta-full-65336501/detay

kardeşim bende bunun daha temizi vardı 1988 mod. 170000 km de 9750 ye verdim. (aklına gelen herşeyi sıfırdı diyebilirim. araba hariç keyfi 10.000 civarı harcamıştım:))  HA.. Araba güzel duruyor ama 14500 de biraz fazla derim. O fiyatlara çıkamam  yinede teşekkürler.
Resmi de bu

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 00:12:55 »
bende yaklasık 2 aydır duzgun arac arıyorum ılk once bora golf lere yeltendık fakat hep arabalar kazalı ya pert kayıtlı yada ciddi sorunları var 3 kasa dizellere 14 15 lira fiyat cekıyolar bu aralar piyasa çok yuksek allah yardımcın olsun temiz ve ucuz araba bu zamanda bulmak baya bir zorlastı  :)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2012, 00:25:14 »
jettanda temızmıs masallah hamıt abı bu su gumrukden duran sahıbındende yabancı plaka duran  araba heralde temız ama fıyat cıddı ucuk

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2012, 19:59:31 »
Hayırlısı olsun zaten bende araba var şu anda ve bir miktar param kenarda kalsın diye satıp yarısını tutayım dedim. hayırlısı bakalım kısmetten ötesi yok:)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2012, 21:54:19 »
kardeşim bende bunun daha temizi vardı 1988 mod. 170000 km de 9750 ye verdim. (aklına gelen herşeyi sıfırdı diyebilirim. araba hariç keyfi 10.000 civarı harcamıştım:))  HA.. Araba güzel duruyor ama 14500 de biraz fazla derim. O fiyatlara çıkamam  yinede teşekkürler.
Resmi de bu

ben senin aracını biliyorum dostum zaten onun üzerine laf olmaz MCA benim gördüğüm en temiz jetta idi ama yapacak bişe yok dediğim gibi fiyatta uçmuş eleman ama konuşmak lazım sahibinden fiyatı ile ciddi alıcı fiyatı değişiyor bilirsin  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2012, 22:18:51 »
ben senin aracını biliyorum dostum zaten onun üzerine laf olmaz MCA benim gördüğüm en temiz jetta idi ama yapacak bişe yok dediğim gibi fiyatta uçmuş eleman ama konuşmak lazım sahibinden fiyatı ile ciddi alıcı fiyatı değişiyor bilirsin  :tamamdir
Adamla konuştum satıyor şu an MCA yı. Yalnız bir tek şeye takıldım pistonları değiştirdim diyor>:) Dolayısı ile 5000 dese bitti benim için. Bende iken 7000km de bir yağ değişimi yapardım ve yağın rengi dahi kararmazdı. motoru naptıysa artık adam piston değiştirdim hızlı gitsin diyor:) Allah akıl fikir versin demekten başka ne denir ki? Bende olsa rahat 600-700 000 km giderdim..
Ona yakın temizlikte var bikaç tane de bakalım ..
Bu 1.8 jettalarda parça sıkıntısı varmı? Önerirmisin?

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2012, 22:22:59 »
golf mk3 1.8 tek nokta enjeksiyonlu motor var üzerinde çoğunun sorunsuz ve parça sıkıntısı yok kesinlikle  :tamamdir
tekrar orjinaline döndürülebilir ama motor açılmış oldu sen istemezsin
bide tam ne yapmış ? 1.3 değilmiydi zten MCA
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 22:24:44 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdışı mehmet yıldız

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2012, 22:46:07 »
golf mk3 1.8 tek nokta enjeksiyonlu motor var üzerinde çoğunun sorunsuz ve parça sıkıntısı yok kesinlikle  :tamamdir
tekrar orjinaline döndürülebilir ama motor açılmış oldu sen istemezsin
bide tam ne yapmış ? 1.3 değilmiydi zten MCA
MCA 1.3 4 ileri idi, adam 1.6 diye satıyor:)
egzoz takmış, jant ve 16 lastik takmış helezonları kesmiş, farları değiştirip zenon takmış bi de pistonları değiştirmiş..Ona göre aksesuar bana göre düzeltilmesi gerekli acil sıkıntılar:) sadece bagaj üzerine taktıgı spoileri olmuş..  bunları eski haline getirene kadar 1.8 hid. direk. klima sanruf merkezi kilit vb özellikli almak mantıklı değilmi? Bu arada bu arabaları bilen varmı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hastasina-ozel-1991-super-59460851/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orrijinal-golf-1-6-dizel-2-el-72772947/detay/